2018 yılında okuduğumuz kitaplar

Başlatan dean, 03 Ocak, 2018, 13:29:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Şimdiden başlığı açmakta fayda var. İçimde çok kısa sürede ilk kitaplar buraya yazılmaya başlanacakmış gibi bir his var.

rumar80

Philip Kerr Sessiz alev bitti.
Dan Brown Başlangıça başladım.

seastar1000

Ben Gülün Adı na başladım Gelecek ay biter herhalde😀😀😀😀😀

hbegec

Dan Brown-Başlangıç bitti.
Josh Malerman-Kırmızı Piyano'nun sonuna gelmek üzereyim şu an.

gamlıbaykuş

Mehmet Berk Yaltırık' dan Gölgeli Hikayeleri okuyorum. Güzel hikayeler var...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Animvader

Alıntı yapılan: seastar1000 - 03 Ocak, 2018, 17:11:28
Ben Gülün Adı na başladım Gelecek ay biter herhalde😀😀😀😀😀

Ben geçen sene yaklaşık 40 günde bitirebildim. İlk 100-150 sayfayı bitirene kadar işkence gibi gelmişti, sonra akıcılaştı, kolay gelsin  :D

hanac

2001: Bir Uzay Destanı'na başladım ...

kalidor

Anadolu Korku Öyküleri-3'ü okuyorum. Daha sonra Mehmet Yaltırık'in Gölgeli Oykuler'e baslayacağım. (Gölge e-dergide yazdıklarını kitaplaştırdı)
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Suda Bıçak İzleri - Paolo Bacigalupi (Kurma Kız'ın bol ödüllü yazarından diyerek reklamını yapayım)
Fena başlamadı sanki, bakalım devamı nasıl gelecek.

pizagor

Alıntı yapılan: designer73 - 05 Ocak, 2018, 18:36:12
Suda Bıçak İzleri - Paolo Bacigalupi (Kurma Kız'ın bol ödüllü yazarından diyerek reklamını yapayım)

Yine bilimkurgu mu?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: kalidor - 05 Ocak, 2018, 18:24:28
Anadolu Korku Öyküleri-3'ü okuyorum. Daha sonra Mehmet Yaltırık'in Gölgeli Oykuler'e baslayacağım. (Gölge e-dergide yazdıklarını kitaplaştırdı)

Gölge Öyküleri okuyorum şu an idare eder, keyifli hikayeler de var, vasat hikayeler de...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kedidiro

1984 ve hayvan çiftliği romanlarıyla bilinen george orwell'in genç bir gazeteci olarak gittiği ve sonrasında cumhuriyetçiler safında franco'ya karşı dövüştüğü ispanya iç savası izlenimleri kitabı " katalonyaya selam" ı okuyorum...

pizagor

Alıntı yapılan: designer73 - 05 Ocak, 2018, 18:36:12

Dün Migros'ta 4,90'dan satılıyordu, attım sepete. Akşam da okumaya başladım. Almak isteyenler kaçırmasın derim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Ocak, 2018, 16:45:56
Dün Migros'ta 4,90'dan satılıyordu, attım sepete. Akşam da okumaya başladım. Almak isteyenler kaçırmasın derim.

Kitabın 256-289 arası sayfaları yok :-[  >:( Sendekinde de aynı hata yoktur umarım.
ne güzel kaptırmış okuyordum oysa :'(