Aquaman Rebirth - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 05 Ocak, 2018, 20:19:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

16 Şubatta piyasada olması bekleniyor.

Barmen Minik

yeni 52 serisi çok iyiydi aslında aquamanin şu an yükselmesinin nedeni olan seriydi

Nightrain

Çok iyi bir seri. Alırım kesinlikle.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

frodo

böylece başlangıç amaçlı herkes elini açtı ilerleyen haftalarda, aylarda yeni serilerde ortaya çıkar.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

memospinoz

O, Arthur Curry... Aquaman. Atlantis'in Kralı. Justice League üyesi. Dünya lideri. Süperkahraman. Yüeydeki ile su altındaki dünya arasında bir köprü... ve çoğu kişi için bir haydut devlet diktatörü. Fakat Arthur ve sevgişi nişanlısı Mera, insanlığa barış ve adaletin sağlanması için Atlantis'in önemlibir güç olduğunu kanıtlamaya niyetliler.

Fakat Arthur insanların gözündeki imajını düzeltmeye çalışırken karanlık güçler derinliklerden onun umutlarını ve düşlerini yıkmak için yükseliyor. Anlantisli bir terörist çetesi, krallarına ve yüzey dünyasına savaş açıyor. Black Manta adıyla bilinen katilin de, her şeyden çok nefret ettiği kahramanla kan davasını sonuçlandırmak için yapmayacağı şey yok.

Aquaman, bütün bu nefreti ve akan kanı durdurabilecek mi? Yoksa dünyayı kurtarmak için kendini mi feda edecek?

Sayfa Sayısı: 176
Etiket Fiyatı: 34 TL

frodo

Harika tek kelime ile süperdi.Rebirthlerde okuduğum en güzel başlayan seri(Superman'i daha okumadım.) ve hikaye ciltle birlikte bitmedi.2. cilt bir an önce çıksın elim ayağım titriyor ;D
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Mguney

Çok özenilmiş bir kitap, çeviri ve editörlük gerçekten güzel ama keşke grafiker ortama yapmayı becerse ve yazıları büyütüp küçültmese. Dikkatli gözler dışında pek kimsenin anlayabileceği bir şey olmasa da beni rahatsız etti. Okurken tempoyu düşürdü. Hikayeyi sorarsanız gideri vardı, devamı bekliyoruz.

çizgidüşler

Alıntı yapılan: Mguney - 10 Mart, 2018, 19:36:29
Çok özenilmiş bir kitap, çeviri ve editörlük gerçekten güzel ama keşke grafiker ortama yapmayı becerse ve yazıları büyütüp küçültmese. Dikkatli gözler dışında pek kimsenin anlayabileceği bir şey olmasa da beni rahatsız etti. Okurken tempoyu düşürdü. Hikayeyi sorarsanız gideri vardı, devamı bekliyoruz.

Sayın Mguney,

Bahsettiğiniz sizi rahatsız eden yazıların büyüyüp küçülmesiyle ilgili bir-iki tane örnek verebilir misiniz lütfen? Örneğin "Sayfa XX deki balonla sayfa XX deki balonların yazılarının boyutları farklı" gibi.

dean

Kötülüğün Derinliklerinden O, Arthur, Atlantis Kralı, Okyanuslar Lordu, Adalet Birliği'nin kurucusu. Dünyanın gördüğü en büyükkahramanlardan biri. O, Aquaman...

...ve bir adam onun dünyasını yerle bir etmek üzere.

Yüreği, denizin kendisi kadar derin bir karanlıkla dolu, Black Manta adıyla bilinen acımasız terörist, hayatınıAquaman'i yok etmeye adamış halde. Şimdi ise büyükintikam planını devreye sokmak üzere.

Niyeti, denizdeki ve yüzeydeki tüm hayatı sonlandıracak,durdurulması imkansız bir canavarı serbest bırakmak. Kargaşa ve katliam yaratacak bir su altı ordusu da emrinde. Dünyanın en güçlü iki ulusunu, Amerika ve Atlantis'i, kimsenin kazanamayacağı bir savaşta birbirlerine karşı kışkırtmaya çalışıyor. Black Manta yükseliyor... Yakında Aquaman, Atlantis ve tüm dünya batacak!

Sayfa Sayısı: 216
Etiket Fiyatı: 47 TL

gamlıbaykuş

Sonunda Rebirth' lerde ikinci bir cilt görebildik.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

frodo

Umarım Çizgi Düşler ilerde Aquaman Rebirth harici hikayelerede el atar. New 52 basacaklarını sanmam ama umarım tek seride kalmaz. Rebirth 2.cildi yarıladım ve Aquaman benim için farklı bir tat oldu. Şimdiden yeni cildin yolunu gözlemeye başlayabilirim. Şans verilmesi gereken bir seri...

gamlıbaykuş

Arkabahçe'nin Flash Klasik seri adı altında başladığı yayın gibi çizgi düşler falan da biraz eskilerden _ki tahminim epey bir efsane macera vardır _ birşeyler yayınlamasını isterdim. Güç bela DC' ye kavuşmuşuz sadece New 52, Rebirth falan kesmiyor :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

noir

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 02 Aralık, 2018, 04:35:15
Arkabahçe'nin Flash Klasik seri adı altında başladığı yayın gibi çizgi düşler falan da biraz eskilerden _ki tahminim epey bir efsane macera vardır _ birşeyler yayınlamasını isterdim. Güç bela DC' ye kavuşmuşuz sadece New 52, Rebirth falan kesmiyor :)

Katılıyorum, New 52 öncesi DC hikayelerinin basılmasını çok isterim, bence JBC Batman'de iyi işler çıkarıyor bu konuda, diğerlerindende eski hikayeleri yayınlamalarını bekliyorum hevesle  :)

Animvader

Aquaman'in New 52 öncesi hikayeleri pek parlak değil. Eski hikayeleri zaten şu an dalga malzemesi olacak kıvamda, belki Amerika'da da tekrar basılmaya başlanan Peter David dönemini sayabiliriz bir istisna olarak. Ama New 52 döneminin basılmasını ben de çok istiyorum.