Altın Madalyon Banneri

Başlatan hanac, 14 Şubat, 2010, 12:18:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

mr. yer6 merhaba,

Kizmaz isen ben de pizagorun fikrine katilacagim.  :)

Zincir güzel olmus, kurtbasi yerine madalyon olursa çok iyi olacak.

Böyle yapmani rica edebilir miyim ?

Tesekkürler.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 03 Haziran, 2010, 15:56:45
Kizmaz isen ben de pizagorun fikrine katilacagim.  :)

Aslinda ben de mr.yer6'nin iyi niyetli yaklasimina dayanarak öneride bulunuyorum...

Su anki haliyle de bundan birkaç gün öncesine göre fazlasiyla asama kaydetmis durumdayiz...

O yüzden hemen seçenekleri belirleyip 2-3 gün, bilemediniz bir hafta sürecek kisa bir oylamadan sonra nihai logo kararini verelim derim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tarkan Kurt

Son hali güzel olmus   :) ama bence de madalyonun içinde figür olmasa daha iyi olur.

mr.yer6

birazdan "madalyonun içi bos olunca da hos olmamis," diyen de çikacaktir.. ama ber tedbirli adamim.. :)

benden bu kadar dostlar..

Lami Tiryaki

mr. yer6'nin çalismasi genel olarak kabul görüyor. Gönlüm Özgür'ün figürünün gelistirilmesinden yanaydi ama bu logo da güzel ve forumumuz için daha anlamli. Kurt basli olan son hali bence de OK'dir. Sanirim oylamaya kitle partileri gibi tek adayla girecegiz :) Bir an önce yapip bitirelim. Hadigari forumdaki en anketçi kardesimizi sahneye alalim :)

Selamlar
Lami

mr.yer6

çesit olsun.. :)
biliyorum yazi hos olmadi...

ümitkr

Alıntı yapılan: mr.yer6 - 04 Haziran, 2010, 00:51:58
çesit olsun.. :)
biliyorum yazi hos olmadi...

Valla yeni gördüm ve bu fikri daha iddiali ve daha çizgi roman gördüm ve evet yazi hariç hersey yerinde. Kurt da dahil. elinize saglik

s.b

Çesit demek biraz düsük oluyor. Bence gayet güzel olmus.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

caretta

Altın Madalyon'a bağlanınca karşımıza "Batman" ve "Shanghai Devil" çıkıyor.Bu gibi tanıtımlar belli bir süre için mi oradalar? Ben şahsen Teks ve
Zagor'u da orada görmek istiyorum.

s.b

Belli bir süre için oradalar. Zaman zaman değiştiriliyor. Bir gün sıra Tex'e de gelir merak etmeyin. Mesela Dev Albüm yayınlanacağı zaman oraya konabilir.

HacıGeraltEmmi

Abi Teks'i tanıtmaya gerek var mı? Her ay ne zaman çıkacağı belli, kaç sayı çıkacağı belli, hatta baskı adeti bile belli :D

s.b

Alıntı yapılan: designer73 - 24 Eylül, 2014, 20:28:34
Abi Teks'i tanıtmaya gerek var mı? Her ay ne zaman çıkacağı belli, kaç sayı çıkacağı belli, hatta baskı adeti bile belli :D

Doğru söze ne denir.

caretta

Doğru Abbas Bey de insan sevdiğini ne kadar çok karşısında görürse o kadar mutlu olur!

Levent Suberk

Yeni forum başlığı güzel olmuş. Kim yaptıysa grafik işinden anlıyor.