Cassidy - Presstij

Başlatan hanac, 05 Haziran, 2010, 14:01:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pardus88

kitabı inceledim ama almadım 7 lira etiket fiyatı indirim yokmuş niyeyse baskısıda felaket kötü resimler yazılar hepsi birbirine girmiş çizgi düşler hoz oğlak kalın kağıda kaliteli baskı yapıyor hem indirimli satıyor bu yayınevi hem kalitesiz baskı hem indirim yok 1 sene sonra 1 liradan satarlar çizgiroman ne çıkarsa okuyucu alır kalitesiz baskıda olsa alır pahalıda olsa alır zihniyeti yanlış bu okuyucuya saygısızlık bence 

seastar1000

kesınlıkle katılıyorum aldık ama kerhen
seneye kıtapları 3 u bır arada otobüs termınallerınde yazlık bölgelerde 5 tl etıketle gorecegız gıbıme gelıyor

DAMPYR

Bence bu serileri tek tek çıkarsaydı (birini bitirip öbürüne başlasaydı)  kalın cilt olarak daha iyi olacaktı gibi geliyor bana.ozaman satışı daha iyi olurdu.Lal baskı üsülüne benzemesi kötü olmuş.... :-\ :( :o

hanac

İkinci sayıyı okudum.

Çizer değişmiş, Elisabetta Barletta çizmiş.

Daha sonra 7. ve 15. sayıları da çizecek.

Aradan 1 ay geçmiş, Cassidy hem kendisini kazıklayan adamların hem de yeni bir vurgunun peşinde.

bu bölümde Cassidy'nin ne kadar zalim olabileceğini görüyoruz, çok sert bir karakter.

rumar80

Ilk iki sayıyı okudum ve genel olarak beğendim. 18 ayda bitecek bir seri için iyi başladı, devamını göreceğiz.

OZAN BALIM

Uzun süren alayım mı almayayım mı ikileminden her zamanki gibi "al" galip çıktı ve ilk iki sayıyı aldım. İlk sayıyı hemen okudum. Flashbacklerle ve zaman atlamalarla geçen ilk sayıda ağır yaralanan ve mucize şekilde iyileşen Cassidy Bluesman isimli görme engelli bir adamdan 18 ay ömrü kaldığını öğreniyor ve macera toplam 18 sayıda tamamlanıyor. Her aya bir sayı yani. Yayınevinin yayın ve dağıtım politikasını ben de anlayamadım açıkçası. Büyülü bile indirimsiz satıyor kitabı. Az kazanan birçok kitapçı da az sayıda aldığından az satılıyor. İndirim yapmadığından DR'lerde ve kitapçılarda da bulmak mümkün değil. Bu seri iyi kötü tamamlanır ama diğer uzun seriler bu yayın ve dağıtım politikasıyla ne kadar sürer, ne kadar satılır, ne kadar okuyucuya ulaşır bilmem...

seastar1000

cassidy ın tamamlanacağına ınananlar var mı hakkaten forum da

Mister NO

Alıntı yapılan: seastar1000 - 27 Nisan, 2014, 10:01:28
cassidy ın tamamlanacağına ınananlar var mı hakkaten forum da

18 sayılık bu seri de tamamlanmazsa, Presstij hiç birini tamamlayamaz.  ???

s.b

Cassidy 1. sayıyı okurken kelimenin tam anlamıyla su gibi aktı gitti. Gangster Cassidy'yi mutlaka okuyun. Hem öyle az boz değil hakiki gangster bu adam. Kendisine kazık atıp öldürmeye çalışan "iş arkadaşlarına" bunun bedelini çok ağır ödeteceğe benziyor.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Ralph

Yarım kalacağını düşünmesem gözüm kapalı okuyacağım da... İlk sayfalar bile kalitesini belli ediyor.

s.b

Eğer kitabı satın alan olmazsa tabi ki yarım kalır. Bir an önce alıp okuyun ki yarım kalmasın.

Ralph

Alıntı yapılan: s.b - 11 Mayıs, 2014, 21:15:16
Eğer kitabı satın alan olmazsa tabi ki yarım kalır. Bir an önce alıp okuyun ki yarım kalmasın.

O da doğru tabi. Alayım ben bunu en iyisi. İnternet üzerinden satın alabileceğim bir satış noktası yok mu? Bulamadım bir türlü.

HayalGücü

İlk sayısını okudum.  Serinin yazarı Ruju, Bonelli'nin en iyi yazarlarından biri olduğunu göstermiş. Ne olursa olsun bu seri yarıda kalmayı haketmiyor.

İnanılmasa bile yayın evine güvenmek gerekiyor. (Acayip cümle oldu. :))

s.b

2. sayımızda Cassidy ağamız kendisine kazık atanları takibe devam ediyor. Ama araya ek bir iş alarak üç beş kuruş yolunu bulmak istiyor. Bu iş içinde iki eski arkadaşına gidiyor. 
                                 İşte bu iki cins Cassidy'nin arkadaşları oluyorlar.

Cassıdy okumaya devam...

DAMPYR

çizgiler çok güzel iğişallah seri tamamlanır... 8) :D :)