DC Rebirth Özel Edisyon - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 05 Ocak, 2018, 20:23:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

memospinoz

Batman (JBC), Superman (YKY), Aquaman (Çizgi Düşler), The Flash (Arkabahçe), Action Comics (YKY), Detective Comics (JBC), Green Arrow (Çizgi Düşler), Green Lanterns (Arkabahçe), Hal Jordan and the Green Lantern Corps (Arkabahçe), Justice League (YKY), Nightwing (JBC), Red Hood and the Outlaws (JBC), Suicide Squad (JBC), Titans (Arkabahçe), Teen Titans (Arkabahçe), Wonder Woman (YKY), Harley Quinn (JBC), Deathstroke (JBC), Supergirl (YKY), Superwoman (YKY), Super Sons (JBC), Batgirl (JBC), Batgirl and the Birds of Prey (JBC), All-Star Batman (JBC), Batman Beyond (JBC), Batwoman (JBC), The Hellblazer (???), Cyborg (???) ?  ???

Jedmau

dean

dean

Geoff Johns
Yazan

Gary Frank & Ethan Van Sciver
Çizerler

Mehmet Nalbantoğlu
Çevirmen

Bengü Savaş Ergil
Editör

Aslı Dağlı
Çeviri Editörü

Kıvılcım Arduç
Grafik ve Uygulama

Yigit Sakmar
Grafik Editörü

S Emre Taşkıran
Yayın Koordinatörü

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

Tüm DC Rebirth kahramanlarının kendi, serilerini okumaya başalamadan önce okunması gereken ilk macera. Her şey bu hikaye ile başlıyor.
Wally West, akıl hocası Barry Allen'ın sebep olduğu Flashpoint yüzünden, uzay ve zamanın dışında mahsur kalmış, boyutlar arası sızıntının boşluklarında kaybolmuştu. Bir yandan bu hiçliğin içinde sürüklenirken, evreni istila eden gizemi sadece Wally –önce Kid Flash sonra da Flash olarak bilinen adam– görebilmekteydi. Hayatlarından 10 yılı kim çalmıştı?

Wally artık Dünya'ya ve onu bir paratoner gibi gerçekliğe bağlayan sevdiklerine dönmek zorundaydı ama kime ulaşmaya çalışırsa çalışsın, hep biraz daha kopuyor, hiçliğe yaklaşıyordu. Evrenin kaderi Wally West'in YENİDEN DOĞUŞUNA bağlıydı...

1. Baskı Ocak 2018 - Ankara
ISBN : 978-605-9155-61-8
Sayfa Sayısı : 96
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : Ciltli. Hard Cover
Fiyat : 35.00 TL

Çıkış Tarihi : 19 Ocak 2018

Nightrain

Ön siparişe açılır açılmaz alıyorum hemen. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Sakızlı Ohannes Paşa

Türkçe'de zaten yeterince yabancı kelime varken bir de "Edisyon"u sokmak için bu kadar uğraşmaya ne gerek var?

Nightrain

Alıntı yapılan: memospinoz - 05 Ocak, 2018, 20:50:46Batman (JBC), Superman (YKY), Aquaman (Çizgi Düşler), The Flash (Arkabahçe), Action Comics (YKY), Detective Comics (JBC), Green Arrow (Çizgi Düşler), Green Lanterns (Arkabahçe), Hal Jordan and the Green Lantern Corps (Arkabahçe), Justice League (YKY), Nightwing (JBC), Red Hood and the Outlaws (JBC), Suicide Squad (JBC), Titans (Arkabahçe), Teen Titans (Arkabahçe), Wonder Woman (YKY), Harley Quinn (JBC), Deathstroke (JBC), Supergirl (YKY), Superwoman (YKY), Super Sons (JBC), Batgirl (JBC), Batgirl and the Birds of Prey (JBC), All-Star Batman (JBC), Batman Beyond (JBC), Batwoman (JBC), The Hellblazer (???), Cyborg (???) ?  ???

Vay be! Kim derdi Türkiye'de bu kadar çok DC çizgi romanının basılacağını. :D

Bu arada; Cyborg ve Superwoman DC tarafından iptal edildi. Türkiye'de kısa sürede tamamlanan 2 DC serisi olacak. ;D

Jedmau

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 16 Ocak, 2018, 09:31:36
Türkçe'de zaten yeterince yabancı kelime varken bir de "Edisyon"u sokmak için bu kadar uğraşmaya ne gerek var?

Kişisel Tercih

Jedmau

İngilizce Special Editon yazmamızı mı tavsiye ettiniz ? ben mi yanlış okudum.

Kitabın orijinal adı : DC Universe Rebirth : The Deluxe Edition

Edisyon da türkçede var olan bir kelime , http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=ED%C4%B0SYON

Lütfen almayın , gerçekten kinaye yapmıyorum. Kişisel tercihinizi destekliyorum.

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Nightrain

Hangi isimle basılırsa basılsın, umurumda değil. Ben güncele yetişmenin sevincini yaşıyorum. :)

Pegasus

Bir sorum olacak istanbul çizgi roman dükkanlarına ne zaman gelir ? Sormamım amacı hızlı tükenmesinden korktuğum ve hemen almak istediğimden.

Jedmau

Alıntı yapılan: Pegasus - 17 Ocak, 2018, 11:44:40
Bir sorum olacak istanbul çizgi roman dükkanlarına ne zaman gelir ? Sormamım amacı hızlı tükenmesinden korktuğum ve hemen almak istediğimden.

Merhaba,

Cuma ellerinde olması için uğraşıyoruz , merak etmeyin hemen tükenmez.

Sevgiler
Ertan