Yarım bırakılan seriler

Başlatan pizagor, 04 Ocak, 2010, 21:49:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Alıntı yapılan: nacho_grande - 07 Nisan, 2011, 19:39:55
Yanlış hatırlamıyorsam eğer, Alejandro Jodorowsky ve Jean-Giraud Moebius' un "The Incal" serisi de yarım kalmıştı.

Kara Incal yayınlandı sadece.
"İstemem,eksik olsun.."

nacho_grande

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 07 Nisan, 2011, 20:59:42
Alıntı yapılan: nacho_grande - 07 Nisan, 2011, 19:39:55
Yanlış hatırlamıyorsam eğer, Alejandro Jodorowsky ve Jean-Giraud Moebius' un "The Incal" serisi de yarım kalmıştı.

Kara Incal yayınlandı sadece.

Evet sonrasını çok beklemiştim, ama gelmemişti. :(

haysat

Lal yayınlarından çıkan ve devamı gelmeyen (ATTİLA) 6 sayı olmasına rağmen 1. sayıda kaldı.Umarım Lal yayınları veya başka bir yayınevi Attila'yı yayınlamayı düşünür.
Çizimleri güzel,konusu farklı bir seri olmasına rağmen,Lal yayınları nedense devamını getirmedi.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

pizagor

10 ciltle yarım bırakılan Chronicles Of Conan ve yine Lal...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Evet ne yazık ki bu başlığa yeni ilaveler geliyor  :(

Dylan Dog Seri ve Maxi - 10 sayı seriden, 1 tane de maxi albüm yayınlandı - HOZ

Diabolik - 5 sayı çıktı devamı gelmedi, 3 maceralı cilt düşünülüyordu ama haber yok. - Gerekli Şeyler

Yakari - Ne yazık ki 5 sayıdan sonrası gelmedi - Bilge Kültür Sanat

Adele'nin Olağanüstü Maceraları - 3 sayı çıktı devamı gelmedi - Everest

Spirou ve Fantasio - 4 sayı çıktı devamı gelmedi - Desen Yayınları

Çekirdek - 1 sayı çıktı devamı gelmedi - HOZ

Pecos Bill - 2 sayı çıktı devamı gelmedi - HOZ

SERFOR26

arkadaşlar demirbaş yayınların tüm kitapları buraya yazılabilir. akim jeriko- kinova-judas -teksas tommiks binbaşı volkan !! böyle giderse kızılmaske gordon  mandrake

ilke

Benim içimde kalan Wasteland'im var. Hoz'dayken marvel renkler ve örümcek adam vardı. Alnımın akıyla Marmara'ya aldım hepsini, mutluyum gururluyum :)

Marmara'da işler yoluna girince zarar etme pahasına da olsa Wasteland'e devam etmek istiyorum. Ben hikayeye o kadar ısınmıştım ki zaten bi gaz ilk 3 cildi çevirmiştim. Kafamda şöyle bir durum var, biraz da Türk okurunun alışkanlıklarını göz önüne alarak serinin boyunu küçültüp 3 cilt birden basabilirim. Siyah beyaz, en kalite saman kağıda. belki o zaman insanların daha çok ilgisini çeker. Çünkü artık dağıtımdan mıdır, çizimden midir, konudan mıdır bilmiyorum ama o kitap neredeyse hiç satmadı.

tommikser

İlke dostum ben geçen gün senin dediğini yazmıştım.Kağıdın öyle süper falan olmasına gerek falan yok.Fumetti gibi renkli ara kapaklarını da koy,dobişko cilt yap.Bak bakalım o zaman satıyor mu?Bence süper olur haberin olsun.

Son olarak bu X-Men nasıl bi çr dir arkadaş.Anlarken zorlanıyorum.Kendimi çok saf hissediyorum. ;D

rumar80

X-men uzun yılların birikimi ile gelen ve o dergilere de göndermeler yapan bir çizgi roman. Bu nedenle zorlanman doğal

darkwood

Alıntı yapılan: ilke - 11 Ekim, 2011, 16:29:07
Benim içimde kalan Wasteland'im var. Hoz'dayken marvel renkler ve örümcek adam vardı. Alnımın akıyla Marmara'ya aldım hepsini, mutluyum gururluyum :)

Marmara'da işler yoluna girince zarar etme pahasına da olsa Wasteland'e devam etmek istiyorum. Ben hikayeye o kadar ısınmıştım ki zaten bi gaz ilk 3 cildi çevirmiştim. Kafamda şöyle bir durum var, biraz da Türk okurunun alışkanlıklarını göz önüne alarak serinin boyunu küçültüp 3 cilt birden basabilirim. Siyah beyaz, en kalite saman kağıda. belki o zaman insanların daha çok ilgisini çeker. Çünkü artık dağıtımdan mıdır, çizimden midir, konudan mıdır bilmiyorum ama o kitap neredeyse hiç satmadı.

Bu gerçekten iyi bir fikir, ince ara kapak, iyi baskı ve iyi fiyat ile okuyucunun ilgisini çekeceğini tahmin ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

hanac

İlke'ye bu verdiği güzel haber için çok teşekkürler.

Ben Wasteland'i çok beğenmiştim.

3 cilt birarada mükemmel olur.

rumar80

Benim de beğendiğim bir çizgi romandı. Alt öyküleri de vardı. Umarım İlke yayınlar. Az da olsa alacaklardan biriyim

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Ocak, 2010, 21:49:11
Psi-Kom, Remzi Kitabevi, sadece 1 kitap

Death Note'la birlikte manga'ya ilgi arttı.

Acaba Remzi Kitabevi Psi-Kom'a devam eder mi ?

Güneş arayıp sorsun derim.  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 20 Ocak, 2012, 19:52:53
Alıntı yapılan: pizagor - 04 Ocak, 2010, 21:49:11
Psi-Kom, Remzi Kitabevi, sadece 1 kitap

Death Note'la birlikte manga'ya ilgi arttı.

Acaba Remzi Kitabevi Psi-Kom'a devam eder mi ?

Güneş arayıp sorsun derim.  :)

Güneş sorup hanaca söylesin hanaçta bize söylesin..... ;D ;D ;D

darkwood

Benim aklımda kalan yarım serilerden;
Gerekli Şeylerden Vampirella,
Oğlak Gigante Never ve Daylan Dog Devamı,
11.cilte kalan Blueberry
Darkwood Sakinleri..