Batman Rebirth - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 05 Ocak, 2018, 20:19:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

16 Şubatta çıkacak bir diğer Rebirth yayını da Batman.

Nightrain

Bununla ilgili bir sürpriz daha var ama söylemem. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

haziran00

hennessy

Rebirth serisi başta sıkıcı seri idi ta ki 21.sayıya kadar. Sonradan seri ayağa kalkıyor... Hikaye güzelleşmeye başlıyor...

Şimdi bunlar yayınlanırken bakalım İthaki yada başkası Doomsday Clock'u yayınlayacak mı? İki sayıyı okudum güzel başladı hikaye....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Ocak, 2018, 21:47:38
Rebirth serisi başta sıkıcı seri idi ta ki 21.sayıya kadar. Sonradan seri ayağa kalkıyor... Hikaye güzelleşmeye başlıyor...

Şimdi bunlar yayınlanırken bakalım İthaki yada başkası Doomsday Clock'u yayınlayacak mı? İki sayıyı okudum güzel başladı hikaye....

Doomsday Clock kalitesini bozmaz ise efsane olacak.

Nemo

Bunlarin hepsi de cok guzel haberler:) cok mutlu oldum okuyunca.
Özel Alfa Ajanı

Nightrain

nicholaihel

Daha yeni şakayla karışık isyan etmiştim Ankara'da organizasyon, imza günü yok mu diye :) Elinize sağlık Ertan Bey yerli yabancı, sizin yayınlar veya başkaları :) daha nicelerine. Umarım katılabilirim.

Nightrain

İlk cilt 6 farklı kapak ile ön siparişe açıldı:

https://www.jedbang.com/urunler.asp?ana_grp_id=37

Yıldıray Çınar'lı variant kapaklar imzalı gönderilecek. Vay ben duymadım, vay ben görmedim demesin kimse. :)

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Şubat, 2018, 12:23:43
İlk cilt 7 farklı kapak ile ön siparişe açıldı:

6 değil mi ?  ???

Yıldıray Çınar kapakları

Nightrain

darbove

Hemen türk kafası hesap yapalım. 5 varyant 35 liradan 5x35=175 lira hadi normal kapak 25 olsun 200. KYK kesilmese alırdım banko artık ileriye kaldı. Tek alınacaksa muhtemelen siyah beyaz yıldıray çınar varyant alınmalı ertan abinin videoda belirttiği üzere en az basılan muhtemelen o.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

Alıntı yapılan: darbove - 10 Şubat, 2018, 14:12:54Tek alınacaksa muhtemelen siyah beyaz yıldıray çınar varyant alınmalı ertan abinin videoda belirttiği üzere en az basılan muhtemelen o.

O kapağın internet stokları tükenmiş bile. Artık sadece mağazadan alınabilir.  :)

darbove

Alıntı yapılan: memospinoz - 10 Şubat, 2018, 14:18:23
O kapağın internet stokları tükenmiş bile. Artık sadece mağazadan alınabilir.  :)
Benim için üzücü oldu. Umarım ilerde edinebilmek için ararken bulabilirim. JBC açılış için çıkan batman 4.cilt varyant ile birlikte.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Alıntı yapılan: darbove - 10 Şubat, 2018, 14:19:55
Benim için üzücü oldu. Umarım ilerde edinebilmek için ararken bulabilirim. JBC açılış için çıkan batman 4.cilt varyant ile birlikte.

Mağaza ve internet için ayırılan stoklar farklı oluyor. Bi tanıdığın varsa, Jedbang'den aldırmanı tavsiye ederim.