Pecos Bill - Hoz Comics

Başlatan Tarkan Kurt, 05 Şubat, 2010, 02:20:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

İlk iki sayıdaki çizimler çok kötü idi. Yayına devam ederse çizimi güzel olan maceralar yayınlansın.
Esse Gesse Hayranı...

caretta

Hoz'un ilk cildini alanlar bu ciltteki macera isimlerini yazabilirler mi acaba?

gece kartalı

• Mutlu Yıllar Davy Crockett
• Yuma Yolu
• Yalnız Haydut
• Kara Bataklık
• Son Şef

Tarkan Kurt

Bu serideki çizimleri beğenmediğim için almamıştım. Ancak 2 sayfa renkli 2 sayfa siyah beyaz olan seri yayınlanırsa alırım. Bununla birlikte yayınlanacağını da pek sanmıyorum.

labirent

Hoz Comics gençliğimizin en popüler çr 'lerinden Pecos Bill in renkli-siyah beyaz olan sayılarını sıfırdan yayınlarsa sürekli alacağımız 3.çizgiroman da çıkmış olur.

Kit Taylor - Lary Yuma  (renkli) - Pecos Bill (renkli-siyah beyaz)

dursar

RENKLI PEKOSBILL  ICIN KESINLIKLE EVET.

DAMPYR

Alıntı yapılan: dursar - 21 Şubat, 2012, 15:02:57
RENKLI PEKOSBILL  ICIN KESINLIKLE EVET.

bende renkli Lary Yuma için evet diyorum....... 8) ;D ;)

dursar

LARY YUMA İÇİN KESİNLİKLE EVET :)

V

Alıntı yapılan: aa - 17 Mayıs, 2013, 20:41:34
Kötü çizimlerle başlarsa yeni okuyucular için hayal kırıklığı olabilir. Pecos Bill böyle yarım kaldı.

Hoz Pecos'un yakasını bırakmıyor..Yakın gelecekte.. ;)
"İstemem,eksik olsun.."

abselemon

Hoz firmasına çok saygım var. Ben hayatımda hoz gibi samimi ve de okurunu düşünen firma görmedim. Eğer hoz amerika'da bir firma olsaydı, Marvel ve de dc'yi bile sollardı. Hoz başladığı hiçbir seriyi yarım bırakmak istemiyor. Pecos bil konusunda da eminim ki durum bu. Tom braks ve de pekos'u tamamlayacaklardır. Ama bu zaman alabilir. Ben yazılı çizgiroman almıyorum daha doğrusu ailem yüzünden alamıyorum. Eşim bu işe çok tepki verir. Ama hoz dijital satışa başlasın ilk müşterisi ben olacağım inş. Gönlüm şunu istiyor hoz gibi 10 tane Türkiye'de firma olsun. Bizim sahip olamayacağımız hiçbir çizgi roman kalmaz. Umarım hoz çok uzun yıllar hayatına devam eder.

aa

HOZ benim de en çok beğendiğim yayınevidir. Zaten okuyucu da "seri tamamlayan yayınevi " ünvanını boşa vermemiştir. Ancak bana göre Pecos Bill de önce iyi çizimlerle başlamalıydı.
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Pecos Bill'imiz 2 cilt sonrası unutuldu. Lal Kitap bir el atsa ne iyi olur.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN