Çizgi Roman sevgisi asilayabilmek

Başlatan hanac, 09 Şubat, 2010, 21:10:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Birkaç sene önce bir çocuğa Tommiks vermiştim. Onbeş dakika sonra çocuk kapıma geldi. Babası çok kızmış çocuk üzgün vaziyette "babam çok kızdı ve çabuk bunu aldığın yere geri götür dedi" diyerek kitabı iade etti. "Oğlum" dedim "senin babanı .............". Babası da yabancı değil benim bacanak. Aradan üç- dört ay geçtikten sonra bir akşam çocuk gene kapıda.
--"Sami amca tv de yarışma programı var babam telefonla katılacak çabuk cevabı söyle"

-- Yiğenim soru ne?

-- Tommiks hangi ülke tarafından hazırlanmıştır?

-- *"*!!!-*.: . bip................bip....*??;,,..bip

İşte çocuğa böyle cevap verip yollamıştım bacanağa. Kulakları çınlasın.

Bu arada GS zor durumda. Saha da havuza dönmüş durumda.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 23 Ekim, 2012, 22:54:31
-- Tommiks hangi ülke tarafından hazırlanmıştır?

Bunu bilmeyecek ne var, tabii ki Amerika.  :)

s.b

Ya bacanak ta öyle demiş ve almış ü... birini.

rumar80

Ben evdeki Avengers'ları filmin etkisinde olan kızımın sınıf arkadaşlarına veriyorum ki küçük yaştan filizlensin çizgi roman sevgisi.

s.b

Ben yıllardır aşılıyorum ama bir türlü çizgi romanı sevdiremedim benim köroğluna. Hatta bu uğurda 6 çocuk sahibi oldum. Ama aşı tutmadı.  ;D ;D ;D ;D ;D

nejat hüseyin özal

Yetişkin olsun, çocuk olsun çevremdeki insanlara doğum günü, bayram, yılbaşı vs... günlerde çizgiroman hediye ediyorum. Ama bu insanların hiçbirine çizgiromanı takip edecek şekilde sevdiremedim. Hatta bir tanesi (yaşı 30'larda) hediye ettiklerimi hurdacılar alsın diye kapıya koymuştu; ben tesadüfen evine gittiğimde gördüm ve bıraktığı yerden almıştım.