Suicide Squad Rebirth - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 23 Ocak, 2018, 21:31:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Nightrain

İlk sayıları Jim Lee çizmesine rağmen hiç beğenmemiştim. Fazlasıyla özensizdi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Burada Çalışmak İçin Deli Olmaya Gerek Yok – Ama Tercih Sebebi!

Harley Quinn. Deadshot. Killer Croc. Enchantress. Captain Boomerang. Hepsi de tehlikeli. Hepsi de ölümcül. Hepsi dengesiz. Ve tek umudumuz onlar.

Suicide Squad.

Kaya gibi sert istihbarat uzmanı Amanda Waller'ın kurduğu ve gözden düşmüş askeri dâhi Albay Rick Flag tarafından yönetilen Suicide Squad'ın – diğer adıyla Task Force X – adamları, kadınları ve yaratıkları süper kahramanların pelerinlerine çok kirli gelecek türden işleri yapmakla yükümlüler.

En son görevleri kolay görünüyordu: Kara Mahzen denilen güçlü kozmik bir silahı düşmanın elinden almak. Ama, Kara Mahzeni koruyanların Suicide Squad'ın yanında kitap kulübü gibi kaldığı, Task Force X'in Rus versiyonu Annihilation Brigade olduğunu öğrendiklerinde ne olacaktı?

Buzul sularının yüzlerce metre altında bir kalede sıkışıp kalan Suicide Squad şimdiye kadarkilerin hepsinden daha büyük bir tehditle karşı karşıya gelip Amanda Waller'ın bile önceden kestiremeyeceği, kaderin acımasız bir oyunuyla bir üyelerini kaybedecek ve gizemli yeni bir üye kazanacaktı!

Efsanevi Çizer Jım Lee, Yazar Bob Wıllıams Ve Çizgi Roman Dünyasının En Büyükleriyle Suıcıde Squad Cilt 1: Kara Mahzen İçin Bir Araya Geliyor! Dc'nin Hasılat Rekorları Kıran Rebirth Serisinden Çıkıp Gelen Ve Ses Getiren Ünlü Filmden Sevdiğiniz Ve Nefret Ettiğiniz Karakterlerle Dolu Bu Grafik Roman Yeni Okuyucular İçin Eşsiz Bir Başlangıç Noktası! Fasikül 1 – 4 Ve Suıcıde Squad: Rebırth Tek Sayılık Baskılarını İçerir.

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 32.50 TL

Mguney

Birkaç önemsiz kelime hatası dışında güzel bir kitap emeğinize sağlık. Ancak balonlar nasıl anlatıcağımı bilemedim saçma bir tabir olacak ama bana biraz robotumsu geldi. Grafiker arkadaş çalışırken sıkılmış yada isteme istemeye yapmış hissi verdi bana. Yinede okumayı bozmaycak şekilde güzel bir kitap.

Jedmau

hataları bildiriseniz kontrol ettiririz.

sevgiler

Mrtekin

Boss,

Bu seriyi de hızlandırıver, lütfen.
They drew first blood...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

YKY'nin atağından sonra bir atak da JBC'den bekliyorum.  :)

ferzan

Yeni çıkan Justice League vs Suicide Squad (Rebirth) cildi vesilesiyle diğer iki başlıkta paylaştığımız Memospinoz 'un yaptığı okuma listesini burada da paylaşalım. Zira bu ciltte Suicide Squad Rebirth 'ün devam sayıları da yer alıyor ve Justice League Rebirth serisi ile kesişiyor.

Justice League Cilt 1 (#1-5)
    Justice League Cilt 2 (#6-11)
    Justice League vs Suicide Squad (Justice League  vs Suicide Squad #1-6, Justice League #12-13, Suicide Squad #8-10)
    Justice League Cilt 3 (#14-19)

Suicide Squad Cilt 1 (#1-4)
    Suicide Squad Cilt 2 (#5-8)
    Justice League vs Suicide Squad (Justice League  vs Suicide Squad #1-6, Justice League #12-13, Suicide Squad #8-10)
    Suicide Squad Cilt 3 (#11-15)

http://altinmadalyon.com/altin/justice-league/justice-league-vs-suicide-squad-rebirth/msg220240/#msg220240
    http://altinmadalyon.com/altin/justice-league/justice-league-rebirth-yky/msg220241/?topicseen#msg220241

Meraklısı için dipnot olsun.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Jedmau

Bilal ceylan

Vallahi deadpool u özledik,bu aralar yeni bir deadpool hikayesi iyi gider diye düşünüyorum.