Bilka Cambazlığı

Başlatan pizagor, 07 Ocak, 2010, 17:07:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mutarad

Bende bu "hafiyelik" için tebrik ediyorum Özgür Bey'i..
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Eylül, 2012, 08:33:30
İtiraf edeyim, o kitapları ben hala büyük keyifle okuyorum :)

Nasıl okunamasın ki? Örümceğin tavan olduğu maceralardır onlar. Ben sırf bunları tekrar okumak için Essential'ları alıyorum.

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Eylül, 2012, 08:01:23
Bu hikaye nedir İlhan? İlk defa duyuyorum.
Coming Soon! (Görselleriyle birlikte)  ;D

pizagor

Alıntı yapılan: İlhan Yılmaz - 12 Eylül, 2012, 09:39:20
Coming Soon! (Görselleriyle birlikte)  ;D

Pek yakında denmiş ama üzerinden 6 sene geçmiş... Neydi bu mevzu, İlhan dışında birileri bilir mi, bizlerle paylaşır mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Paneli uzatma konusunda Bilka'nın kendine has yöntemlerinde uç bir örnek: tükenmezle helozonik karalama tekniği :)

Görsel Bilka Örümcek Adam 142'den...

Not 1: Bu paneli 'Bilka Örümcek Adam Dönemini Sevenler Kulübü' başlığına mı yoksa 'Bilka Cambazlığı'na mı yazsam karar veremedim. Sonrasında tercihimi burada kullandım. Sırf bu tatlı dokunuşları için bile sevilesi Bilka'yı, onu halihazırda çok sevenlere eklenmek için buyrun buraya: http://altinmadalyon.com/altin/bilka/bilka-orumcek-adam-donemini-sevenler-kulubu/

Not 2: O dönemler (yine Bilka lisanında yazayım :) ) Süpermen'den haz etmediğim için bu başlıktaki örnekleri hep Örümcek Adam üzerinden vermiştim. Muhtemelen aynı cambazlığı orjinal boyutların aynı olduğu Süpermen serisinde de yapıyordu Bilka. Elinde bu sayılar olup da birkaç örnek koyacak bir dostumuz çıkar mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

orhan şafak

Ceylan yayınları özellikle teksas tommikslerde cok var bu cambazlıklar  sayısı belli değil.