ALEX RAYMOND'A ITHAFIMIZ

Başlatan hakan alpin, 11 Ocak, 2010, 00:27:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakan alpin

Burada gördügünüz 4 sayfalik çizgiromani, zamaninda siki bir alex raymond müptelasi yaptigimiz sevgili arkadasim fatih karakas çizmisti.. bulus ve hikayeyi ise, acizane ben kaleme almistim ve ilk kez 1001 çizgiroman dergisinde yayinlandi.. ikinci kez de burada :)
bu arada unutmadan belirteyim: maceranin adi bos yere "dnomyar xela" konmamistir :)
buradan adiyaman'a ve fatih'e sevgilerimi gönderiyorum..

not 1: bana imageshack'tan nasil görsel yüklenecegini bikmadan anlatan ve (görüldügü gibi) ögreten hanac'a tesekkürler :)
bir de sag taraflari giden sayfalari nasil kurtaracagimi ögretirse tam olacak :)
not 2: bunu da çözersek, çizdigim(iz) tarkan ve tarzan çizgiromanlarimizi da hemen yükleyecegim, söz..

hanac

Hakan Bey resimleri düzelttim,

Resimleri daha küçük boyutta tekrar yükledim (19 inç seçtim), sizinkiler 21 inç olarak yüklenmisti.

Bu arada bence siz bizi kandiriyorsunuz, bu çizimler kesinlikle "Dnomyar Xela" ya ait, yani tersten okursak Alex Raymond'a.  :)

Bu arada cahilligimi bagislayin ama Fatih Karakas bey çizgi roman çizmeye devam ediyor mu ?

Kendisine ait blog sayfasi bu sanirim, gerçekten mükemmel tablolar var.

http://www.fatihkarakas.blogspot.com/

Not: Tarkan ve Tarzan çizgi romanlarini yüklemenizi bekliyoruz.  :)

hakan alpin

tesekkür ederim, hanac..
zahmet olmus..
bundan sonraki yüklemelerimde bu detaylara dikkat edecegim.. yogunluktan dolayi, ancak sadece bu mesaji yazmak için zaman ayirabiliyorum bu aralar..
ama ilk firsatta tarzan ile tarkan'i da yükleyecegim, söz :)

not: fatih, gönlünün bir yerinde çizgiroman çizme hayali kurarak, su anda memleketinde resim yapiyor.. ve dogru.. sitesini bulmussun.. mesela yayinevlerinden biri çiksa da, fatih'esitesindeki resimlerinde görebileceginiz teknikle çizgiroman kapagi çizdirse enfes olur aslinda :)
hem fatih'i de yeniden çizgiromana irtibatlamis olurduk.. bence çok rahatlikla aslan, yücel veya ömer abiler gibi bir "ekol" olur fatih de..
ne dersiniz?

Alperen

Selam,
Fatih beyin cizimi cok guzelmis. Hakan beyin Tarkan cizimini de hatirliyorum. Darkwood Sakinleri'nin icinde gormus olmaliyim :). Ama Tarzan'i hatirlayamadim. Dort gozle bekliyorum. Tarzan demisken bazi arkadaslar Alfa yayinlarinda cikan  Conan icinde basilmis Conan'la Tarzan'in savasini hatirlarlar. Cok guzel cizilmisti. AMa sonu beni uzmustu. Neyse... nasilda geciyor zaman. Bekliyoruz Hakan'cigim   :-*.

gökmen

gerçekten bir yayinevi sesimizi duysa sahsen ben ise yürüyerek gitmeye raziyim.bu arada 1980 tarihli flash gordon filmide aklima geldi ve queen grubunun söyledigi flash sarkisi....sanirim freddy baba ragmet istedi!!!!(dinlemek isteyenler bu sarkiyi greatest hits 1 albümünde bulabilirler)

kalidor

Queen'in Flash Gordon filmi için yapmis oldugu soundrack albümde 18 parça bulunmaktadir. 80'lere kadar albümlerinde synthesiser kullanmamakla övünen grubun ilk synthesiser denemelerini de bu albümde görebiliriz. Amerikan futbolu sahnesinde çalan parça da -Football fight- 80'lerin unutulmaz parçalarindandir :)

Crom! Ölüleri Say...

emre ozdamarlar

Bu basligi ilk defa göruyorum, Fatih Karakas'in cizimleri muazzammis gercekten.