Red Sonja - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 08 Mart, 2010, 16:55:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kafkaesk

öneri güzel ancak marmara çizgi yayinlarina yenilerini de ekliyor. cimmerian serisi çikmaya basliyor onun disinda 2 seri daha var (adlarini vermem suan için dogru olmayabilir)
ayrica ekim ayi kitap fuari ayi oldugu için bu ay bir çok yayinevinden bir çok çizgi roman gelecek sonrasinda da yine sular durulur ve baski hizi yavaslar diye tahmin ediyorum.

hanac

Alıntı yapılan: kafkaesk - 08 Ekim, 2010, 13:30:52
Cimmerian serisi çikmaya basliyor onun disinda 2 seri daha var

Kimmeryali Conan geliyor.

Aglamak istiyorum.  :)

V

Alıntı yapılan: kafkaesk - 08 Ekim, 2010, 13:30:52
öneri güzel ancak marmara çizgi yayinlarina yenilerini de ekliyor. cimmerian serisi çikmaya basliyor onun disinda 2 seri daha var (adlarini vermem suan için dogru olmayabilir)
ayrica ekim ayi kitap fuari ayi oldugu için bu ay bir çok yayinevinden bir çok çizgi roman gelecek sonrasinda da yine sular durulur ve baski hizi yavaslar diye tahmin ediyorum.
Anlasildi.Soka girmesin kimse diye,alistira alistira söyleyeceksiniz yeni yayinlari.Kimmeryali serisinin ilk sayisi fuara yetisir mi?
"İstemem,eksik olsun.."

kafkaesk

gamlıbaykuş

Su fuar için o kadar sabirsizlanmaya basladim ki, günler geçmiyor sanki...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

BAHADIR

Marmara'nin yayin formatini ve Türk okuyucusunun yayin okuma aliskanligini göz önünde bulundurursak Kimmeryali Conan'nin fasikül olarak çikmasina imkan yok...Ama belli mi olur... ;)

hanac

Arkadaslar merhaba,

Kimmeryali Conan muhabbetine asagida devam edelim.

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1973.0.html

V

Alıntı yapılan: Kagan - 08 Ekim, 2010, 18:27:30
Yalniz Conan ve Red Sonja için üçer ay beklemek biraz uzun geliyor... Bir ay Conan, bir ay Kizil Sonya daha güzel olmaz mi judas?...  ;)

Sevgili Kagan,Marmara Çizgi, çizgi roman isine hiz verecek gibi.Sözlerinde dururlarsa artik 1 ay Savage Sword dizisi,1 ay Sonya ve Cimmerian dizisi yaparlar da insallah  Conan'siz ay geçirmeyiz. :)
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Gerçekten çok duygulandim, aglamak istiyorum... Son haftalarda aldigim en iyi haber... 
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Tipki ilk albüm gibi ikinci albümün de son sayfalari Red Sonja kapaklarina ve çizimlerine ayrilmis...

Jim Lee (sayfa 137) ve Melike Acar (sayfa 123) imzali çizimler digerlerinin arasindan ön plana çikiyor...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Marmara Çizginin tüyap kitap fuar standindan aldigim Red Sonja 2.kitabini bugün okudum. Ilki gibi çok begendim. Macera, çizimler, renklendirme, kullanilan kagit kalitesi, baski, Red Sonja'nin ekstra çizimleri hersey 4*4 olmus. Fuar standinda 3.sayinin Aralik ayinda çikacagini ögrendim. Bu güzel bir haber, Red Sonja 2.sayida büyücünün dogmasini engellemek için, kuzeye dogru at sürerken, büyücünün emriyle büyük bir ordu harekete geçmis ona dogru ilerliyordu, tam burada macera yarim kaldi, devamini merakla bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: darkwood - 17 Kasım, 2010, 02:33:09
Marmara Çizginin tüyap kitap fuar standindan aldigim Red Sonja 2.kitabini bugün okudum. Ilki gibi çok begendim. Macera, çizimler, renklendirme, kullanilan kagit kalitesi, baski, Red Sonja'nin ekstra çizimleri hersey 4*4 olmus. Fuar standinda 3.sayinin Aralik ayinda çikacagini ögrendim. Bu güzel bir haber, Red Sonja 2.sayida büyücünün dogmasini engellemek için, kuzeye dogru at sürerken, büyücünün emriyle büyük bir ordu harekete geçmis ona dogru ilerliyordu, tam burada macera yarim kaldi, devamini merakla bekliyoruz.

Insallah 3 ncü sayi Aralik ayinda yayinlanir ama hiç zannetmiyorum. Barbar Conan'in Vahsi Kilicinin son sayisinin yayinlanmasinin üzerinden 5 ay geçtigini düsünürsek Marmara Çizgininde yayinlarini hala düzenli ve istikrarli bir periyoda sokamadigini görüyoruz. Bu sekilde devam ederlerse Hoz örneginde oldugu gibi kisa sürede okuyucunun güvenini ve saygisini kaybederler.

hanac

Maalesef kaybolan başlıklardan biri de burası olmuş.

Neyse yeniden başlarız  :)

2. sayıyı yeni okudum ve çok beğendim.

İlk cilde göre daha iyi bir macera olduğunu düşünüyorum.

Bu arada 123. sayfada kapak resmine bayıldım, vay be kim çizmiş acaba dedim.

Gururumuz Melike Acar imiş, tebrikler.

emre

Red Sonja Kılıçlı Dişi Şeytan'ın iki sayısını sipariş vermiştim az önce elime geçti. Şöyle bir göz attım iş güç arasında çizimler, renklendirme, sayfa kalitesi verilen paraya değiyor gerçekten.
İlk sayı beyaz kapaklı gelmemiş içim gitti açıkçası, daha bi hoşuma gitmişti beyaz kapaklı sayı. Akşam olsa da başlasam okumaya.
  aklım bu kapakta kaldı... 

hanac

Cumartesi günü Erdem bey ile görüştüm.

Red Sonja 3. cilt ile devam edecek ayrıca bir tane de One-Shot çıkaracaklarmış.