Dampyr Sohbet Odası

Başlatan darkwood, 25 Kasım, 2009, 21:07:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bu aralar Dampyr'i ilk sayıdan itibaren okumaya başladım. Aylık seri 88'e geldim. Her maceradan ayrı bir tat aldım. Ama yakında elimdekilerin biteceğini ve yeni sayının da çıkmayacağını bilmek içimde bir hüzün yaratmıyor değil.
  Artık bu güzel anılarla avunacağız.

Draka

Türkiye'de 98.sayıda kaldık bir türlü 100.sayıyı göremedik :S

Nemo

196- Annwn Kurbanlari

Harlan, Black Annis tarafindan kacirilan dostu Dolly Maclaine'i kurtarmak icin gizemli Annwn topraklarina dogru yola cikar.

Yazan: Mauro Boselli

Cizen: Dario Viotti

Kapak: Enea Riboldi

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Maxi 8

ilk macerada Kurjak'in karisinin ve oglunun olumune neden olan eski dusman yeniden karsimiza cikacak. Ikinci macera da ise ikinci dunya savasindan kalma bir nefrete tanik olacagiz. Son olarak Gecenin Efendisi Konrad'in yeniden can verdigi vampirlerle mucadele edecegiz.

Özel Alfa Ajanı

darkwood

196. Sayının kapağındaki Wiking gemisi oldukça itkileyici olmuş.
Güzel bir hikayesi de varsa ......
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Önce aradaki 100 sayı basıldı da...

Nemo

198-Lyonesse

Yazan: Mauro Boselli

Cizen: Michele Rubini

Kapak: Enea Riboldi

Cornwall kiyilarindaki kucuk bir kasaba olan Lyonesse... Irlandali korsanlar, vampirler..hepsi bu hikayede.

Özel Alfa Ajanı

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 14 Eylül, 2016, 18:26:20
Önce aradaki 100 sayı basıldı da...

Belki kestirmeden gidip bize kıyak yaparlar.  :P
Darkwood Sakinleri..

Nemo

Mart ayinda cikacak olan 240. sayi ile Dampyr, 20. yasina basacak...Ulkemizde yayin periyodunun hizlanmasi dilegiyle.
Özel Alfa Ajanı

seastar1000

Alıntı yapılan: Nemo - 29 Ocak, 2020, 18:27:11
Mart ayinda cikacak olan 240. sayi ile Dampyr, 20. yasina basacak...Ulkemizde yayin periyodunun hizlanmasi dilegiyle.

Hızlanma derken Çizgidüşler basmayı bıraktı diye biliyorum
Tekrar başlaması dileğiyle desek :))))

rumar80

Gerçekten bıraktıysa Lal'e baskı mı yapsak?

AU4

Güzelim çizgi roman gene yarım kaldı. Lal olur, başkası olur. Birileri basmaya devam etse.

Nemo

Alıntı yapılan: seastar1000 - 29 Ocak, 2020, 21:55:31
Hızlanma derken Çizgidüşler basmayı bıraktı diye biliyorum
Tekrar başlaması dileğiyle desek :))))

Dampyr, kapali devre basilmaya devam edecekti diye biliyordum?
Özel Alfa Ajanı

rumar80

Ben de bir şey bildiğim için yazmadım Nemo. Ama kapalı devre bile olsa yılda bir ya da iki tane, ve içinde iki sayı benim için gerçekten az. Evet Fumetti'nin ve ekonominin durumu ortada kabul ediyorum. Ama Dampyr gibi bir seriye de kanaatimce yazık oluyor. Bu nedenle eğer böyle bir durum varsa diye bir istemde bulundum. Yoksa zaten yapacak ta bir şey yok.

Nemo

Alıntı yapılan: rumar80 - 30 Ocak, 2020, 15:49:15
Ben de bir şey bildiğim için yazmadım Nemo. Ama kapalı devre bile olsa yılda bir ya da iki tane, ve içinde iki sayı benim için gerçekten az. Evet Fumetti'nin ve ekonominin durumu ortada kabul ediyorum. Ama Dampyr gibi bir seriye de kanaatimce yazık oluyor. Bu nedenle eğer böyle bir durum varsa diye bir istemde bulundum. Yoksa zaten yapacak ta bir şey yok.

Katiliyorum Umar abi. Senede 2 ciltten 4 sayi sahiden az. Adamlarla basa bas basladik gibi bir seydi. Italya'da 12 sayi ciktiktan sonra Turkiye'de yayinlanmaya baslamisti yanilmiyorsam. Hayirlisi bakalim...Yoksa da Dampyr yayinlansin diye yine kampanyaya baslariz :(
Özel Alfa Ajanı