Çizgi Roman sevgisi asilayabilmek

Başlatan hanac, 09 Şubat, 2010, 21:10:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: alpi - 27 Nisan, 2012, 15:28:07
Kendim daha önce  okumamıştım ama geçen yıl Volto,Greystorm  alırken eşim içinde Julia aldım..Sevdi Julia'yı..İkinci cildi de aldım..Aradan iki üç ay geçtikten sonra başlayıp günümüze kadar uzanan ''standart'' diyalog şöyle....
Hanım:Çıktı mı Julia?
Ben:Haber yok daha..
H:Niye ki..Öbürleri çıkmış,almışsın..
B:Çıkar o da bugün yarın..
H:İyi de kaç ay oldu..
B:Vardır bir şey..Zagor,Tex,Mr.No verelim..
H:Onları da okurum da Julia nerede kaldı?
B:Israrlıyız yani..
H:Herhalde..Sen demez misin eskiden dergilerin arkasında ''bayiinizden ısrarla isteyiniz'' yazardı diye...
B:Hımmm....Haklısın...
Zaten ben tüm hanımları toplayıp 1001 Roman yayınevinin önünde eylem yapmayı düşünüyorum.Siyah çelenk bırakıp basın açıklaması yapacağım duyurulur..... :P :-* ;D

altay1944

Eşim juliacı ,kızım juliacı,ben juliacı...Oğlum ben10...Ne diyelim arz talep ne varsa o okunur,izlenir.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 27 Nisan, 2012, 18:17:11
Eşim juliacı ,kızım juliacı,ben juliacı...Oğlum ben10...Ne diyelim arz talep ne varsa o okunur,izlenir.
Hala neyi bekliyorlar anlamadım.satış desen satılıyor.ne oldu bu Fuat beye çıksın artık da bizi meraktan kurtarsın artık .Fuat bey kayıpsa arayıp bulmak için Martin Amcayımı tutsak ne.... ;D ;D ;D

hanac

Arkadaşlar, 1. derece akrabalar kategori dışıdır.  :)

Bakıyorum herkes eşini, çocuklarını, kardeşini kazandırmaktan bahsediyor.

İş arkadaşını, okul arkadaşını, asker arkadaşını çizgiromancı yapın kolaysa.  ;D

Kesinlikle işiniz daha zor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 27 Nisan, 2012, 20:03:18
Arkadaşlar, 1. derece akrabalar kategori dışıdır.  :)

Bakıyorum herkes eşini, çocuklarını, kardeşini kazandırmaktan bahsediyor.

İş arkadaşını, okul arkadaşını, asker arkadaşını çizgiromancı yapın kolaysa.  ;D

Kesinlikle işiniz daha zor.
Bencede işimiz zor hele dışarıdan bir arkadaşı kazandırmak çok daha zor..... ::) :-X ;)

darkwood

Benim bu açıdan pek sıkıntım yok, işyerime gelen müşteriler muhasebe ofisi yerine sahaf gibi kitaplar ile dolu olan bir yerle karşılaşınca önce biraz şok olup sonra hayranlıkla kitapları inceliyorlar. Daha sonrada onlara hediye ettiğim çizgiromanlar ile hemen aşılanıp çizgiromancı oluyorlar. Bu şekilde 3-4 tanesini çizgiromancı yaptım bile.  ;D
Darkwood Sakinleri..

hanac

İki benzer başlık birleştirilmiştir.

Bu arada yok mu aramıza yeni çr cılar kazandıran ?

havsar

ben bir arkadaşı gözüme kestirdim :D
hulk,  x-men  felan severim dedi .
gecenlerde planet hulk u almıstım onu vermeyı dusunuyorum . bakalım begenecek mi

DAMPYR

Ben üst kat komşumuzun küçük oğluna Dylan Dog verdim.1 saat sonra saçları havaya dikilmiş bir biçimde geldi abi sen beni korkudan öldürekmisin dedi ve aldığı Dylanları geri verdi.sonra ona Gordonları verdim aldı gitti hala gelmediğine göre okuyor.bellimi olur belki beğenir.Gordonları ona hediye ettim.çalışmalarım sürüyor..... ;D ;D ;D

yalcinerol345

Çizgiroman sevgisi öyle bir şey ki,oğlumun ismi Kaan,kızımın ismi Belit.Kimbilir belki bir gün onlar da benim gibi okumaya meraklı olurlar.

hanac

hennessy

Çizgi roman aşktır bana çizgi romanı aşılayan büyülü rüzgar ailesine teşekkür ederim................
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Ekim, 2012, 21:45:00
Çizgi roman aşktır bana çizgi romanı aşılayan büyülü rüzgar ailesine teşekkür ederim................

Altın Madalyon'un hiç mi katkısı yok ?  :)

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 23 Ekim, 2012, 21:48:44
Altın Madalyon'un hiç mi katkısı yok ?  :)

Artı Altın Madalyona teşekkür edeirm yazıyordum abi g.s. maçına daldım :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Ben arkadaşa Death Note vermiştim.İlk sayısından sonra gitmiş DR'dan 12 sayıyı birden almış.Hem kendine hemde hediye olarak kuzenine.Benimde çalışmalarım hızla devam ediyor ;D