Dark (Netflix) 2017

Başlatan HacıGeraltEmmi, 02 Ocak, 2018, 19:44:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:8 Bülent'in bahsettiği gibi bölümlerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz ve bu ilerki bölümlerde de heyecan artarak devam ediyor

Bölüm Notu:9/10

Pulluk

Dün gece 3. ve 4. bölümleri de devirdik. Vakit olsa da keşke hepsini bir anda izleyebilsem... :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Bölüm:9 Büyük sürprizler peşpeşe geliyor.Umulmadık durumlar ortaya çıkıyor.Olayları birbirine bağlamak için hafızalarımızı zorluyoruz

Bölüm Notu:9/10

worldman

Eşimle birlikte 4 bölümü tavsiyeleriniz Üzerine soluksuz izledik.Bakalım diğer bölümlerde bizi neler bekliyor😎

hanac

7. bölüme geldim, gerçekten çok iyi gidiyor.

doktor1881

Bölüm:10 (Sezon FinaLi) Herkesi ters köşe eden finaliyle 2. sezonu daha heyecanla beklemeye başladım
Alman dizisi olması sebebiyle oyuncuların simalarının yabancı olması ve dizide karakterlerin  gelmiş-geçmiş dönemlerinin birbirine benzetilmesi ve olayların örgüsünün çok güzel işlenmesiyle harika bir dizi ortaya çıkmış

Bölüm Notu:10/10

Pulluk

Dün eşimle inat edip 6 bölüm üst üste izledik ve sezonu bitirdik. 1 yıl beklemek gerçekten çok zor olacak. Bu arada akşam arka arkaya bir sürü bölüm izleyince, gece ikimiz de kabuslarla boğuştuk tabi  ;D ::)

Nemo

ingizlice seslendirme olayini sonradan tekrar yapmislar sanirim. Cok bariz belli olmuyor mu? Ya da bana mi oyle geliyor? Kendi adima buyuk umutla basladim ama Strange Things kadar sarmadi :/ yoo yoo sorun bende :)
Özel Alfa Ajanı

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Nemo - 15 Ocak, 2018, 12:29:46
ingizlice seslendirme olayini sonradan tekrar yapmislar sanirim. Cok bariz belli olmuyor mu? Ya da bana mi oyle geliyor? Kendi adima buyuk umutla basladim ama Strange Things kadar sarmadi :/ yoo yoo sorun bende :)

Daha bakma fırsatım olmadı ama mutlaka bi' sitede vardır orijinal Almanca ses olan versiyonu. Böyle dizilerde gerçekten İngilizce seslendirme sırıtıyor malesef.

Nemo

Orjinalinde de ingilizce konusmuslar ama sonradan yine ingilizce seslendirme yapilmis gibi agiz hareketlerinden anladigim. Biraz itici geldi. Bulent ve Doc kadar sevemedim ;/
Özel Alfa Ajanı

Pulluk

Alıntı yapılan: Nemo - 15 Ocak, 2018, 13:41:45
Orjinalinde de ingilizce konusmuslar ama sonradan yine ingilizce seslendirme yapilmis gibi agiz hareketlerinden anladigim. Biraz itici geldi. Bulent ve Doc kadar sevemedim ;/

Netfilix üzerinden Almanca izledim valla ben. ??? Hatta sevmemde Almanca olmasının da etkisi büyük...

rumar80

Netflix'e biraz geç başlamış biri olarak adım adım dizilerde ilerliyorum. Bu aralar sırada Dark var. İlk beş bölümü izledim. Ben de Almanca izliyorum bu arada. Ağır tempoda ama düzgün şekilde ilerleyen bir dizi. Karakterler, geçmiş ve bugün arasındaki bağlantı, gerilim düzeyi iyi yaratılmış. İzleyene tavsiye ederim.

doktor1881

https://www.youtube.com/watch?v=7P4349-C-vE

2.sezonunu bekliyorum içimden ilk sezonu tekrar  izlemek geçti

hanac

21 Haziran'da başlıyor.

haziran00