Batman Yeni 52 Cilt 8 : Ağır Sıklet - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 21 Ocak, 2018, 02:20:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Batman Volume 8: Superheavy

Scott Snyder
Yazan

Greg Capullo
Çizerler

Hasan Süpürgeci
Çevirmen

Bengü Ergil
Editör

Aslı Dağlı
Çeviri Editörü

Kıvılcım Arduç
Grafik ve Uygulama

Yiğit Sakmar
Grafik Editörü

Yayın Koordinatörü
Emre Taşkıran

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

Batman'in ortadan kaybolmasının ve öldüğünün varsayılmasının ardından eski polis komiseri Jim Gordon, Kara Şövalye'nin mirasını devralması ve halefi olması için göreve çağrıldı.

Ancak ismi ve simgelediği şeyler aynı olsa da bu yeni Batman aslının bir kopyası olmaktan çok uzakta. Şehirde devasa, yüksek teknoloji ürünü Batsuit ile devriye gezen Gordon gölgelerde saklanan kanunsuz bir kahraman değil. Gotham Polis Teşkilatı'nın, Belediye Başkanı'nın tam desteğine ve Powers International'ın multi-milyon dolarlık bütçesine sahip.

Peki pahalı bir zırh şehirle ilgili ölümcül planları kök salmadan önce gizemli, yabani ot benzeri Mr. Bloom'u durdurmaya yetecek mi?

1. Baskı: Ocak 2018 - Ankara
ISBN : 978-605-9155-65-6
Sayfa Sayısı : 160
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 350 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 32.5 TL

Çıkış Tarihi : 26 Ocak 2018

Barmen Minik

son foto kapak olmalıydı, ağır sıkletin de ne olduğunu gösteren

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

darbove

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Normalde bu tarz şeylere takılmam ama: neden orijinal kapak kullanılmamış merak ediyorum? İnşallah onu da kullanırlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Barmen Minik

orjinal kapak olsaydı burası bu kapak çok kötü diyenlerle dolacaktı :D

darbove

Şu kapakta bulunan batman çizimi kafamda şekillendirdiğim batmani karşılamıyor. :D

Barmen Minik

Alıntı yapılan: darbove - 21 Ocak, 2018, 16:04:45
şu kapakta bulunan batman çizimi kafamda şekillendirdiğim batmani karşılamıyor. :D

cevabı hafif spoiler. gerçi tanıtım bültenini okusanız yeter :)

darbove

Alıntı yapılan: Barmen Minik - 21 Ocak, 2018, 16:25:39
cevabı hafif spoiler. gerçi tanıtım bültenini okusanız yeter :)
kara aynada olduğu gibi cool gözükmüyor yeni halef

Fizban

Yeni çıkan ciltlerin hızına yetişemez olduk. Rebirthle daha da devam edecek gibi. Aman hiç bozmasın :D

Nightrain

9 ve 10.ciltler 9 Şubat'ta çıkacakmış. New 52'ye veda ederken, 1 hafta sonra Rebirth'e merhaba diyeceğiz.  :D

Nightrain

Kauss

Belki spoiler olabilir onun için kusura bakmayın ama bu ciltte en çok hoşuma giden şey, Batman'in normal bir insan gibi yaşasa nasıl olurdu ? kısmını ele alması olmuştu. Onun dışında gerek dedektif hikayelerinde gerekse de bu ciltte, Batman'in Gordon tarafından canlandırılması filan hiç hoşuma gitmemişti. Batman Batman olarak kalmalı gözüyle bakmışımdır hep. Gordon'un Batman'i canlandırdığı ciltlerde bir türlü zevk alamamışımdır. Baskı kalitesine filan ise hiç bir şey demiyorum. Her zaman ki JBC kalitesi :)

Jedmau

Bende en çok yazdıklarınızı sevmiştim :) Gordon olayı kısa ( çok şükür ) ama eğlenceliydi :)

Beğendiğinize sevindim.