Batman Rebirth - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 05 Ocak, 2018, 20:19:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Şubat, 2018, 14:52:42
Mağaza ve internet için ayırılan stoklar farklı oluyor. Bi tanıdığın varsa, Jedbang'den aldırmanı tavsiye ederim.
Blank cover mı varyant mı onun için 1den fazla alınmıyordu. Hem de bu ciltler imzalatılacak ciltler hak felan geçer hiç uğraşmayalım en iyisi. İlerde çıkar elbet. Staj okul felan bitsin bakarım bi çaresine. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

frodo

şimdi benim merak ettiğim Ertan Abi ürünler 15'inde kargolanacak dedi.Acaba imzalılar 17'sinden sonra mı yoksa Yıldıray Çınar önceden internet siparişleri için imzalar mı?
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Jedmau

Alıntı yapılan: WinchesteR - 10 Şubat, 2018, 18:30:42
şimdi benim merak ettiğim Ertan Abi ürünler 15'inde kargolanacak dedi.Acaba imzalılar 17'sinden sonra mı yoksa Yıldıray Çınar önceden internet siparişleri için imzalar mı?

İmzalılar 17 sinden sonra :)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Alıntı yapılan: hanac - 10 Şubat, 2018, 12:50:41
6 değil mi ?  ???

Yıldıray Çınar kapakları

Ufak bi hatırlatma yapayım.

Yıldırayın renkli kapak internet stokları bitmek üzere son bir kaç adet kaldı.

diğer variantlarda cok azaldı. Internette tükendikleri zaman sadece mağazada satışta olacaklar.

Sevgiler
Ertan

rorschach

cumartesi öğleden sonra mağazanızdayım umarım ordada hemen tükenmez  :(

Jedmau

3 gündür kaçta açacaksınız diye arıyor okurlar , ne kadar erken gelebilirseniz o kadar iyi olur :)

dean

O Gotham'ın kahramanı, Kara Şövalyesi, en büyük koruyucusu. O, Batman. Ve yalnız değil. Şehre iki yeni kahraman geldi -Superman'in güçlerine sahip olan ve kendilerini bu çarpık şehirde iyi olan ne varsa korumaya adamış, maskeli iki meta-insan. Kendilerine Gotham ve Gotham Girl isimlerini veren bu ikili Batman'in hayatını kurtardı, onunla yan yana savaştı ve onun örneklerinden ders çıkardı.

Peki, Gotham'ın yeni muhafızları kötüye dönüşürse ne olur? Şehirlerini boğma ihtimali olan karanlıktan Kara Şövalye'yi sorumlu tutarlarsa ne olur?

İnsanların zihnini çarpıtabilen ve kahramanları canavarlara dönüştürebilen şeytani güçler serbest

kaldığında, Batman ve müttefikleri kesin bir karar vermek zorunda kalacak: Gotham iyiliğe hizmet eden bir güç mü... yoksa kötülüğün lokomotifi mi?

Sayfa Sayısı: 192
Etiket Fiyatı: 35 TL

Mguney

Kapak çeşitliliği muhteşem olsa da bütçeler çok azına yetiyor.

Kitap çok güzel, özene bezene yapılmış, kitap çok temiz duruyor, okuduğum rebirthler de Batman ile Suicide Squad en özenilenleri olmuş, ellerinize sağlık. New 52 Dedektif Hikayeleri tamamlanıp Dedektif Hikayeleri Rebirth 1. sayı Mart ortasında yayınlanacak demiştiniz, haftaya çıkışı olacak mı?

Nightrain

Batman, Batwoman ve Nightwing'in ortak macerası... Şubat'ta

dean

Özgün Adı: Batman: Night of the Monster Men

Tom King ve Steve Orlando
Yazarlar

Riley Rossmo & Roge Antonio & Andy Macdonld
Çizerler

Hasan Süpürgeci
Çevirmen

Bengü Ergil
Yayın Koordinatörü

Aslı Dağlı
Editör

Kıvılcım Arduç
Grafik ve Uygulama

Yiğit Sakmar
Grafik Editörü

Emre Taşkıran
Seri Editörü

Şeref Atak
Redaksiyon

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

KOL GEZER BURADA CANAVARLAR

Yüzyılın fırtınası gelip çattı ve doğrudan Gotham'a ilerliyor. Bu koca şehrin koruyucuları olan Nightwing, Batwoman ve bizzat Batman en kötü durum için bile hazır olduklarını düşünüyorlar.

Ama hiç bu kadar yanılmamışlardı.

Tehlikeli bilim insanı Dr. Hugo Strange'in entrikaları sayesinde, fırtınayla birlikte şehre canavarlar yağıyor. Devasa yaratıklar sokaklarda tepiniyor, şehir sakinlerini dehşete düşürüyor ve Gotham'ın en büyük kahramanlarının bile sınırlarını zorluyor.

Kara Şövalye ve müttefikleri yıkım dalgasını durdurabilecek mi? Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa'nın sonu mu olacak?

Bu Cilt, Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. Bu serilerin 2. Ciltlerinden önce okunmalıdır

Sayfa Sayısı: 152
  Etiket Fiyatı: 40 TL

Nightrain

Batman Rebirth 1, Detective Comics Rebirth 1 ve Nightwing Rebirth 1'den sonra okunması gerekiyor. İlk 2 cilt çıkmıştı. Nightwing 1'de Şubat ayında çıkacak.

eyoruk

Ne yalan yazayım daha pahalı bekliyordum. ::) ;D

Jedmau

Benim şahsen çok beğendiğim bir hikaye, umarım sizde beğenirsiniz.

Fiyat dediğiniz gibi daha yüksek olacaktı. Bu şekilde karar verdik.

Keyifli okumalar.

Sevgiler

hennessy

İngilizce olarak devam ettiğim seri. Son zamanlarda seri toplandı. Türkiye'de ki basım hızının yavaşlığı dolayısı ile İngilizce seriyi aylık takip etme kararı aldım.

New52 nin baştaki atağı gibi Rebirth'de son sayılar ile hikayeyi topladı...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları