Yalınayak Gen - Desen Yayınları (10 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan V, 26 Şubat, 2010, 22:55:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

Uzumakiyi okurken yer yer aklıma yalınayak gen geldi. Sanırım o kaos ortamıyla benzer bir atmosfer hissettim.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

BAHADIR

Alıntı yapılan: darbove - 24 Nisan, 2017, 00:31:19
Uzumakiyi okurken yer yer aklıma yalınayak gen geldi. Sanırım o kaos ortamıyla benzer bir atmosfer hissettim.

Mangalarda uzak duran benim gibi birine bunu demen hiç iyi olmadı...

Şimdi sayfa görsellerine bir daha baktım da uzak durmakta iyi yapıyormuşum...

darbove

Alıntı yapılan: BAHADIR - 24 Nisan, 2017, 12:01:36
Mangalarda uzak duran benim gibi birine bunu demen hiç iyi olmadı...

Şimdi sayfa görsellerine bir daha baktım da uzak durmakta iyi yapıyormuşum...
Hocam her seri farklı, manganın türlerini var uzumaki seinen(yetişkin erkekler için)korku serisi. Yalınayak gen tarihten esinlenilmiş shonen(genç erkek) ve seinen arası bi seri. Ülkemizde şuan yeterince shonen seri bulunmakta arkadaşlık güven felan işleniyor. Tabi her çizerin kendi çizim tarzı var. Forumdan anladığım kadarıyla lone wolf a cub size daha iyi gidecektir. Edo dönemi onur,samuraylık felan işleniyor çizimler eski olmasına rağmen dönemine göre bayağı iyi diyebilirim.

yidar

Yalınayak gen internetten bir firmadan almıştım kutulu olan seti. Kutusu maalesef yırtık çıktı bende geri iade edip kendi yayın evinden aldım . Bugün geldi ama kutunun az bir yeri yine yirtilmis bende yapıştırdım ve geri iade etmek istemedim.Forumdaslar benim gibi bu sorunu yaşayan oldu mu.Sizlerin aldığıniz kitaplar kutulu mu ?

Harun Ça

Alıntı yapılan: yidar - 07 Haziran, 2017, 19:18:31
Sizlerin aldığıniz kitaplar kutulu mu ?

Bende iki set var çok önceden aldıklarım normal, geçen sene fuarda kutulusunu da almıştım.

Nightrain

Devamı gelmediği sürece almayı düşünmüyorum. Geçenlerde sordum, düşünmüyorlarmış.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Haziran, 2017, 10:47:02
Devamı gelmediği sürece almayı düşünmüyorum. Geçenlerde sordum, düşünmüyorlarmış.

4 cilt kendi içinde bir bütün. Devamı olmadan da okunabilir diye düşünüyorum.

Ben Gen'i okuduktan yıllar sonra bu forum sayesinde devamının olduğunu öğrendim.

Bilmesem daha iyiydi.  ;D

memospinoz

Tudem'e bağlı Desen'den ilk 2 cilt tekrar çıkmış. Tudem elindeki çizgi romanların tümünü Desen markasına aktarıyor sanırım.

Kitapyurdu filigranının altında "Keiji Nakazawa" yazıyor.

darbove

memospinoz

İdrava

3. Kitap 2. Baskıyı yapıyor ama serinin devamını getirmiyorlar. Bu ne yaman çelişki!?

darbove

Bugün her fuarda sorduğum gibi yalınayak gen devam edecek mi diye sordum serinin bittiğini söylediler. Tabi yetkili biri olmadığını bildiğimden serinin bitmediğini belirttim. Kalan 6 cildi basmamaları muhtemelen satış rakamlarıdır. Hiroşimayı ve nagasakiye atılan bombaların arka planı diye anlatılıp reklamı yapılsa genç kitle almaz olgun kitle alabilir. Genç kitle çizim hikayenin hep iyi olmasını bekliyorlar.

memospinoz

5. Kitap: Bitmeyen Savaş, Mayıs 2019'da çıkıyor.  ;)

nicholaihel

Alıntı yapılan: memospinoz - 14 Ekim, 2018, 21:39:07
5. Kitap: Bitmeyen Savaş, Mayıs 2019'da çıkıyor.  ;)

Şok şok şok! Tüm seti Desen'den tekrar mı alsam ne yapsam. Hiç beklemiyordum. Çok güzel oldu.

Ahmet Oktay

Çok güzel haber, ama daha önce çıksaydı keşke. Uzun bir bekleyiş olacak. Gerçi yıllardır bekliyoruz zaten.