Batman Yeni 52 Cilt 10: Son Söz - JBC Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 10 Şubat, 2018, 12:33:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Bu kitap ile, Batman Yeni 52 serisi tamamlanmış oldu

Kitap ön siparişe açıldı.

https://www.jedbang.com/urunler.asp?detay_urun_id=3574&ana_grp_id=37&alt_grp_id=123

Gotham halkı şehri gerçekte kimin yönettiğini çok iyi biliyor: Gotham Batman'dir. Yuvalarının kaderi, bu yuvayı korumak için elinden gelen her şeyi yapan Kara Şövalye'nin kaderiyle tekrar tekrar kesişiyor. Yerine başka kahramanlar bakarken aylarca sıradan bir vatandaş gibi yaşadıktan sonra Bruce Wayne, nihayet hakkı olan Gotham muhafızlığı görevine geri döndü. Minnettar şehir halkı kurtarıcısını memnuniyetle karşılarken, hem Batman hem de koruduğu insanlar onun yarattığı mirası düşünüyor. Kahramanı olmadan Gotham neye benzerdi? Hayatta kalabilir miydi? Ve dahası, Batman olmasaydı Bruce Wayne kim olurdu?

Başarılı yazar Scott Snyder ezber bozan Batman serisinin son perdesini kapatırken, yakın
zamanda geri dönmüş olan Kara Şövalye tanıdık rakiplerle ve yeni düşmanlarla savaşıyor.
Bu seçkin bağımsız hikâyeler Kara Şövalye'yi alternatif bir distopyadaki geleceğe, kendi
geçmişinin derinliklerine götürüyor ve kim olduğunu, nasıl bu hâle geldiğini ve mirasının
ne olacağını sorgulamasına yol açıyor...

1. Baskı: Ocak 2018 - Ankara
ISBN : 978-605-9155-67-0
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 350 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat: 32,5 TL
Sayfa Sayısı: 144
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mguney

Kitapları 2-3 ayda bir toplu kitap alıyorum, bütün yorumları peşpeşe atıyorum bu yüzden. JBC gerçekten kaliteyi üst sınırlara taşıdı, Keşke eski sayılarda da bir düzeltme yapsanız, yanyana koyunca çok sırıtırıyor.

Jedmau

selam

ne düzeltmesi , tam anlamadım :)

sevgiler
ertan