GÜLEN ADAM YENİ BASIM İSTİYORUZ

Başlatan aaciltan, 11 Şubat, 2018, 22:46:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aaciltan

Sevgili Ertan bey;
Bizlere kazandırdığınız yayınlar için size tekrar tekrar teşekkürü borç biliriz.
Batman külliyatındaki tek eksiğim olan GÜLEN ADAM'ı tüm uğraşlarıma rağmen bulamıyorum.
Etrafımda bir çok arkadaşım da aynı dertten muzdarip.
Ne olur bu kitabın yeni bir baskısını yapınız; karaborsacılar hayal kırıklığına uğrasın.
Çok dua alacağınızı garanti ederim...

darbove

Alıntı yapılan: aaciltan - 11 Şubat, 2018, 22:46:39
Sevgili Ertan bey;
Bizlere kazandırdığınız yayınlar için size tekrar tekrar teşekkürü borç biliriz.
Batman külliyatındaki tek eksiğim olan GÜLEN ADAM'ı tüm uğraşlarıma rağmen bulamıyorum.
Etrafımda bir çok arkadaşım da aynı dertten muzdarip.
Ne olur bu kitabın yeni bir baskısını yapınız; karaborsacılar hayal kırıklığına uğrasın.
Çok dua alacağınızı garanti ederim...
Bu yıl yada ilk yarı için rebirth yayınlarına focus olacaklarını sanıyorum. Umarım istediğiniz olay olur benim de eksik ciltlerimden bir tanesi.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Ben de kaç senedir Kara Ayna,yı bekliyorum. Geçen sene 150 TL'ye satan vardı. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Şubat, 2018, 23:12:01
Ben de kaç senedir Kara Ayna,yı bekliyorum. Geçen sene 150 TL'ye satan vardı. ;D

375 e alan tanıyorum :)

Jedmau

rorschach

aslında gülen adam, kara ayna,pelerinli süvariye ne oldu gibi uzun zamandır basamadığınız yayınları okurlara özür niyetine sert kapak bassanız hemde bu fahiş fiyatları ortadan kaldırabilirsiniz.

Animvader

Alıntı yapılan: Gökhan - 12 Şubat, 2018, 01:57:12
aslında gülen adam, kara ayna,pelerinli süvariye ne oldu gibi uzun zamandır basamadığınız yayınları okurlara özür niyetine sert kapak bassanız hemde bu fahiş fiyatları ortadan kaldırabilirsiniz.

Fahiş fiyatın kalkmasının tek bir yolu var o da pahalı satılan kitapların alınmaması. Okuyucular almazsa bu tür satış yapanların ellerinde patlar ve eninde sonunda fiyat düşürürler. JBC piyasada aranan bu kitapları elbet imkanı olunca basar, ticari açıdan neden basmasın ki.

Jedmau

Alıntı yapılan: Gökhan - 12 Şubat, 2018, 01:57:12

Özür niyetine mi ? Siz ciddimisiniz ?

Bakın bir şeyi sanırım karıştırıyorsunuz. Bizim hiç bir şeyi basmak gibi bir zorunluluğumuz yok, kimseye de her biten kitabı basacağız diye söz vermedik. Okurlar istiyor , bizde elimizden geleni yapacağımızı söylüyoruz. Bu kadar basit. Hiç bir yayını tekrar basma zorunluluğumuz yok. Yukarıda konuyu açan arkadaşın uslubuna bakın , ne kadar kibar ve samimi. Bizim ilişkilerimiz bu şekilde yürüyor , ne biz basmak zorundayız ne okurlar almak zorunda. Ancak rica edilir karşılıklı olarak.

Olay üstünüze kalmasın ama daha geçen gün Canlı Yayında bu kitapları belki HC basabileceğimizden bahsetmiştim. Bu şekilde düşünüyorsanız , gerçekten bunun özür için yapıldığını falan düşünen oluyorsa HC basacaksam da inanın basmam. Bu yayınların tekrar basımları olmuyor diye kimseden özür dileyecek değilim , yaptığım şey yanlış değil. Ki daha önce sırf yüksek fiyatlara satılıyor diye onlarca kitabı tekrar bastık. Öldüren Şaka , Dedektif serisi , batman ana serisi , yeni dünya , harley quinn vs vs

İnşallah yazdığınızdan farklı düşünüyorsunuzdur.

Sevgiler
Ertan

Jedmau

Alıntı yapılan: Animvader - 12 Şubat, 2018, 02:13:20
Fahiş fiyatın kalkmasının tek bir yolu var o da pahalı satılan kitapların alınmaması. Okuyucular almazsa bu tür satış yapanların ellerinde patlar ve eninde sonunda fiyat düşürürler. JBC piyasada aranan bu kitapları elbet imkanı olunca basar, ticari açıdan neden basmasın ki.

Bakın usluba , bundan bahsediyorum. Şu cümle sadece bizi motive ediyor olumlu anlamda. Ama özür niyeti , cidden sinirlerim bozuldu akşam akşam.

Neyse...

Sevgiler
Ertan

rorschach

özür anlamında derken yanlış anladınız beni hiçbir yayın tekrarı basmak zorunda değilsiniz sadece uzun süredir basacağız dediğiniz bu yayınları okular sevinsin diye sert kapak basılsa daha iyi olur demek istedim sadece kötü maksadım yoktu.

Jedmau

Peki , yanlış anlaışma olmuş. Bu konuda biraz hassasım bu sıralar , çok fazla yanlış bilgi dolaşıyor etrafta. İnanın okurların mutlu olması en büyük dileğimiz. Kusura bakmayın.

Sevgiler
Ertan

rorschach

yanlış anlaşıldım kırdıysam çok özür dilerim heyecanla yeni ve tekrar basımlarınızı bekliyorum

peder clemente

"Gülen Adam" ile "Kara Ayna"yı almak, okumak ve arşivlemek için ben de heyecanla bekliyorum. Kalitenin hastasıyız.Olmuşken HC olsun.

Nightrain

Alıntı yapılan: Jedmau - 12 Şubat, 2018, 00:36:39
375 e alan tanıyorum :)

Ahahaha. Alan olmuş mu bari? ;D

Bu arada, Gülen Adam HC basılırsa kesin alırım. Elimde ilk baskısı var ama HC candır. Kara Ayna'yı her türlü alacağım zaten.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

frodo

Bende de Gülen adam,Kara Ayna,Pelerinli Süvariye Ne oldu? yok dört gözle bekliyorum :)
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"