Rom - Presstij (IDW)

Başlatan Nightrain, 19 Mart, 2018, 10:03:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Facebook'tan duyurusunu yapmışlardı. 2016'da başlayan güncel seriyi basacaklarmış.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Marvel Comics Rom'u en son o çok sevdiği Galador'unda insan haline dönmüşken bırakmamış mıydı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Mart, 2018, 22:17:33
Marvel Comics Rom'u en son o çok sevdiği Galador'unda insan haline dönmüşken bırakmamış mıydı?

Ben mi yanlış hatırlıyorum? IDW ara bir dönemin hikayelerini mi anlatacak yoksa o zırh tekrar mı giyiliyor acaba?

memospinoz

Alıntı yapılan: pizagor - 23 Mart, 2018, 08:26:13
Ben mi yanlış hatırlıyorum? IDW ara bir dönemin hikayelerini mi anlatacak yoksa o zırh tekrar mı giyiliyor acaba?

İlk birkaç fasikül bende var ama henüz okuyamadım.

Mrtekin

They drew first blood...

Darkopal

Matbaadan çıkmasını bekliyoruz...  ;)

hanac

3 ayrı kapakla çıkmış, kapak kalitesi çok iyi. Kadife kaplı hissi veriyor  :)

frodo

Ön okuma sayısı basit gelmesine rağmen hoşuma gitti ama yayınevinden kaynaklı olarak yeni ciltler ne zaman gelir düşündürüyor.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

s.b

Yıllar sonra yeniden birlikteyiz.
                  ROM

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

s.b

doktor1881

En sevdiğim çr lardan biri olan ROM'a hoşgeldin diyerek uzun soluklu olmasını temenni ederim (Prestijj inşallah dayanır)

yalcinerol345

Kitap içinde,hiç beklemediğim efsane bir çizerin, mükemmel bir kapak çizimi de benim için sürpriz oldu.

pizagor

İkinci cildinden haber var mı? Birinciyi almak için ikinciyi bekliyorum açıkçası.

pizagor