Babil Şerifi - Marmara Çizgi

Başlatan Nightrain, 24 Eylül, 2018, 09:15:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Tom King eski CIA calisaniymis muhtemelen o yüzden Irak'ta bulunmuştur.
Bu seriyi alacagim kesin, umarim devaminda Black Death in America hikayesinide basarlar.
Ne kadar vertigo o kadar heyecan.

nicholaihel

Otuz civarı kitap siparişim bir bu kitabı bir de Thor ikinci cildi bekliyor babil'de. Haydi Marmara Çizgi dağıt şu çizgi romanları!

:)

SeSSe

Oda kitaptan çıkar çıkmaz sipariş verdim ama bu kitabın siparişini baskısı tükendiği için iptal ettiler. Acaba marmara çizgi  baskıyı iptalmi etti, yoksa bu kadar çabuk tükenmiş olamaz yada odakitaptan mı kaynaklı bir sorun var? Bu kitabı alan varmı acaba?

tommikser

Kitap matbaadan kaynaklı bir baskı hatası ile çıkmış. Sonradan farkedip geri çekmişler. Oda kitaba yeni gitmiş olabilir. O yüzden satıştan çıkmıştır. Yeni baskısı yapılıyormuş  onu biliyorum.

SeSSe

nicholaihel

10 gündür kaç tane kitabım bunu bekliyordu. Babil'de de iptal ettiler.

SeSSe

5 kasım ön siparişiyle tekrar satışa çıkmış

Phyron

Bu kitabın akıbetini bilen var mı? Alış veriş yaptığım bir sitede tekrar "Tükendi" şeklinde ibare gelmiş.

SeSSe

Fuarda bu kitapla ilgili bilgi edinen var mı acaba?

ZGeralt

12 sayı (2 cilt) süren bir Vertigo işi. Çizimler ve renklendirme hikaye ile güzel örtüşüyor. Polisiye gibi başlayan hikaye ise gittikçe dallanıp budaklanıyor ancak hikayenin özel bir tarafı da yok bana kalırsa. Sıkılmadan okudum ve bitirdim, bir süre sonra Türkiye'de basılacağı haberleri çıkınca tekrar raftan aldım ve şöyle  bir göz attım ve farkettim ki bir çok kısmını unutmuşum. Aklımda çok az şey kalmış, sert mizaçlı, kaslı,yakışıklı amerikan polisi/ajanı/ askeri abinin başka ülkelerde yaptığı/ yardım ettiği işler şablonu içerisinde bir hikaye aslında, kesinlikle Amerikan propagandası yaptığını söyleyemem ama gerçekten önemli yerlere parmak bastığı falan da yok. Ortalama üstü bir hikaye ile güzel çizim/renklendirme.

6/10 benim puanım :)

Mrtekin

Bu kitaba ne oldu acaba? En son matbaa hatası nedeni ile satıştan çekildiği söylenmişti. Akibeti nedir, yayımlanacak mı, bilen var mı?
They drew first blood...

Nightrain

Umarım tek cilt olarak basarlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

İndirimli fiyatları: 1. Cilt: 30₺
                          2. Cilt: 27₺

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

haziran00