Kaan Comics Çizgiroman Temin Merkezi

Başlatan hanac, 14 Mart, 2010, 21:48:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

Çok teşekkürler.Çayları söyledim:)

Bu arada Sinan abi,ben aradığınız çr.ler için mesaj atın derken her aradığınızı bulurum demedim.

Ama bulursam öttürürüm:)

essegesse

Bu arada elime Dampyr 1-17 2. el takım geldi.İlgilenenlere duyurulur.

Güneş hariç:)

tommikser

Vay be abi bu kadar da denmez ki anladık biraz borç taktım ama o kadar da olur ;D

essegesse

Kardeşim ben sana zarar olmasın diye şeettim.Yoksa borç filan mazeret:)

Bu arada bir arkadaş arayıp ilk üç clt hariç diğerlerini ayırttırdı.İlgi için çok teşekkürler.

tommikser

AMAN abim senle aramızda en son konuşulacak şey o .Beni düşündüğün için sağol.Gerçekten biraz mola versem fena olmaz.Hem okunacaklar da birikti.

alan ford

Bahsi geçen bir arkadaş benim. aslında hiç hesapta yoktu bu Dampyr serisini tamamlamak ama neyse bahaneyle aradan çıktı.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

İşte çizgi roman böyle bir tutku. Bir bakmışsın cepte para kalmamış, elin çizgi roman dolmuş.

essegesse

Elimde ARMAĞAN ÇOCUK yayınları 1958 basımı TENTEN 2.cilt mevcuttur.İlgilenenlere duyurulur.

tommikser

Alabilecek arkadaşı şimdiden tebrik ederim.Çok nadir ve değerli bir kitaptır.Altan abi elletti sağolsun.Kondisyonu falan mükemmel şimdiden hayırlı olsun.

essegesse

V

"İstemem,eksik olsun.."

essegesse

V

Teşekkürler.Bende de 25 yıl kadar önce sahaftan 3-5 kuruşa aldığım 2 cildi vardı,değerini merak ediyordum.

http://www.facebook.com/reqs.php#!/photo.php?fbid=1686596213836&set=a.1686596013831.2082572.1505595740&type=1&theater
"İstemem,eksik olsun.."

Eflatun

Alıntı yapılan: essegesse - 25 Nisan, 2011, 10:29:21
1250 TL.

dairemi satıyosunuz altan abi deniz manzaralımı? ;D

neyse yeni sahibine hayırlı olsun kitap.

cumartesi indirimleri içinde teşekkürler.yakın zamanda yanındayım yeni kitaplar için.

kalidor

Forum sakinleri olarak elinizde böyle 1.250'lik 2.500 TL'lik vs. değerli çizgiroman olarak neler var? Superman'in ilk baskısı ABD'de birkaç milyona satılmıştı ya mesela Karaoğlan'ın 50 yıllık ilk baskısı 10-15 bin TL eder mi? Ben de birşey yok açıkçası. Yaklaşık 600 parçadan oluşan ÇR arşivimi satmaya kalksam 3.000 TL etmez galiba :D
Crom! Ölüleri Say...