Black Panther - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 29 Ocak, 2018, 19:00:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Nightrain

1.ciltte, ilk gözüktüğü sayı, Fantastic Four(1961) #52 var.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darbove

Seri marvel nowdan mı başlayacak yoksa anaddan mı. Benim tahminim gereklinin champions ve thordan yola çıkarak now olacağı yönünde.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

dean

Alıntı yapılan: darbove - 29 Ocak, 2018, 21:59:47
Seri marvel nowdan mı başlayacak yoksa anaddan mı. Benim tahminim gereklinin champions ve thordan yola çıkarak now olacağı yönünde.

Basılacak olan All-New, All-Different Marvel dönemi. Now! döneminde Black Panther çizgi romanı yayınlanmadı. Karakter New Avengers çizgi romanlarında ön plandaydı. Şimdi basılan Thor, Now! dönemi. Champions ise All-New, All-Different Marvel dönemine ait.

darbove

Alıntı yapılan: dean - 29 Ocak, 2018, 22:27:26
  Basılacak olan All-New, All-Different Marvel dönemi. Now! döneminde Black Panther çizgi romanı yayınlanmadı. Karakter New Avengers çizgi romanlarında ön plandaydı. Şimdi basılan Thor, Now! dönemi. Champions ise All-New, All-Different Marvel dönemine ait.
Bilgi için teşekkürler. Yorumu yaptıktan sonra bi araştırayım dedim. Aratınca malum wiki kapalı olduğundan tek tük sitelerden bakmaya çalıştım sonuç hüsran. Serileri cilt cilt sıralı şekilde volume halinde bulabileceğim kaynak linki verebilirseniz ayrıca minnetkar kalırım.

memospinoz

marvel.com
marvel.wikia.com
amazon.com
goodreads.com
comixology.com
comicvine.gamespot.com
comicbookreadingorders.com

Nightrain

Alıntı yapılan: darbove - 30 Ocak, 2018, 04:23:18
Bilgi için teşekkürler. Yorumu yaptıktan sonra bi araştırayım dedim. Aratınca malum wiki kapalı olduğundan tek tük sitelerden bakmaya çalıştım sonuç hüsran. Serileri cilt cilt sıralı şekilde volume halinde bulabileceğim kaynak linki verebilirseniz ayrıca minnetkar kalırım.

A Nation Under Our Feet Vol. 1: #1-4, Fantastic Four (1961) #52.

Black Panther: A Nation Under Our Feet Vol. 2: Collects Black Panther (2016) #5-8, Jungle Action #6-7.

Black Panther: A Nation Under Our Feet Vol. 3: #9-12 and material from New Avengers (2013) #18, 21, 24.

Black Panther Vol. 4: Avengers of the New World Part 1: #13-18

Black Panther Vol. 5: Avengers of the New World Part 2: 166-171

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darbove

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum.

dean

Ödüllü Gazeteci ve Yazar Ta-Nehisi Coates (Dünyayla Benİm Aramda) Ve Efsanevİ Çİzer Brian Stelfreeze'ın Başarılı Ortaklığıyla Black Panther için Yeni Bir Çağ Başliyor!

T'challa, Wakanda'da, bu Afrika ulusunu yönetmeyi her zamankinden de fazla zorlaştıracak derin bir çalkantıyla karşı karşıya! Kendilerine People adını veren süper-güçlü terörist grubu şiddetli bir isyanın fitilini ateşlediğinde, inanılmaz teknolojisi ve onurlu savaşçı gelenekleriyle ünlü bu topraklar kargaşaya itilecek. İntihar bombacıları halkın gözünü korkuturken ve T'Challa, vatandaşlarının birlik olması için çabalarken gölgelerden tanıdık bir kötü adam çıkacak. Wakanda, varlığını sürdürmek için uyum sağlamalı... Fakat ülkenin hükümdarı, nesillerdir süregelen Black Panther ailesinin son üyesi, bu zorunlu değişimi atlatabilecek mi?

Maskeyi takan ağırlığını hisseder!

Sayfa Sayısı: 144
Etiket Fiyatı: 34 TL

darbove

Baskısı mat selefon marmaranın renkli serisinin ilk baskısındaki gibi. Hissiyat cidden iyiydi. İçerik olarak bir yorum yapmayacağım bir vakit elime geçerse onunla ilgili yorum yaparım.

worldman

Uzun zamandır okumak isteyip vakit bulamadığım bir çizgiromandı. New avengers maceram heyecanlı ve hızlı başlayıp kötü bitti. Kimyasal,süper ya da yapay kahramanlar artık okuma itkimi çok düşürüyor. Film olarak Deadpool'dan sonra ikinci yarım bıraktığım filmdi Black Panther. Çizgi romanı biraz farklı olur diye düşünmüştüm ama maalesef yarıda bıraktım.Anladım ki bu tür süper kahramanlı çizgi romanlar bana göre değilmiş.Biz Komançiler,Texler,Durangolar ve frankafonlar diyarında yüzmeye devam edelim :D

dean

Wakanda vatandaşlarını Black Panther'e karşı zehirlerken bölücülerden oluşan bir hizip çetesi kuruluyor. Tetu, topraklarını eski görkemli günlerine döndüreceği vaadiyle Geceyarısı Melekleri, Ayo ve Aneka'nın aklını çeliyor. Müttefikleri azalan T'Challa, elit gizli polisi Hatut Zeraze'ye ve eski Avengers üyesi Eden Fesi'ye, diğer adıyla Manifold'a güvenmek zorunda! T'Challa köşeye sıkıştığında eski dostlarından; Luke Cage, Misty Knight ve Storm'dan yardım isteyecek! Fakat bu yepyeni ve farklı ekip Wakanda'da işleri düzeltmek için çok geç kalmış olabilir.

Ayrıca, Panter'in tek başına halletmek zorunda olduğu bir şey daha var. Sadece O, Djalia'ya gidebilir! Oraya varmak bile yeterince zorlu bir mücadeleyken, Wakanda'nın ortak belleğinde kızkardeşi Shuri'yi bulmayı da başarabilecek mi?

Sayfa Sayısı: 144
  Etiket Fiyatı: 40 TL

dean

WAKANDA'NIN YENİ VE CESUR GELECEĞİNDE KRALINA YER VAR MI ?

PEOPLE'IN DEVRİMİ ARDINDAKİ TÜM GERÇEK... ve onu destekleyen güç odakları ortaya çıkıyor! Şimdi T'Challa, ulusunun kaderi için daha önce hiç savaşmadığı gibi savaşmak zorunda... ve tam vaktinde en güvendiği müttefiklerinden biri, onu desteklemek için dönüyor. Son savaş başlarken Wakanda'nın şanlı tarihi en etkili silahları olabilir. Ama People düşse bile monarşi ayakta kalabilecek mi? Geceyarısı Melekleri, Dora Milaje, Hatut Zeraze, Tetu, Zenzi, Changamire, Manifold ve daha fazlası, taşların hepsi yerinde; Black Panther'e üflediği yeni soluk etkisini sürdürürken, artık Ta-Nehisi Coates'un oyun tahtasını tersyüz etme vakti! Öyle ya da böyle, Wakanda yepyeni bir çağa adım atacak...

Etiket Fiyatı: 45 TL