Solomon Kane - Özer Sahaf

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:13:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Solomon Kane'in yayin hakki Özer Sahaf ve Yayinciliga geçmis.

Ekim ayi içerisinde yayinlanacakmis.

Bilindigi üzere Özer Sahaf Thorgal'i da yayinliyor.

gamlıbaykuş

Solomon Kane'i uzun bir zamandir bekliyoruz ama umarim bekledigimize deger. Ekim deyipte Kasim,Aralik'i bulmaz insallah...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Soloman Kane dün aksam itibariyle Kadiköy'deki çizgiromanevlerinde satisa sunuldu...

Üstünkörü inceledim, çizimler güzel, doyurucu, tugla gibi kapkalin bir albüm...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: pizagor - 11 Kasım, 2010, 11:17:07
Soloman Kane dün aksam itibariyle Kadiköy'deki çizgiromanevlerinde satisa sunuldu...

Üstünkörü inceledim, çizimler güzel, doyurucu, tugla gibi kapkalin bir albüm...
Fiyat nedir acaba?

Büyülü Rüzgar

solomon kane 29 tl den cikti dostum istersen benden indirimli olarak alabilirsin

Büyülü Rüzgar

siyahderikoltuk

Valla isterim ama taaa karsidasiniz. Bakirköy'ü arsinlamak düsüyor çaresizce bizede..

emre ozdamarlar

29TL biraz tuzlu olmus (orjinali 14$, 20TL) ama bu eseri Turkce olarak görmek guzel tabii.

V

Maceraların bir çoğunu Conan'lar içerisinde okumuş olsam da derli-toplu bir Solomon Kane albümü okumak gayet
iyiydi.Ah bir de canım albümün kapağı düzgün olsaymış.Böyle bir albüm basıyorsan fiyatı 3-5 fazla olsun,kapağı hard cover
olsun.Bu haliyle ders kitabı gibi duruyor.Neyse buna da şükür diyelim..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 03 Ocak, 2011, 20:02:49
Maceraların bir çoğunu Conan'lar içerisinde okumuş olsam da derli-toplu bir Solomon Kane albümü okumak gayet
iyiydi.Ah bir de canım albümün kapağı düzgün olsaymış.Böyle bir albüm basıyorsan fiyatı 3-5 fazla olsun,kapağı hard cover
olsun.Bu haliyle ders kitabı gibi duruyor.Neyse buna da şükür diyelim..

Solomon Kane albümünün ilk 4 macerasını okudum.
Yanlış hatırlamıyorsam, fiyatı biraz tuzluydu ama Hard Cover kapaklı baskısıda orada mevcuttu.
Bu kitabı Kadıköyden satın alırken İlker'de ve İlyas'ta görmüştüm.  ;)
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Solomon Kane güzel de okurken beni  biraz yordu. Açıkçası çeviride biraz sıkıntı var gibi. Minima yayıncılığın yayınladığı Solomon Kane ve Dehşetengiz Hikayeleri ile karşılaştırınca uyarlamalar fena olmamış. Kitap daha iyi tabiki. Tükenmeden almanızı tavsiye ederim. Bir de çizgiromanın edisyonunda da biraz hata var. İçindekiler bölümünde olmayan hikayelerin adları ve sayfa numaraları var, anlayamadım. 
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Dark Horse'un çıkardığı 3 uyarlama Solomon Kane öyküsü:

Solomon Kane Volume 1: The Castle Of The Devil -TPB
Solomon Kane Volume 2: Death'S Black Riders Tpb
Solomon Kane Volume 3: Red Shadows TPB

Arap diyarında Süleyman Kani diye bilinir...

Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Hazır "The Witcher Cilt 1 - Camlar Konağı" çıkmışken esin kaynağını da anmadan geçmeyelim:

Crom! Ölüleri Say...