Transformers: Lost Light - Presstij (IDW)

Başlatan Nightrain, 17 Mart, 2018, 19:21:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Halihazırda devam eden bir seri ve fasikül formatında basılacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

cemilngn

IDW Comics'in Transformers çizgi roman serileriyle ilgili haberleri takip ediyorum. Lost Light serisi daha önce yayınlanan ve çok başarılı bulunan More Than Meets the Eye serisinin devamındaki maceraları anlatıyor. Bende yurtdışından getirttiğim More Than Meets the Eye Vol.1 var. Bunun dışında Last Stand of the Wreckers ve Sins of the Wreckers ciltlerine de sahibim. Umarım yeterli satış rakamlarına ulaşır uzun süreli bir satış olur.

dean

Beş yıl önce, Rodimus ve bir grup travmalı, terk edilmiş ve alaycı Autobot topluluğu, Cyberutopia'yı bulmak için yola çıktı. Şimdiye kadar, işler hiç de umdukları gibi gitmedi.

Buldukları haritayı yanlış okudular. Kayıp Işık isimli gemilerini, asi/isyancı bir kaçış uzmanına kaptırdılar.

Ha, bu arada bir çoğu öldü.

Sayfa Sayısı: 32
Etiket Fiyatı: 12,50 TL

dean

İnfilak eden bir gezegen bile yeterince tehlikeli iken, Rodimus ve tayfası kendilerini bundan daha tehlikeli bir durumda buldular.

Peki ama şimdi neredeler? Aman Tanrım !

Sayfa Sayısı: 24
Etiket Fiyatı: 12,50 TL

Darkopal

Transformers Kayıp Işık 3. ve 4. sayılar çıktı.

cemilngn

Mrtekin

Prestijden çıkan "Transformers" fasiküllerini okudum. Sonucun benim için biraz sıkıntılı olduğunu söylemeliyim.

Prestijin bastığı seri, sinema ve çizgi filmlerden biraz aşina olduğumuz klasik "Transformers" serisi yerine, daha farklı bir zaman, düzlem ve karakterleri anlatan bir seri. Bu minvaldeki gelişmeleri anlatan açıklamaları da, ilk fasikül başında gayet detaylı vermelerine rağmen, bana çok karışık geldi. Bir müddet sonra da, ister istemez sıkıldım, zaten.

Yine de "Transformers evreni" özelinde, seriyi sevenler ve seride derinleşmek için bilgi arayanlar için çok iyi bir tercih olabilir. Ama ben büyük ihtimalle devam edemeyeceğim.
They drew first blood...

cemilngn

Evet haklısınız. IDW Transformers evreninin genel sorunu da buydu aslında. 2005'ten beri seri o kadar ilerledi ki artık yeni okuyucunun aradan girip anlayabileceği bir hikaye kalmamaya başladı. Bu yüzden geçen sene evreni sıfırladılar. Prestij eski evrenin en son hikayesini basıyor şu anda.

Darkopal

Macera kaldığı yerden devam ediyor. Transformers: Kayıp Işık 7. ve 8. sayılar çok yakında raflarda.