V'nin izledikleri

Başlatan V, 01 Temmuz, 2010, 00:47:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Geçen günlerde fragmanını izledim ve çok beğendim.

Buyurun sizde izleyin ve beğenin.

http://trailers.apple.com/trailers/magnolia/hobowithashotgun/

rumar80

Film aksiyon dozunu iyi ayarlamış, karakterleri güzel uymuş (özellikle Murdock) eğlenceli bir seyirlik. İnsan istemeden de olsa dizi ile karşılaştırsa da çok sırıtmıyor.
   Seyrederken keyif alırsınız.

hennessy

Ah çocukluk yıllarımın bir numaralı dizisi; borudan silah yapan a takımı, kara şimşekle beraber tek aşkımdı, aşk gemisi ve kermiti saymaz isek :) 

Filmini de keyifle izledim güzeldi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Biribirlerinden hayli farklı karakterlere sahip  Whitman kardeşlerin,babalarının ölümünden sonra

Hindistan'da rahibe olan annelerini ve babalarının enkarnesi olduklarına inandıkları kaplanı

görmek amacıyla Hindistan'a yaptıkları uhrevi yolculuğun öyküsü.

Wes Anderson'un yönetmenliğini yaptığı filmde  Whitman kardeşleri oynayan Owen Wilson,

Adrien Brody ve Jason Schwartzman oldukça iyi iş çıkartmışlar.Bill Murray ve

Natalie Portman ise sürpriz oyuncular olarak şöyle bir görünüyorlar.

Film kendini iyi hisset filmi olarak,keyifle izleyebileceğiniz,harika müzikleri ile

kulaklarınıızın da bu keyiften payını alacağı eğlenceli bir seyirlik.Özellikle Peter Sarstedt'in

Where do you go to my lovely  'ı filme "cukk" oturmuş.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=L8XQZYIiNgo
"İstemem,eksik olsun.."

mcyz

Wes Anderson filmlerini çok severim, favorim "The Royal Tenenbaums" olsa da bu film de oldukça eğlenceliydi.

Royal Tenenbaums'u izlemediyseniz onu da kesinlikle izleyin :).

V

İngiltere'nin 80'li yıllarda, şiddet dolu davranışlarından ötürü en popüler mahkûmlarından biri olan Michael Peterson'ın gerçek yaşam öyküsünden uyarlanan film, 19 yaşındaki genç Michael'ın çok çabuk öfkelenen karakter çizgileriyle başlıyor.

Dünya üzerinde isminin kalıcı olmasını isteyen Michael'ın aklına bir gün postane soymak fikri gelir ve eline aldığı silahıyla hiç düşünmeden bunu gerçekleştirir. İlk olarak 7 yıl olarak kararlaştırılan hücre hapsi, hapishane içerisindeki uygunsuz hareketleri sonucunda 34 sene olur.

Tüm bu seneler boyunca Peterson'ın aklı, yarattığı 'Charles Bronson' karakterinin kontrolündedir. Bronson'ın aklındaysa popüler kültürün dokunaklı sonu vardır. 21. yüzyılın 'Otomatik Portakal'ı olarak nitelendirilen film, yüksek şiddet içeren sahneleriyle de adını duyurmuştu.

Bronson, "Otomatik Portakal"ın yanına bile yaklaşamaz ama Tom Hardy'nin abartılı ama bir o kadar da başarılı

tek kişilik şovuyla derslik  bir  oyunculuk gösterisine dönüşmüş  film.Sırf Hardy'nin şovu için bile izlemeye değer..

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 08 Ağustos, 2011, 00:59:12
Bronson, "Otomatik Portakal"ın yanına bile yaklaşamaz ama Tom Hardy'nin abartılı ama bir o kadar da başarılı
tek kişilik şovuyla derslik  bir  oyunculuk gösterisine dönüşmüş  film.Sırf Hardy'nin şovu için bile izlemeye değer..

Tom Hardy yeniden çekilecek olan Mad Max filminde başrolü kaptı.

Daha önce Mel Gibson'un oynadığı Max Rockatansky rolü ile 2014 de karşımızda olacak.

kalidor

2014 çok geç.. O zamana kim öle kim kala. Zamanında Mad Max 4 "The Fury Road" çekilecekti. Sonra Afrika'da çekileceği yerde iç savaş çıkınca çekimler başlamadan bitmişti. Bi ara da Charlize Theron'un adı geçiyordu castte. Mel Gibson'ın da bu saatten sonra Mad Max değil ancak Fat Max olurum gibi bir beyanatı vardı ;D
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Zaten filmin çekimlerine halen başlanmamış.

2012 başında başlanacakmış.

http://www.imdb.com/title/tt1392190/

rumar80

Amerikan orta sınıf aile öyküsü olarak karşımıza çıkan bir film. Ağabey zamanında başarılı bir boksör iken uyuşturucuya bulaşmış. Kardeşi de boksörlük yapmakta ancak abisi ve annesinin hegemonyasından da kurtulamamakta. Ağabeyin hapise girmesi ve kardeşin aşık olması ile olay farklı yönlere gider.
    Gerçek bir öyküden alınmış hikaye (filmin sonunda gerçek ağabey-kardeş gösteriliyor) biraz ilk Rocky'nin tadını veriyor. Mark Wahlberg ve Christian Bale iyi oynuyorlar. Bale bu filmle oscar da aldı.
   Bence güzel bir iki saat geçirmek için ideal

kedidiro

eğer bir filmde oyunculuğa değer veren izleyicilerden  iseniz bu filmde christian bale'i mutlaka izlemelisiniz... hasbelkader oyunculuğa da bulaşmış bir sinemasever olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki; son yıllarda bu filmde christian bale'in canlandırdığından daha iyi bir oyunculuk performansı izlemedim

Peyami

Seyrederken sıkılmadığım iyi bir filmdi. Yönetmen konusunda Engin'in görüşüne katılıyorum. Akılda kalır fazla sahnesi yoktu oysa olma potansiyeli yüksek bir filmdi.

Bale arkadaşların dediği gibi sağlam oyunculuk çıkarıyor. Epey kilo vermiş gördüm.

Diğer filmlerini de düşündüğümüzde Wahlberg'in oyunculuğu hep biraz donuktur. Ama bence göze batmaz ve uygun bir karakter varsa seyrettirir. Mesela Shooter, Happening, Perfect Storm gibi filmlerde beni rahatsız etmedi. Adam ekrana yakışıyor.

Konusu Rocky I'i doğal olarak anımsatan bir film ama o kadar iyi bir film kesinlikle değil. Rocky 1 benim için bir efsanedir, yanına hiç bir filmi yakıştıramam.

hanac

BAHADIR

Bir kere tip olarak kafamızda ki Poe karakterini tam yansıtamamış...Biraz sığ ilerliyor ama filmin izlenebilirliliği var...Ben bile sıkılmadan sonunu getirebildiysem herkes getirebilir  :)

From Hell (2001) ile zaten kıyaslanamaz ama asla bir Vidocq (2001)' da değil...Çok yüzeysel ve derinliği olmayan bir öykü gibi geldi bana...Yine de izleyin...

emre ozdamarlar

Bronson izlemesi zor, yavas akan, teatral, sanatsal bir film ama Tom Hardy'nin performansi icin izlemeye deger. Hatta The Dark Knight Rises öncesi izlemek sart gibime geliyor.