TOMBRAKS CILT 2 Ve ...

Başlatan darkwood, 18 Mart, 2010, 19:26:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Iki ayda bir Pecos Bill ile dönüsümlü yayini hedeflenen ve bu ay çikmasi beklenen Tom Braks Cilt 2, Nisan ayinda basilacak gibi görünüyor.
Sadece bu kadar degil Hoz Comics'in bu ay yayini beklenen diger yayinlari içinde bir dahaki ay'i beklememiz gerekiyor.
Aldigim haberlere göre bu gecikmenin sebebi, bu ay Hasim bey, dügün hazirliklari ile ugrastigindan baska yayin çikmiyacakmis.
Bu haber dogru ise bizlerede Hasim bey'e mutluluklar dilemekten baska yapacak bir sey kalmiyor.
Paparazzi haberleri gibi oldu ama yayinlarin aksamasinin ardindaki haber bu sekilde.  :D
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Arkadaşlar HozComics, Tom Braks 4. saysı dün satışa çıktı. Kitap 5 adet maceradan oluşuyor.
Macera isimleri; Paçuka'nın Kahramanı, Çolağın İntikamı, Garcedo Kalpazanları, Katil Avı ve Kahraman Şerif
Severlerine duyurulur.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Nedendir bilmem Tom Braksı çok severim. Merekla bekliyordum. Bu hafta mutlaka alacağım

Saint2

guantanamo

nedenini bilmem ama tombraksı hiç sevmedim
o vucut yapısı ile kılıktan kılığa girmesi bana saçma geliyor
bir bakıyorsun çok narin bayan bir bakıyosun kısa şişman bir adam oluyor
o vucutla yani kendisi kaslı birisi nasıl başarıyor anlamadım
dikkat ederseniz kendisin teksas yani çelik blek yüz kısmı ve vucut yapısı aynıdır
sadece saçları farklı

rumar80

Esse Gesse çizimlerinde bir benzerlik mutlaka vardır, konular da bir şekilde benzeşir zaten.

orhan şafak

Merhaba arkadaşlar Tom braksın macera bazında 88 adet çıktığını biliyoruz peki bu 88 maceranın bizdeki yani Türkiye 'deki seyri nasıl oldu acaba ?yerli basım tom brakslar da varmı varsa kaç tane ?esse gesse kaç adet çıktı?Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Mister NO

Tom Braks macera listesi neden Tom Braks altında değil de kendine yer bulamamış başlıklar altına gitmiş anlamış değilim.
Türkiye'de çıkan Tom Braks maceraları (isim olarak)

http://altinmadalyon.com/altin/cr-listeleri/tom-braks-macera-listesi/

aa

Bu 88 maceranın kaçı EsseGesse çizimi acaba, bilen var mı?
Esse Gesse Hayranı...