Jedmau vs Hennessy

Başlatan hennessy, 18 Ocak, 2018, 02:28:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Hiç birini almamıştım. Ama herkes kendi ürününü istediği fiyata satar. Bizde alıcı olduğumuz için eleştiririz ve gerekti mi överiz.

Evet çok ilginç bir ülkede yaşıyoruz. Yayın evleri verdikleri tarihlerde yayın çıkaramıyorlar.

Dediğim gibi okur olumlu içinde küfür hakaret olmadıkça eleştirir ve över. Hikmet beye yolu açık olsun diyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Alıntı yapılan: hennessy - 18 Ocak, 2018, 02:28:49

Evet çok ilginç bir ülkede yaşıyoruz. Yayın evleri verdikleri tarihlerde yayın çıkaramıyorlar.

Yav o da birşey mi ? Daha ne ilginçlikler oluyor inanılır gibi değil. Mesela ' sözde okur ' istediği çizgi romanın istediği kapak baskısına sahip olamayınca iftiralar atıyor, karalamalar yapıyor. Hatta daha ilginci daha öncesinde herşeye şak şak yaparken şimdi tam tersi herşeye tüüü kaka diyor. Hatta daha ileri gidip daha önce gömdüğü kişileri tekrar ' hadi kalk kalk ' deyip yüceltiyor.

Daha bol örnek var ama şimdilik yeterli.

Konuyla ne alakası mı var ?

Hikmet Bey'in yaptığı çizimleri beğeniyorım. Hikaye de fena değil. Satış stratejisi yanlış olabilir fakat gömmeyelim. Ne Yayınevleri ne okurlar ne hatalar yapıyor. Kötü bir niyet ile yaptığını sanmıyorum. Sonuçta o da ister yayını daha fazla satsın.

Hikmet Bey, insanların fikirleri değişebilir , yukarıda verdiğim örnekteki gibi. Piyasayı daha geniş dinleyin daha fazla mecraları araştırın. Neyin ne olacağını daha iyi anlarsınız. Sizden yaşca küçük bir kardeşiniz olarak bu baskı adedini yükseltebilirseniz biraz yükseltmenizi nacizane olarak tavsiye ederim.

Sevgiler
Ertan

hennessy

Alıntı YapYav o da birşey mi ? Daha ne ilginçlikler oluyor inanılır gibi değil. Mesela ' sözde okur ' istediği çizgi romanın istediği kapak baskısına sahip olamayınca iftiralar atıyor, karalamalar yapıyor. Hatta daha ilginci daha öncesinde herşeye şak şak yaparken şimdi tam tersi herşeye tüüü kaka diyor. Hatta daha ileri gidip daha önce gömdüğü kişileri tekrar ' hadi kalk kalk ' deyip yüceltiyor.

Daha bol örnek var ama şimdilik yeterli.

Konuyla ne alakası mı var ?

Sayın Ertan Bey

Sizin kadar verdiği sözleri yerine getirmeyen bir yayıncı ile karşılaşmamıştım. Sözlerinizde durmadığınız gibi okuyucuyu gülünç karşılayan bir yayıncı yok sanırım.

Sözde okur dediğiniz şahıs takır takır parasını verip kitaplarınızı almıştır. Sizin gibi sözde değil özde biridir.

Mesajlarınız bende durmaktadır. Kapalı baskı yayın ile ilgili bana söz verip göndermeyerek parasını teklif edince lafımı olur kardeşim diyen siz sözde yayıncı ve okura kitap fiyatlarını eleştirdi diye gülünç görecek kadar sözde yayınevisiniz.

Ne kadar yanlış bilgiler verip insanları aşağılamayı seviyorsunuz. Her şeyi tüü kaka yapan sözde okuyucu her daim JBC Batman Yayınlasın bölümünde yönetici olduğu sürece tüm kitaplarınızı yayınladı.

Sözde okuyucu Bitmeyen Cadılar Bayramını kendi facebook sayfasında öve öve bitiremedi.

Sözde okuyucu V'yi facebook sayfasında öve öve bitiremedi.

Her şeyi tü kaka yapmak sizin eleştirilere ne kadar açık biri olduğunuzun gerçeğidir.

Sayın Hikmet Bey

Sizin yaptığınızda sitemiz için güzel bir jest oldu. Tekrar bir üye olarak size teşekkür ederim.... Alacaklara hayırlı olsun... Sizi aramızda daha çok görmek isteriz..

Saygılarımla,

Jedmau

Sayın Ertan Bey

Sizin kadar verdiği sözleri yerine getirmeyen bir yayıncı ile karşılaşmamıştım. Sözlerinizde durmadığınız gibi okuyucuyu gülünç karşılayan bir yayıncı yok sanırım.

Bende, bir konu hakkında bu kadar az bilgiye sahip olup karavana sallayan biri ile karşılaşmamıştım.  Benim yayınları gününde basmak gibi bir idealim yok , senin takdirini kazanmak gibi bir hedefim hiç yok ( En azından şimdilik ). İkinci cümlen korkunç devrik , ' okuyucu gülünç karşılamak ' ne demek ? Bilmiyorum ama ben adamına göre davranırım , karşımdakinin seviyesi neyse ona seviyede karşılarım kendisini.

Sözde okur dediğiniz şahıs takır takır parasını verip kitaplarınızı almıştır. Sizin gibi sözde değil özde biridir.

Parayla bir şey aldığında bununla gurur duymamız mı gerekiyor ? Murat, kural basit ; Alırsın Verirsin. Kitapları aldın diye madalyamı takalım , yada ' oooo olm adam parasını verip almış vovvvv hemde takır takır ' mı diyelim ? Telefoncuya gidip takır takır 5 bin verdim aldım telefonu falan mı diyorsun ? Bunu burada neden yazma ihtiyacı hissettin ? Eğer ihtiyacın varsa ben diyeyim sana : Hellal Olsun Murat , Büyük Adamsın , kitapları parayla almışsın.

Benim için sadece sözde birisin. Bu kadar basit. İstediğin kadar debelen

Mesajlarınız bende durmaktadır. Kapalı baskı yayın ile ilgili bana söz verip göndermeyerek parasını teklif edince lafımı olur kardeşim diyen siz sözde yayıncı ve okura kitap fiyatlarını eleştirdi diye gülünç görecek kadar sözde yayınevisiniz.

Ne kadar yanlış bilgiler verip insanları aşağılamayı seviyorsunuz. Her şeyi tüü kaka yapan sözde okuyucu her daim JBC Batman Yayınlasın bölümünde yönetici olduğu sürece tüm kitaplarınızı yayınladı.

Mesajlar mı :D Murat sen git biraz dinlen sonra yaz istersen , kafa uçmuş sende. Kime ne ile tehtid ediyorsun :D ? Elinde ne mesajı var bilmiyorum ama benim elimdekileri biliyorum. Kimse kimsenin yüzüne bakamaz burada. O yüzden bu konuyu forumun bekası için uzatmayacağım.

Şimdi , bu konuda bir dur bakalım. Ben hiç bir zaman Kapalı Baskı yayın yapmadım , ben sadece sizin grubunuzda sevdiğim kişilere bu kapaktan çıkıyor istermisiniz diye sordum ? O kitapların çoğu sen dahil herkese ücretsiz gönderildi. Bazen para gönderen yada göndermeyi teklif edenler oldu. Ama asla bundan ileri bir şey olmadı. Sende para teklif etmişsindir , hatta ettiğini hatırlıyorum ama kimse senden para istemedi ve o para bana ulaşmadı. Daha önceki olduğu gibi isteyen dostlara ücretsiz gönderdim. Sanada göndericem dedim , ama mağaza açılışı sırasındaki yogunluktan unuttum ve sende kitapların gelmedi diye saçma sapan ithamlarda bulunmaya başladın.

Yazdığın yukarıdak cümle yine anlam bozuklukları ile dolu. Ama anladığım kadarı ile sen kafanda bazı şeyleri karıştırmışsın. Konu açılmış açıklayayım. Ben sana beleşcisin demedim ama nedenini bilmiyorum üzerine o şekilde almışsın , belkide benim düşündüğüm şekilde biri değildin. Sevdiğim insanlara kitap gönderirim onlar bana gönderir bu bir paylaşımdır. Sanırım senin kitapların gelmemesi sana koymuş ki burada yazıyorsun. Kimseye bir şey yapmak zorunda değilim , işim gücüm varken senin kitapların ile ilgilenmek zorunda hiç değilim. ve inadına göndermedim daha sonra , kızımla uğraşırken , insanlar ile uğraşırken , istanbuldan gelen insanlara MURAT ın kitapları varmış verecekmişsin detirteceğine , az sabır etseydin. Ertan noluyor deseydin ? Sonuçta sadece okurluk değil arkadaşlıkta sözdeymiş.

Daha başa dönersek yukarıda fiyat eleştirisi ile ilgili yazdığım yazının öznelerinden biri sen değilsin ? En azından değildin , neye üzerine alındığın demin yazdığın mesajda çıkmış. Senin için yazmamıştım ve Okumamıştım ama sende eleştirmişsin demekki , o yüzden üzerine alınmışsın. Napalım şimdi ? Çok mu üzülelim ? Hayır umrumda değil ne düşündüğün.

Ne ben ne bizden biri sana başlık aç demedi , ne yaptıysan kendin için yaptın. Yorum yazın derim herkese , bunu forumun altınada yazın. Görelim öğrenelim düzeltelim diye. Ama sana asla şunu aç bunu aç demedim.

Tüüü kaka olayına gelelim, evet lafımın arkasındayım. Batman 6 Variant sadece Jedbang.com da satılacak dediğim günde ilgili başlıkta yaptığın çıkıştan beri herşeye tüü kaka diyorsun. Forumda olmadığım günleri iyi kullanmışsın. Hangi başlığa girsem ucundan laf sokmalar falan. Injustice başlığında sok , orda sok burda sok. Senin iyi niyetine nasıl güvenelimki ? kaldıki böyle bir derdimiz de yok ne halin varsa gör. Bir eleştirin varsa kalkar ilgili başlığa yazarsın , cevabını veririz veya vermeyiz. Bu kadar basit. Ben okuyucuyum ( sözde ) kisvesi altında canının istediğine giydiremezsin , para verip yayın alıyorsun diye bu şekilde konuşma hakkın yok. İstediğin kapağı İlyastan alamıyorsun diye bu karalama kampanyasına gerek yok. Kasrşındaki çocuk değil , mesajlar okundukça aylardır yapmak istediklerin çıkıyor ortaya. Geç bu işleri , istediğin kadar bok at , istediğin kadar saman altından su yürüt hepsi dönüp dolaşıp seni bulacak. İki tane boktan özel kapak çizgi romana sahip olamadın diye burda yapmadığın kalmadı , Asılsız laf sokamalr asılsın ithamlar. Yeter ya.

Sözde okuyucu Bitmeyen Cadılar Bayramını kendi facebook sayfasında öve öve bitiremedi.

Sözde okuyucu V'yi facebook sayfasında öve öve bitiremedi.

Her şeyi tü kaka yapmak sizin eleştirilere ne kadar açık biri olduğunuzun gerçeğidir.

Valla ne facebook kaldı ne başka bişey , ne öv ne eleştir beni ilgilendirmiyor. Eleştri kisvesi altında cılız ithamlar ile laf sokmaya çalışan birinin eleştri kaldırmıyor sözü sadece gülünç oluyor. Parayla birşey almak ile ağzım var diye konuşmak sadece basit veya yarası olan insanlara mahsusdur. Alma kardeşim , alma. Bu kadar basit , bak hem sen daha şanslısın , ben senin yayınları almanı engelleyemiyorum ama sen ister al ister alma şansına sahipsin. Kullan bunu , bu kadar beğenmediğin bir şeyi niye alıyorsun ? Alma bu kadar basit.

Hikmet Beyin başlığı kirlenmesin , gerekli mesajların JBC başlığının altına taşınmasını rica ediyorum. Bu iş uzayacak , koptuğu yere kadar gitsin. Herkes kim neymiş görsün.

hanac

Mesajları buraya taşıdım.

Adını değiştirebilirim, şimdilik böyle aklıma geldi  ;D

hennessy

Ertan

Sen hakketten saygıyı ve sevgiyi hak etmeyecek bir yayıncısın bundan sonra sana cevap yazmayacağım. Bu yazdıkların ile ne kadar neyse hak ettiğini belli ettin.

Gerçekten büyümemişsin yazık sana . Gerçekten yazık acıdım sana...

Not : Bundan sonra hiç bir sitede yazı yazmayacağım. Yazık hakketten çok yazık.

Jedmau

Hislerimiz karşılıklı demek isterdim ama maalesef seninle aynı hisleri paylaşmıyorum. Ben sana acımıyorum , acımak Allah'a mahsusdur. Senin hakkında hiç bir düşüncem hissim yok. Aynı yoldan geçen herhangi biri gibi.

Ama gider ayak güzel bir karar vermişsin. Yazma, iyi veya kötü yazma.Olmuyor.

Foruma verdiğim rahatsızlık varsa kendi adıma özür dilerim.

Kolay gelsin herkese.