Jbc Yayıncılık Duyuruları

Başlatan Jedmau, 09 Ocak, 2018, 21:33:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Jedmau

Haftaya Jedbang.com da Ön Siparişe açacağımız, DC Rebirth Özel Ediyon'u sitemizden veya Mağazamızdan gelip alan herkese bu jilet gibi ( Evet bir öncekiler ile aynı kalitede ) yeni ayraçlardan ( Evet Hepsinden! ) göndereceğiz.

Jedmau

hanac

Nemo

Özel Alfa Ajanı

hanac

Nightrain

Video oyunu God of War'ın çizgi romanı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ZGeralt

Video oyununu ön siparişle alana veya Deluxe Edition alana şimdi hatırlayamadım, dijital çizgi romanı hediye geliyordu. Eh işte...
Son God Of War'ı bayıla bayıla oynadım. Bitene kadar gözüm başka bir şey görmedi hatta, ne film izledim ne kitap okudum :)
Ancak çizgi romanı için pek heyecanlı değilim. Çizgi roman ve video oyunu çok farklı deneyimler aslında, yine de "tanrı katili" Kratos'un etrafında çok güzel hikayeler yaratılabilir.

Mrtekin

They drew first blood...

hanac

Kasım 2018 de başlayan ve şu ana kadar 4 fasikül yayınlanan Dark Horse serisi mi acaba ?

Chris Roberson yazmış, Tony Parker çizmiş.

Nomad

The Witcher da aslı roman, sonrası oyun ve son olarak da çizgi roman şeklinde arz ı endam eylemişti.
Keza Warcraft ın mangaları basıldı tükendi.
Hepsinin satışları yüz güldürmüştü.
Bu da satacaktır. Ticari olarak doğru karar.
İnşaallah içerik de iyidir, alır okuruz.
Kratos Reiz sağlam abimizdir, tersi pistir.
Hulk un tüm Avengers evrenini sopadan geçirmesi gibi tüm Kratos ta Olimpos u sopadan geçirmiştir.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Herkese Merhaba,

Bir kaç gündür Batman ve Bat Family telifi ile alakalı çok soru geliyor. Kısaca cevaplayayım.

Batman, Bat Family ve tüm yan karakterlerinin basım hakkı, basım önceliği JBC Yayıncılık'tadır.

Piyasada basılmış ve hatta basılacak bazı Bat Family karakterlerine ait yayınların tamamı bizden izin alınarak basılmıştır ve basılacaktır.  İznimiz dışında bir basım gerçekleşmemiştir ve gerçekleşemeyecektir.

Hatta daha bir kaç hafta önce bir yayınevi, Bat Family ile alakalı bir yayım basmak istediğini belirtti. Bende bu anlaşmaya; şimdiye kadar hiç kimsenin arkasından iş çevirmedikleri, hiç bir zaman para ve egoyu başka değerlerin üstünde tutmadıkları, yayın hayatında olduğumuz ilk andan beri bize 'biz' gibi hissettirdikleri için gayet vicdanım rahat şekilde onay verdim. Bu kararımdan da, daha önce yaşadığımız pişmanlığın aksine gayet memnun olduğumu belirtmek isterim. Yayının çıkmasını dört gözle bekliyorum.

Sevgilerimle
Ertan

Harun Ça

dayıcomics

Abooo Ertan abi bombalayacak bu sene  ;D