Red Sonja - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 08 Mart, 2010, 16:55:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Evet arkadaslar, Red Sonja da aramizda, yayinevi Marmara Çizgi.

Bu hafta sonu Kadiköyde duymustum, sevgili Ümit de ÇROP da kapaklari yayinladi.

Detayli bilgiler elimize ulastikça burada paylasacagiz.

darkwood

Güzel haber, umarim daha önce Alfa yayinlarinda yayinlanmamis maceralarinin devami yayinlanir.
HozComics in çikardigi Spider Men veya yeni Tarkan gibi renkli ve kuse kagida basilirsa süper olur.
Yayin tarihi belli oldumu?
Darkwood Sakinleri..

hanac

Red Sonja Kadiköyde satisa çikti.

2 farkli kapak ile ve 30 TL satis fiyati ile.

V

Alıntı yapılan: hanac - 17 Mart, 2010, 11:12:10
Red Sonja Kadiköyde satisa çikti.

2 farkli kapak ile ve 30 TL satis fiyati ile.

Hasan, su fiyatlari alistira-alistira söyle.Almaya heveslenenlerin hevesi kursaginda kaliyor valla :)

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Aslinda yanlis bilgi verdim.

Kadiköyde % 20 indirimli yani 24 TL.  :)

pizagor

Albümün son 20-25 sayfasi kapaklardan ve pin-uplardan olusmakta...

Özellikle Michael Turner ve Silvestri imzali olanlara insan takilip kaliyor...

Asrar - Yildiray Çinar ortak çalismasi olan bir diger kapak da neredeyse bu ikisi kadar güzel...

Diyecegim o ki sirf bu üçü için bile bu albümü almaya deger...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

can amca

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Mart, 2010, 22:26:13

Asrar - Yildiray Çinar ortak çalismasi olan bir diger kapak da neredeyse bu ikisi kadar güzel...

Hangi Kapak o? Ben mi yanlis görüyorum, öyle bir kapak göremedim.

pizagor

Sevgili can amca, sayfalarini da veriyorum...

sayfa 158 Michael Turner...

sayfa 175 Marc Silvestri...

sayfa 190 Asrar - Çinar...

Bu üçüne ek olarak sayfa 166 Esteban Maroto...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: hanac - 17 Mart, 2010, 22:07:05
Aslinda yanlis bilgi verdim.

Kadiköyde % 20 indirimli yani 24 TL.  :)

Keske Izmir'de de bir Kadiköy olsa :)) biz mecburen 30 TL den alacagiz.

pizagor

Koskoca Izmir'de bir tane bile indirimli fiyattan satis yapan çizgiromanci, kitabevi, sahaf vs. yok mu?

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Mart, 2010, 21:25:41
Koskoca Izmir'de bir tane bile indirimli fiyattan satis yapan çizgiromanci, kitabevi, sahaf vs. yok mu?

Yahu çizgi roman satan Remzi, Inkilap ve DR gibi kitabevleri disinda, Karsiyaka'da bulunan Baykus Sahaf disinda hiçbir yer yok. Orasi da yeni yayinlara indirim yapmiyor.

Lami Tiryaki

Arkadaslar, Sevgi Yolu 29 numaradaki sahafçi Ceyhan bir zamanlar Istanbul'dan getirtip Kadiköy usulü indirimli satiyordu. Hala devam ediyormu bilmiyorum, bir ugrayin isterseniz. Yalniz uyarmakta yarar var Ceyhan, nasil desem biraz tuhaf biridir. Size ters gelen davranislari filan olursa kaale almayin pek, suyuna gidin. Bildigim kadariyla adam Izmir'de bu sekilde çalisan tek esnaf, baska seçenek yok. Bir de Karsiyaka'da Migros'un az ilerisinde Baykus var tabii, ama levent maalesef kargo veriyorum ev geçindiriyorum filan deyip indirim yapmiyor. Ancak dükkaninda çok güzel orijinal comicsler ve tüm yeni yayinlar bulunuyor. Tek tük eskilere de rastlaniyor. Dükkanin ortasinda da bir "firsat sepeti" var her daim. Oraya ucuz yollu sayilar koyuyor ara sira  ;)

Selamlar
Lami  

V

Ilk sayiyi bugün okuyabildim.Öykü,çizim,renklendirme çok iyi,kapak illustrasyonlari,pin-uplar derken

tam kolleksiyonluk bir çalisma çikmis ortaya ki Marmara Çizgi'de edisyon anlayisiyla hakkini vererek

yayinlamis eseri.Sonya disinda erotik bir obje yok çizgi romanda.O'nun erotizmi de taktik icabi. :)

Buscemali Conan'lari söyle bir inceleyin,erotizim had safada üstadin çizdigi öykülerde.Tabi,üstadin çizdigi

maceralarin çogunu yazan Roy Thomas'in siirsel,epik dili ve dozlu,sicak erotizim içeren hikayelerini de

anmadan geçmemek lazim burada.

Devamini sabirsizlikla bekliyoruz...

"İstemem,eksik olsun.."

V

Bu arada Dynamite Red Sonya serisine tam gaz devam ediyor ve Haziran 2010'da çikan 50.sayisi göz

zevkine hitap eden 4

farkli kapak seçenegiyle okuyucusuyla bulustu..

"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Red Sonja haftaya çikacak gibi. Hiç olmadi bu ay sonuna kadar insallah görecegiz. Eylülde de Yürüyen Ölüler'in çikacagini duydum.
Crom! Ölüleri Say...