TOMBRAKS CILT 1 BUGÜN SATISA ÇIKTI...

Başlatan darkwood, 07 Ocak, 2010, 13:56:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

HozComics yayinlari Tombraks Cilt 1 bugün piyasaya sürüldü. 20 tl.etiket fiyatli ve 5 Tam macerali olarak yayinlanan serinin ilk kitabini nihayet gördük. Toplam 20 sayida 100 maceraya ulasip tamamlanmasi bekleniyor. Bilindigi gibi ülkemizde daha önce 87 macerasi zaten basilmisti. 13 adet yeni macerasinida bu seride görecegiz.
Serinin bir ay Tom Braks sonraki ay Pecos Bill  seklinde 2 ayda bir dönüsümlü olarak yayinlanmasi bekleniyor.
Kapak çizimi ise sevgili Fatih Okta'ya ait ve içinde üstad Aslan Sükür'e ait alttaki ekstra bir kart mevcut. Tüm çizgiroman sever dostlara duyurulur.
Darkwood Sakinleri..

TASKIN SENOL

EH!..

BU SERIYI DE LISTEYE EKLEDIK...

DOGRUSU UZUN SÜREDIR ÇIKMASINI ISTIYORDUM...

HOZ OLDUGUNA GÖRE SONUNA KADAR GIDIP, BITIRECEKTIR.

KÜTÜPHANEMIZ SENLENECEK : )

s.b

Isin içinde Hasim Bey olunca rahatlikla bu seri tamamlanacaktir inanci hakim oluyor. Ben de Tombraks'i sürekli alacagim. Fatih Okta'nin kapak resimleri de bençe çizgiromanin içini daha iyi yansitiyor. Yani esseGesse vari olmus oluyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Underfined

Fatih OKTA ya ait kapak bu Tombraks için.Gerçekten güzel olmus.20 tl biriktirip hemen ilk sayiyi almak için ugrasacagim.Burdan Hasim Bey'e sevgilerimizle birlikte tesekkürlerimizi iletiyoruz...

darkwood

Aslan Sükür'den serinin kapak çizimlerini bekliyorduk fakat kitaptaki kart çizimini ve sonrada kapagi görünce, Hasim bey'in Fatih Okta seçimi konusunda hakli oldugunu görmüs olduk.
Darkwood Sakinleri..

TASKIN SENOL

BIR ADET KAPAGA BAKIP DA ASLAN SÜKÜR'E HAKSIKLIK ETMEYELIM LÜTFEN...

YÜZLERCE NEFIS KAPAGINI UNUTMAYALIM...

TOM BRAKS'IN, TOM BRAKS OLMAYAN HARIKA KAPAKLARINI SÖYLE BIR HAFIZANIZDA YOKLAYIN...

SELAMLAR

darkwood

Çizgiroman sever herkesin büyük üstadin güzel kapaklarini unutmasina imkani yoktur. Fakat ayni formatta çizilen kapaklar artik bize eski tadi maalesef vermiyor.  Karti dikkatle incelersek her degisik kahraman için genelde ayni yüz ve sima çizimi ve arka plansiz kapaklar artik göze pek hos gelmiyor. Ustanin yeni formatli güzel kapaklarini heyecan ile bekliyoruz.
Sevgili Fatih Okta gibi Ülkemizde güzel çizimler yapan çok degerli çizerler var, bu arkadaslara yayinevleri sahip çikarsa gözlerimizin pasi silinir, yeni çikan kitaplari keyifle alir ve okuruz, arsivlerimizde degisik bir seyler görürüz.
Darkwood Sakinleri..

Underfined

Ben pek Arslan Sükür ün kapaklarini bilmem yani o çizerken ben dünyada degildim :D Ancak Fatih Okta gibi çok yönlü bir insani(Yazar,çizer,boyar,çevirir :D(Hasim Beyin Lafi)) en bastan kadrosuna alan Hoz a tesekkür ediyoruz.Özellikle Tommiks kapaklari çok güzeldi umarim Tombraks da böyle gider bizimde gözümüzün pasi silinir...

okta

Sagolun varolun...
Ama beni utandirdiniz.
Bu kadar degerli iltifatlar alacagimi bilseydim daha özenirdim vallahi...
Çok tesekkür ediyorum...
Aslan abi, benim Aslan abimdir.
O benim ve bir sürü meslekdasimin da gerçekten ustasidir.
Üstelik mesela su an bir yayinevine yaptigimiz çocuk romanlari setini
beraber kotariyoruz. Aslan Sükür, Ahmet Sekendiz ve nacizane bendeniz...
Biz ayni ekibiz yani...
Beni taniyanlar bilir,
Ben çok sevdigim kisilerle konusurken basina bir aslan koyarim...
Mesela " Aslan Ömer " gibi...
Aslan abim de benim " Aslan Aslan " abimdir...
Görüsmek üzere...

hanac

Hosgeldiniz Fatih Bey,

Ilk mesajiniz hayirli olsun.  :)

Bir sey sormak istiyorum, Pecos Bill kapaklarini da siz mi cizeceksiniz ?

okta

Evet Hasan bey...
Yahu ne beyi ? Biz arkadasiz...Fatih yeterli...

s.b

Iste Aslan Sükür imzali yayinlanmayacak olan Pekos Bill kapagi. Tom Braks'in içindeki kartin arka yüzünde de bu resim var.

yalcinerol345

Aslan SÜKÜR olsun da  ne olursa olsun,Fatih OKTA kapaklari da iyi ama Aslan SÜKÜR bir baska

s.b

Aslinda su andaki sekil mükemmel. Yani kapak Fatih Okta ve kitabin içindeki kartta Aslan Sükür. Hani derler ya "kör istedi bir göz, Allah verdi iki göz". Daha ne isteyebiliriz ki artik.

s.b

Dün Tombraks, Gözler ve Karanlik ile Efsanevi Mister No 6 kargo ile elime geçti. Sagolsun, Büyülü Rüzgar Ilyas Beye "bu hafta sana gelemiyorum ama, bu çr leri merak ediyorum" deyince "sana kargo ile yollayayim" dedi ve dün ögleden sonra elime geçti.  Arkadaslar çr almak için illaki baska satis sitelerine ihtiyaciniz yok. Büyülü Rüzgar'dan da temin edebilirsiniz.

Tom Braks'in ilk sayisi 5 tam maceradan olusuyor. Içindeki maceralardan dördü daha önce Demirbas Yayincilik'tan 2 cilt halinde çikan maceralarla ayni ama, isimleri farkli. Elbetteki Hozcomics Tom Braks'in bütün maceralarini yayinlayacagina göre bu macera tekrari normal. Normal olmayan ise iki yayinevinin Tom Braks'larini yan yana koyunca ortaya çikiyor. Elinde bu çr leri olanlar bir kiyaslasin ve farki görsün. Hoz'un baski kalitesi mükemmel.