Kan Akrabaları - Arunas

Başlatan hanac, 14 Mart, 2010, 16:55:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Arkadaslar merhaba,

Bugün Kadiköy de bu yeni mangalari gördüm.

Arunas Yayincilik tarafindan çok sayida çikarilmis.

darkwood

Hergün çikan yeni çizgiromanlara rengarenk civil civil çizgileri ile Mangalar da ekleniyor.
Ben is disindaki nadir bos zamanlarimda fumettilerden firsat bulup diger çizgiromanlara bakmaya henüz firsat bulamadim.
Özellikle Manga tipi çizgiromanlari ise bizim kiz sevdigi için bunlarida takip edip, ayda 1-2 kitap satin aliyorum.
En son ARUNAS Yayincilik serisinden Geri Dönüs adli kitabi satin aldim.
Güzel çizimleri ve degisik konulari ile gerçekten ilgi çekiciler.  Ilk firsatta hiç olmazsa bir kaç tanesini okumak istiyorum.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Alıntı yapılan: darkwood - 15 Mart, 2010, 11:36:44
Özellikle Manga tipi çizgiromanlari ise bizim kiz sevdigi için bunlarida takip edip, ayda 1-2 kitap satin aliyorum.

Mesut bazilari küçük çocuklara pek uygun degil.

Mesela "Cadilar Bayramini Seviyorum" mangasi arka kapagi üzerinde +16 isareti var.

darkwood

Tamam. Sevgili Hasan. Kitaplari incelemeden zaten almiyorum. Hatirlatma için yinede tesekkürler.  :D

Darkwood Sakinleri..

Alperen

Tokyopop hakkinda bilgi edinmek isteyenler icin

http://www.tokyopop.com/

roy

fruit basket'ide tokyo pop yayinliyomus keske onu yayinlasalarmis en kalitelisi o tokyo popdan çikan sanirim.
gerçi Shôjo ama okurum yinede.
tokyopop'un yayinladiklarindan japonikada satilanlar:
http://www.japonika.com.tr/manga?p=2&yayinci=5
o kadar manga varken niye kalitesizleri yayinladilarsa. belki tutulursa getirirler kalitelileride.

s.b

MANGA: KAN AKRABALARI
ROMANTİK/ KORKU

Gotik kız Raven ve onun vampir erkek arkadaşı Alexander'ın kesinlikle ihtiyaç duyacakları en son şey gece vakti bir belaydı, hemde aşklarını yaşarlarken.

Dehşet dolu anlar Raven ve Alexander'ın mezarlıkta yeni kazılmış dört mezar ve içlerinde dört boş tabut bulmasıyla başladı.

Dullsville kasabasının ıssız mezarlığında konaklamaya başlayan bir vampir çetesinin liderliğini, kan emici kuzeni Claude Sterling'in yaptığını öğrenmek Alexander'ı şok etmişti! Claude ve onun saldırgan vampir çetesi, çiftimiz için sürekli olarak yeni sorunlar çıkarıyordu, özellikle Raven onları gün ışığında aklına en son gelebilecek yerde karşısında bulduğunda.

Claude ve onun çetesi Dullsville'de ne yapıyor ya da neyi arıyor olabilirdi?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

emre ozdamarlar

Hazir vampir furyasi devam ederken, genc kizlar Twilight vasitasiyla vampirlere asik olurken akillica basilip yayinlanmis bir manga. Kesin iyi satar diyorum.

Romandan uyarlamaymis, oldukca iyi yorumlar almis gerci roman. Neyse okuyan olursa yorumlasin artik. :)

s.b

Ben bile bu kadar çok Manga okumaya başladıysam herhalde başkaları tonla okuyordur.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Ama mangalar daha yeni yeni "diğer kemikleşmiş yayınlar arasından sıyrılıp" okuyucu tarafından kendini kabul ettirdi ve okunmaya başladı. 

Buna en büyük örnek alt kısımda desem.. :D  ;)

Alıntı yapılan: s.b - 10 Aralık, 2012, 23:35:20
Ben bile bu kadar çok Manga okumaya başladıysam herhalde başkaları tonla okuyordur.
Darkwood Sakinleri..