La Casa de Papel

Başlatan doktor1881, 01 Şubat, 2018, 23:08:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:13 (Sezon FinaLi) İyice köşeye sıkışan Profesör prensiplerini bir kenara bırakıp istemediği şeyleri yapmak zorunda kalacak mı
Bu bölümle sezon finali yapan dizinin 2. sezonu Netflixde yok ama bizim sitelerde var ;D ;D

Bölüm Notu:8/10

Hayal Kahvem

Tamam. Çok övdüler. Herkes seyrediyor. Bayıldık dediler. Mahalle baskısı... Gaza geldim. Hele bi seyretmeye başlayayım dedim. Tamam... Başladım seyretmeye... Konu deseniz klişe... Soygun... Oyuncular deseniz... Hiç birini tanımıyorum... Hatta seyrettikçe çoğuna gıcık oluyorum... Ha bu bölümden sonra seyretmem, ha bu bölümden sonra seyretmem derken... Neyine tav olup seyrediyorum bilmiyorum...  Geldim mi 1. sezonun 6. bölümünün sonuna... Kendime inanamıyorum... İşte buyrun... Mısır patlatıyorum. 7. bölümü seyredeceğim az sonra...

Heyy! Ben var ya... Manyetizmalı İnsan Olmak'ı anlatacaktım! Aaaa! Bu filmde manyetizma mı kullanmışlar yoksa:)

hennessy

3.sezon benim için hayal kırıklığı olmuştur. Aynı senaryo daha ayrıntılı bir soygun, olmadı.... Son bölüm hariç hiç keyif almadım....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

doktor1881

4 . sezon  netflixde yayında uzun süredir ayrı kaldığım dizinin 1. sezon finalini tekrar izleyerek olayları biraz hatırlayım dedim ve izlerken  başka dizilerde niye vakit geçirdim diye hayıflandım vaktim olsa en baştan tekrar izlerdim Profesörü gerçekten çok özlemişim Harika bir oyunculuk çıkarıyor tam gaz diziye devam

Mister NO

Zirvede bırakmayı bilmek lazım.

3. Sezon zorlama bir konu ile başladı.

4. sezon tam anlamıyla tırt.

Umarım 5. sezon ile tamamen biter.

Bloodslince

Son sezonun, ikinci bölümün ortalarına kadar zor dayandığım ve kapattığım dizidir.

Zaten saçmalıklar silsilesi olan bir diziydi ama karakterlerin yarattığı hava diziyi izletiyordu, şimdi zorlamanın zorlaması ile hiç çekilmeyecek hal almıştır.

Zamana yazık etmeden kapattım ve takip etmeyeceğim.  8)

"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

doktor1881

Bölüm:2/1 Arkadaşlar 3. ve 4.sezonun kötü olduğundan bahsediyorlar Ben sanşlıyım ki şu an 2.sezonu  izliyorum ;D ;D Oyunculuk süper senaryo harika  gidiyor Planın yükünü dışarda Profesör çekiyor
İçerde beklenmeyen olaylar gelişiyor

Bölüm Notu:10/10

hennessy

Dizi 10 bölüm olduğu için nasıl uzatabilirim ve ne kadar daha saçmalaya bilirim tadında 5 bölüm bitti.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

İlk iki sezondan sonra uzaması bence zorlama idi. Bu sezon bodoslama aksiyon. Ben yine de sevdim.