Thanos - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 09 Şubat, 2018, 18:16:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Ongoing Thanos seriside yolda.

hasanmahmut

İlk defa mı bir solo villain serisi yayımlanıyor Türkçe olarak?

Hakkında bilgisi olan var mı? Nasıldır?

dean

Alıntı yapılan: hasanmahmut - 10 Şubat, 2018, 10:25:53
İlk defa mı bir solo villain serisi yayımlanıyor Türkçe olarak?

Hakkında bilgisi olan var mı? Nasıldır?

Ben takip ediyorum. Güzel bir seri. İlk on iki sayı Jeff Lemire tarafından yazıldı. Legacy döneminde Donny Cates  başa geçti.

hasanmahmut

Alıntı yapılan: dean - 10 Şubat, 2018, 11:40:24
  Ben takip ediyorum. Güzel bir seri. İlk on iki sayı Jeff Lemire tarafından yazıldı. Legacy döneminde Donny Cates  başa geçti.

Oo hem de Jeff Lemire :)

Teşekkür ederim.

Nightrain

Marvel bu seriyi iptal etmiş sanırım? Öyleyse, Gerekli Şeyler çabuk tamamlar umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

lemazmatik

İlk 6 sayısını okumuştum Lemire kalitesine yakışmayacak şekilde kötüydü. Ancak Donny Cates dönemi acayip övülüyor, çoğu kişiye göre şu an Marvel'ın en iyi serisi. Hatta genel olarak Cates övülüyor 2015-16'da Tom King'in yaptığı çıkışa benziyor bence bu biraz.

dean

dean

Marvel evreni'nin muhtemelen en ölümcül yaratığı olan thanos geri döndü ve intikam istiyor!

Ancak çılgın titan'ın şansı yerinde değil, çünkü ailesiyle beklenmedik bir karşılaşma yaşayacak . Thanos'un dönüşünün ayak izlerini galaksinin en karanlık yerlerinden ve ölümle yıkımın izlerinden takip edin! O, saf kötülük. O durdurulamaz. Ve birinin herhangi birinin onu indirme vakti geldi. Bunu yapan Shi'ar İmparatorluk Muhafızları mı olacak? Evet, bütün İmparatorluk Muhafızları'ndan bahsediyoruz.

Destek kuvvetleri çağırma vakti geldi! Bu sırada, Thanos'un oğlu Thane de ortalıkta ve planlar yapıyor. Thanos bütün çocuklarını öldürdüğünde sadece Thane'yi sağ bırakmıştı ama bunu yapmasının sebebi, ona duyduğu sevgi değildi. Ve baba oğul yeniden bir araya geldiğinde, mutlu bir görüşme olmayacak.

Sayfa Sayısı: 136
Etiket Fiyatı: 30 TL

eyoruk

İptal olduysa almayalım ? Sanırım 4.kitabı yayınlanacak bundan sonra ?

dean

Alıntı yapılan: eyoruk - 13 Aralık, 2018, 14:46:05
İptal olduysa almayalım ? Sanırım 4.kitabı yayınlanacak bundan sonra ?

İptal yok. Hatta bugün ikinci cilt çıktı.

eyoruk

Alıntı yapılan: dean - 13 Aralık, 2018, 15:13:32
  İptal yok. Hatta bugün ikinci cilt çıktı.
toplamda 4.kitap (sanırım) derken bunu demek istemiştim zaten.İptal olduysa diye de bu sayı değil bu seri için yazdıydım.Sayın Nightrain Marvel iptal etmiş sanırım yazısını gördüğüm için bunu sordum  :D

memospinoz

Thanos'u daha önce hiç böyle görmediniz.

Güçsüz ve yalnız!

Hayatta kalmak için her şeyi yapabilir, hatta en olmadık yerden yardım almayı bile kabul edebilir! Deli Titan'dan daha büyük bir tehlike ortaya çıktığında hepimizin hayatı Thanos'un yaşama isteğine bağlı hale gelecek! Bir de Tanrı Ocağı sorunu var. Oraya giren kimse geri dönmedi – ve şimdi de sıra Thanos'ta, ocağın derinliklerini bir de Thanos araştıracak. Ama bu durum, daha sonra olacak şeyle kıyaslanamaz bile: Dünya'nın En Kudretli Kahramanı! Avengers'ın Lideri! İyi olan her şeyin şampiyonu! Thanos mu?! Acaba kozmos, Thanos ve oğlu Thane'in evreni sarsan vahşi savaşından sonra varlığını sürdürmeye devam edebilecek mi?

Sayfa Sayısı: 136
Etiket Fiyatı: 36 TL

Mrtekin

2. cildi de okudum. Çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Beklentinizi düşük tutmakta fayda olduğunu belirteyim.
They drew first blood...

memospinoz

En güçlü varlıklara evrenin sonunun nasıl geleceğini sorarsanız, size verecekleri cevap iki kelime olur: "Thanos Kazanır."

Şimdi de bu rahatsız edici düşünce, korkunç gerçeğe dönüşmek üzere! Deli Titan'ın istediklerini elde edince neler olduğunu görün! Thanos, zamanın sonuna ve kendisi için zafer anına yolculuk ediyor... ve yine de gördüklerinden memnun olmuyor. Deli Titan'ın en büyük zaferine - ve en büyük utancına şahit olun! Ve Thanos her ne şekilde kazanırsa kazansın, herhangi birinin - ya da herhangi bir şeyin - hayatta kalma ihtimali olacak mı? Silver Surfer ve yepyeni kozmik İntikam Ruhu, Ghost Rider da bu hikayede!

Sayfa Sayısı: 168
Etiket Fiyatı: 42 TL