binkunduz.com

Başlatan Tarkan Kurt, 17 Şubat, 2010, 14:17:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Çizgiroman dostlari merhaba, malumunuz Istanbul'da oturmayanlar için çizgiromanlara zamaninda ve uygun fiyata ulasmak bir hayli zor. Bu nedenle netten çizgiroman siparisi vermek istiyorum. Ancak pek çogunuz için oldugu gibi benim içinde aldigim kitabin en ufak bir hasar görmemis olmasi çok önemli. Hozcomics sitesinden tiklayarak ulastigim binkunduz.com adresinde fiyatlar uygun gibi. Bu siteden daha önce alisveris yapan var mi ve her hangi bir sikinti yasadi mi? paylasirlarsa sevinirim.

s.b

Alisveris yapabilirsiniz. Hozcomics'in kendi satis sitesidir. Hasim Beye güvenebilirsiniz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

emre ozdamarlar

Gecen yaz binkunduz.com'dan Lal'in cikardigi Nathan Never takimini almistim, gösterdikleri ilgiden, servis kalitesinden kesinlikle cok memnun kaldim. Gönderdikleri kitaplar da tertemizdi.

HacıGeraltEmmi

www.ilknokta.com sitesini de deneyebilirsiniz. Birkaç kez sipariş verdim ve memnun kaldım. 

Ayrıca şubat sonuna kadar çok güzel indirimler var, ilgilenenlere duyurulur.

schizo

Alıntı yapılan: designer73 - 09 Şubat, 2011, 16:47:47
www.ilknokta.com sitesini de deneyebilirsiniz. Birkaç kez sipariş verdim ve memnun kaldım. 

Ayrıca şubat sonuna kadar çok güzel indirimler var, ilgilenenlere duyurulur.

daha fazla farkı yayınevi ve tür verilirse çok güzel bir alternatif olabilir

hanac

HOZ COMICS'in satış sitesi www.binkunduz.com  yenilenmiş

Sevdiğiniz kahramanları bugünden itibaren altı aya kadar vade farksız %50'ye varan indirimlerle alabileceksiniz.

Hozcomics bir ilke daha imza attı. www.binkunduz.com'dan sadece Hozcomics'in kitaplarını satın almayacaksınız.
Kunduzumuz Teksas, Tommiks, Swing, Tom Braks, Zembla, Dylan Dog, Örümcek adam, Judas ve Pecos Bill'in yanısıra artık
Zagor, Teks, Martin Mystere (Atlantis), Ken Parker (Alaska), Mister No, Red Kit ve Büyülü Rüzgar gibi diğer yayınevlerinin kitaplarını da olabildiğince büyük indirimlerle sizlere sunacak.

Bir çok kahraman şimdiden www.binkunduz.com'a katıldı bile...
Çok yakında ülkemizde çıkan bütün çizgiromanlar burada yerini alacak...

Hozcomics güvencesiyle sizlere ulaştırılacak olan çizgiromanlarınız, en geç üç gün içinde elinize geçecek.

Kimse çizgi romansız kalmasın...

aa

Esse Gesse Hayranı...

hanac

Dağıtım problemi deniyor hep.

İşte bu tip internet satış noktaları ile her yere ulaşılır artık.

hennessy

internet sitelerinin çoğalması çizgi romanın daha çok yere gitmesi olacak. İnşallah bu siteler çizgi romanın daha çok kişiye yayılmasına imkan olur
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Özellikle İstanbul dışında çizgiroman'a hasret okuyucular için, bu sitelerin oldukça katkısı olacağını düşünüyorum.
Darkwood Sakinleri..

tunaorhun

Siteye ulaşılamıyor. Sanırım hozcomics.com dan sonra burası da kapanmış.

doktor1881

evet burada da THE END

caretta

Çok şükür Hoz okuyucularından;biz de Hoz'dan kurtulduk!

Mister NO

hanac

Alıntı yapılan: tunaorhun - 04 Kasım, 2014, 23:25:14
Siteye ulaşılamıyor. Sanırım hozcomics.com dan sonra burası da kapanmış.

Site yeniden açılmış. Değişik kampanyalar var.

Bir inceleyin derim.

http://www.binkunduz.com/