DC Black Label

Başlatan dean, 08 Mart, 2018, 18:09:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

DC beklenen resmi Black Label duyurusunu yaptı. Black Label şu anki DC evreninden ayrı, tek başına daha yetişkinlere yönelik maceraları içerecek. İlk maceralar için kelimenin tam anlamıyla yıldızlar geçidi diyebiliriz. Liste aşağıda;

- Superman: Year One: Frank Miller ve John Romita Jr
- Batman: Last Knight on Earth: Scott Snyder ve Greg Capullo
- Batman: Damned: Brian Azzarello ve Lee Bermejo
- Wonder Woman Hisoria: The Amazons: Kelly Sue DeConnick ve Phil Jimenez
- Wonder Woman: Diana's Daughter: Greg Rucka
- The Other History of the DC Universe: John Ridley

Nightrain

Tam bir All-Star olmuş.

Frank Miller geçen sene Superman'in orijinini yazacağını duyurmuştu. Romita JR ile tekrar çalışacağı için de sevindim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Anladığım kadarıyla Marvel Max evreninin bir benzeri olacak. Batmanin double date hikayelerinden sonra gel de ilgilenme bunlarla :) 'Artık ne yapsalar boş' dediğim noktada adamlar birşey çıkarıyor ve yeniden DC ya da Marvel'in büyüsüne kapılıyorum!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

köstebek

Hemen aklıma DC viskü işine mi girdi sorusu geldi, ki benzer bir şey yapıyor galiba

pizagor

Alıntı yapılan: köstebek - 08 Mart, 2018, 19:57:31
Hemen aklıma DC viskü işine mi girdi sorusu geldi, ki benzer bir şey yapıyor galiba

Viskiyle benzer etkiyi yapacak, alıcılarımla oynayacak, yerdeyken pilot edecek gibi... hakikaten heyecanlandırdı beni bu isimler ve yetişkinlere göre hikayeler ibaresi...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Animvader

İşte bize bunlarla gelin ya. Bilmem ne reboot etiketinin bilmem ne crossover hikayesinin falanca sayısını şu sırayla oku bıktım artık. Şöyle tadımlık, başı sonu olan hikayeleri daha çok sevmişimdir hep. Keşke DC film evrenine de bu mantıkla yaklaşıp evren kurmak yerine güzel hikayeler, güzel filmler çekmeyi amaçlasaydı.

nicholaihel

Ben çok süper kahramancı sayılmam. Eh okuyorum da. Ama bu haber ve isimler beni çok heyecanlandırdı!
Sevgili JBC ve YKY bunları çok hızlı basalım, hemen basalım olmaz mı :)

Nightrain

Superman, Batman ve Wonder Woman ile sınırlı kalmayacakmış.

galeme

Kadro gerçekten güzel merakla beklemekteyim. John Romita Jr nasıl bir büyü yaptıysa DC'ye kurtulamadılar gitti. Hala seven var mı şu adamın çizimlerini gerçekten merak ediyorum.

Nightrain

Ben seviyorum. Ama N52 Superman çizimlerini beğenmemiştim.

cemilngn

Ben de severim John Romita Jr'ın çizgilerini.

Animvader

Valla ben de sevmiyorum, John Romita JR'ı, hele o karakterleri silindir gibi çizişi ve her yeri yağmur yağıyormuş gibi çizgi çizgi yapması yok mu.

galeme

Kick Ass ve WWH'deki çizimleri iyiydi ama onun dışında beğendiğim hiçbir çizimi yok. All Star Batman ilk cildinde de vasattı. New 52 Superman çizimleri ise tam bir felaketti zaten.

@Animvader'in dediği gibi, kullandığı stil çok kötü.

HacıGeraltEmmi

Severim Romita'yı.
Daredevil, Spider-man, Wolverine' de güzel maceralar çizmiştir. Devlet düşmanı cildinde efsane panellere imza atmıştır.