Tetikçi - YKY

Başlatan MAGICO70, 23 Ağustos, 2010, 11:24:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

9. albümün kapağına bayıldım, umarım bizde yayımlanacak 3. cildin kapağı da bu olur.

HacıGeraltEmmi

YKY yayınları gerçekten güzelller. Hem edisyon hemde seçilen yayınlar Türkiye standartları açısından en iyiler arasındadır benim için.

HacıGeraltEmmi

YKY bombaları devam ediyor. Tetikçi 3 çıktı!! :D

[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2938/3333f.jpg[/img]

Edit: Üzgünüm arkadaşlar, ön siparişe açılmış, satş sitesinde belirtilmediği için yanlışlık oldu  :( Çıkış tarihi 04.11.2011 miş

pearl jam

İyi haber diye buna derim :)

ErenKoyunoglu

3. sü sonuncu cilt. Mutlaka alacağım. Ardından duramayıp hepsini bir de ingilizce alacağım.

hanac

Güzel haber.

Hemen alacağım.

pukay

yakında blacksad 3'te çıkar :)

Gambit

YKY yayin formatini bozmadan, okko, samuray, tetikci ve blacksad e devam ederse, ve ayni formatta yeni yayinlar da eklerse  koleksiyona cok saglam ve kaliteli bir katkisi olacak

tesekkurler YKY. cikar cikmaz alacagim

kahramanlarsinemada

Tetikçi'yi çıkar çıkmaz alacağım. Bu arada Blacksad'in zaten toplam 4 hikayesi var ve bizde 2 cilt içerisinde hepsi yayınlandı. O yüzden Blacksad "bitti" diyebiliriz.

hennessy

bugün birinci ve ikinci kitabı alacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pukay

Alıntı yapılan: kahramanlarsinemada - 29 Ekim, 2011, 02:35:42
Tetikçi'yi çıkar çıkmaz alacağım. Bu arada Blacksad'in zaten toplam 4 hikayesi var ve bizde 2 cilt içerisinde hepsi yayınlandı. O yüzden Blacksad "bitti" diyebiliriz.

resmen hayallerim yıkıldı

hennessy

an itibari ile İlyas'ın oraya gelmiş Tetikçi 3 yarın alacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

drfuhrer

arkadaşlar blacksad'in 3. ve son cildi 2012'de çıkacak...yani bir cildi daha var.
hatırlatma babında;
okko:toplam 5 ciltte,
tetikçi:3 ciltte,
samuray:2 ciltte,
blacksad:3 ciltte     son bulacaklardır...

alan ford

Bildiğim kadarıyla Blacksad'in Fransa'da da 4 macerası yayınlanmış durumda. Beşinci macera 2012' de. Türkiye'de ikişer macera halinede yayınladı YKY.  Bu saatten sonra da formatını değiştireceğini zannetmiyorum.  Yani Türkçe okumak için altıncı macerayı bekleyeceğiz büyük ihtimalle.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

HacıGeraltEmmi

Tetikçi'yi her okuyuşumda felsefi ve edebi yönünden biraz daha etkileniyorum.  Grafiksel olarak zaten çok güçlü bir yapısı var. Son cildin ilk macerasını okudum. Tarihsel olaylar ve dünya düzeniyle ilgili enteresan ve iç acıtıcı anektodlar da mevcut.