Kara Kule Serisi - Altın Kitaplar

Başlatan V, 11 Temmuz, 2010, 23:24:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Bu arada Kadri Kerem kayboldu forumdan. Bulanların Allah rızası için adminliğe bırakmasını rica ediyoruz :D
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 03 Ocak, 2013, 10:44:48
Bu arada Kadri Kerem kayboldu forumdan. Bulanların Allah rızası için adminliğe bırakmasını rica ediyoruz :D

Aynı durum Gambit için de geçerli.  :)

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 03 Ocak, 2013, 10:45:46

ve buı Amerika macerasından sonra konyakficilari içinde geçerli bir durum..  ::)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Formda esrarengiz kaybolmalar başladı.Hasan Formu Bermuda Şeytan Üçgeninin üstüne mi kurdun... ;D ;D ;D

darkwood

Son gelşmeler ışığında kayıplar ile ilgili bilgilerin toplanıp değerlendirileceği ve gerekirse kayıp arakadaşları bulunlara verilecek ödüllerin açıklanacağı "wanted" bölümünün ivedikle hayata geçirilmesi gerekiyor.
Bu arada teftiş kurulumuz (!) bu kayıpların artmaması ve kayıpların araştırılması için acil bir arama, tarama, kurtarma ekibi oluşturulması için sarı alarm derecesinde çalışmalara başladı. Bu çalışmalar kapsamında Kadıköydeki sahafların araştırılması ilk hareket noktası olacak, daha sonra Darkwood bölgesi, Bengal ormanları, Kara Kule, Nemedya, Amazonlar ve Marvel evreninin araştırılması düşünülüyor.  :o  :-*  8)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 03 Ocak, 2013, 10:45:46
Gambit bugün ortaya çıktı darısı diğerlerinin başına... 8) :P :D

darkwood

Altın Kitaplar tarafından yayınlanan Kara Kule "Stephen King" çizgiroman serisinin 5 nolu "2013 baskılı" yeni cilt sayısını Kuzgun Çizgiromanevin'den promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

shiroyasha

Baskı ve balonlama çok kötü olsada ilk 7 cildi keyifle okudum. Bence gayet iyi bir seri ;)

Devamı var mı ? Varsa basılacak mı (türkçe) ? Basılacaksa ne zaman basılır ? Bilgisi olan var mı ?

maeglin

D&R geçtiğimiz günlerde bir kampanya yapmıştı en azından benim bulunduğum yerde 1 - 2 - 5 ve yanılmıyorsam 6 vardı, toplamda 8 ayrı cilt, (https://tr.wikipedia.org/wiki/Kara_Kule_(%C3%A7izgi_roman) bazıları var bazıları yok, bir kısmının Türkçe baskısı yok deniliyor düzenli bir şey göremedim bende. Aslında okurken çok sıkıldım ama bir kez alınca devamını getiresi geliyor insanın :)

battlehammer

geçen ay Ankara'ya gittiğimde Tunalı'daki Dnr'dan Kara kule kitaplarının 6 cildini ve Mahşer'i(devamı çıkmayacak mı acaba) 5er liraya aldım. Hatta gözüm dönmüş, Kara Kule ilk cilt zaten bende olmasına karşın tekrar almışım.

Halen devam eden bir kampanya mı ve/veya sadece o DnR mağazasına mı özgüydü bilemiyorum. Normal şartlar altında DnR ve türevi mağazalardan alışveriş yapmayı pek tercih etmiyorum ama gerçekten ucuzdu.

shiroyasha

Tüm d&r larda geçerli bir kampanya hala devam ediyor mu bilmiyorum (5 tl kampanyası) ama geçen hafta sonu baktığımda devam ediyordu.
Kara Kule 1-7 arası ve Mahşer 1 bulunabiliyor. Yalnız bazıları çok yıpranmış olabiliyor. İyi durumdakileri almak ve hepsini bulmak için birkaç d&r gezmek gerekebiliyor şahsen ben öyle yaptım. Baskı ve balonlaması gerçekten kötü olsada benzer durumdaki çizgi romanlara 20-30 lira verilebildiğini düşünürsek bence 5 liraya çok çok iyi ;)
Tabi devamı olsaydı daha iyi olurdu :(

pizagor

Kara Kule çizgiromanı 6 albüm olarak çıkmadı mı, yedinci albüm olduğuna emin misiniz arkadaşlar?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

shiroyasha

Alıntı yapılan: pizagor - 20 Ağustos, 2015, 09:59:24
Kara Kule çizgiromanı 6 albüm olarak çıkmadı mı, yedinci albüm olduğuna emin misiniz arkadaşlar?

Muhtemelen karıştırdım :) Roman 7 kitap olunca normal :)

Son okuduğum cilt "Yolculuk Başlıyor" 'du.

maeglin

Alıntı yapılan: pizagor - 20 Ağustos, 2015, 09:59:24

Altı adet basılmış D&R'da da son olarak altıncısı yer alıyordu.

Nightrain

Hort!

Wikipedia'da 15 ciltlik bir seri olduğu yazıyor. Altın Kitaplar sanırım devamını basmayacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"