Tetikçi - YKY

Başlatan MAGICO70, 23 Ağustos, 2010, 11:24:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esattr

Aldım kalite olarak harika ama nedense daha okumaya başlamadım... Okunacak onca çizgi var ki :)

yalcinerol345

İdefix Kitap Fuarından üç cildi birden almıştım.Böylesine kaliteli ciltler beklemiyordum.Şu anda 3.cilde başlayacağım.İyi ki almışım.
Bu kaliteyi görünce YKY'nın diğer ciltlerini de almaya karar verdim.

drfuhrer

VALLA YKY'NİN BLACKSAD,TETİKÇİ,SAMURAY,OKKO,REDKİT CİLTLERİNİ SIRF ALBENİSİ YÜZÜNDEN ALDIM.İTİRAF EDİYORUM ;D

HacıGeraltEmmi

YKY kitapları, kütüphanemdeki en değerli kitaplardandır benim için. Baskı ve cilt kalitesi, seçilen eserlerin tamamının beğenilerime hitap ediyor olması, herşeyiyle mükemmel eserler.

drfuhrer

sevgili designer73'ün dediği gibi;hepsi mükemmel eserler.şık durdukları için aldım ama hakkaten içerik olarak ta güzeller...

V

David Fincher'ın bir kaç yıl önce Tetikçi'nin film uyarlaması için ön protokol imzaladığını

okumuştum ama devamı gelmedi malesef. :(
"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

Hem çizgi roman seçimi hem de baskı kalitesi olarak çok iyiler. Bir de hepsini orijinal boyutunda bassalardı muhteşem olurdu.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Alıntı yapılan: ArAmAS - 22 Ocak, 2012, 17:38:54
VALLA YKY'NİN BLACKSAD,TETİKÇİ,SAMURAY,OKKO,REDKİT CİLTLERİNİ SIRF ALBENİSİ YÜZÜNDEN ALDIM.İTİRAF EDİYORUM ;D

İtiraflar için bir başlığımız var :   İtiraf Köşesi
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

drfuhrer

sevgili pizagor,basit bir itirafı buraya yazmakla çok büyük bir hata mı ettim acep ???

rumar80

Alıntı yapılan: ArAmAS - 23 Ocak, 2012, 21:27:09
sevgili pizagor,basit bir itirafı buraya yazmakla çok büyük bir hata mı ettim acep ???

Etmedin meslektaşım,
Sevgili Özgür böyle bir başlığımız olduğunu hatırlatmakta sadece. Oraya bakarsan kimler neler itiraf etmiş görürsün.

kahramanlarsinemada

Güzel başlayıp kötü biten bir seri olduğunu düşünüyorum.

BAHADIR

Özellikle ilk sayı keyif veren bir öykü devamı nispeten güzel ama diğer hikayeleri okurken biraz sıkıldığımı ve anlamakta güçlük çektiğimi itiraf ediyorum...Velakin Güncel frankofonların içinde kabul edilebilir bir yeri olduğu tartışılmaz...

YKY'nin bastığı integral diye tabir edilen albümlerin içinde de bir sıralama yapacak olursam herhalde en son sıraya Tetikçi'yi koyarım...Sıralamamda Blacksad,Samuray,Okko,Tetikçi olur...

ErenKoyunoglu

Benim sıralamam da tam tersi olurdu :D Tetikçi, Samuray, Okko, Blacksad (Görsellerinin müthiş olduğunu hikayenin zayıf kaçtığını düşünüyorum).

BAHADIR

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 24 Ocak, 2012, 15:47:34
Tetikçi, Samuray, Okko, Blacksad (Görsellerinin müthiş olduğunu hikayenin zayıf kaçtığını düşünüyorum).

Sonuçta okurken neyden keyif aldığınız önemli yoksa okumanın bir anlamı yok...Yine de Parantez içindeki cümleniz tam Tetikçiye uygun nitelikte olmuş...Blacksad konusunda ise müthiş dedektiflik öyküleri diyebileceğimiz seneryolar var...Hayvan figürleri yerine insan figürlerini yerleştirin ortaya yine muthiş bir çizgiroman çıkardı...Ama kişilikleri yansıtan hayvan modellemeleri ve konusunda ki realite bakımından Blacksad tartışmasız YKY yayınlarının yayınladığı en iyi frankofon diye düşünüyor ve iddia ediyorum. ;)

Tüm bunların yanında Blacksad'de ki edisyon anlayışı orjinal boyunda ve kalitesinde olduğu için okunabilirliliği iki adım daha önde...

Hala okumamış olanlara da 4 sayılık bu keyfi yaşamalarını tartışmasız tavsiye ediyorum...

dursar

BLACKSAD I COK BEGENEREK OKUDUM.TAVSIYE EDERIM.