Okudugunuz mangalar

Başlatan Underfined, 23 Mayıs, 2010, 21:39:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Underfined

http://myanimelist.net/profile/Underfined

Burda hem izledgim animeleri hemde mangalari görebilirsiniz..Saygilar

Alperen

Arkadaslar JoJO's Bizarre Adventure-Stone Ocean'dan bir sahne

roy

Bende Gamaranin ilk 52 bölümünü okudum en son.
Bide Gantz'in 12.ciltten 321. bölüme kadar.

Blindman

Elbette Lone Wolf and the Cub'i unutmamak gerek. Bu serinin filmleri de fena degildir. Eski samuray filmlerini severseniz mutlaka izleyin derim.1972 ve 1980 arasi 7 tane filmi var. Wikipedia'da tv serisinin oldugu da söyleniyor. Mangasi ise 28 ciltten olusuyor. Gon^da ve 13gezegen.com'da bulabilirsiniz. Bu arada herkese tavsiye ederim ki 13gezegen.com gerçekten dc, marvel, dark horse gibi yayincilarin aylik eserlerini bir ay gecikmeyle de olsa abonelik yöntemiyle size ulastiriyor ve fiyat farki da uçurum gibi degil. BATMAN 700 ve 701. sayilarini dün aldim mesela ve mangalarimi da buradan aliyorum.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/ec/Lone_Wolf_manga.jpg

Alperen

Blindman Lone WOlf and Cub'i okudum guzeldi. Ayni kisilerden Samuari Executioner'i da tavsiye ederim. Monster'a baslamis be bir kac ciltini okumustum. Sonra biraktim. ANimesi oldugunu duymak guzel. Seyredilebilir. Sana Naruto, One piece ve Bleach'i tavsiye ederim. Takma isminin aklima getirdigi Kor kilic ustasi Zatoichi'nin film ve tv dizilerini de tavsiye ederim.

Alperen

Arkadaslar 300 kusur Naruto animesi seyrettikten sonra

Naruto 175 ve 176. bolumleri seyretmek, insani cok mutlu ediyor.TAVSIYE EDIYOORUMMMMMMMMMMMMMMMMM! Once Naruto sonra Naruot Sihppuden.  ;D

Alperen

Ben de okumustum. Ilgincti. Sonunu pek sevmemistim. Biomega miydi? Devami, oncesi ya da sonrasini anlatan baska mangalarda var. Abara ve Biomega'yi tumuyle olmasa da okumustum.

# Blame!  - Nihei's most popular work, detailing the adventures of Killy as he searches for a human with compatible genes to save the world. Originally published in Afternoon.
# NOiSE - A prequel to Blame!, in which a police officer investigates the murder of a gang. Originally publishing in Afternoon.
# Abara - Published in Ultra Jump, Abara follows Kudou Denji, a man able to transform into a Gauna – a creature with bone-like armor and weaponry.
# Biomega - Zouichi Kanoe and the AI in his motorbike set out to find humans resistant to N5S, a virus that turns people into zombie-like "Drones". Originally appeared in Young Magazine.

Oguz

- Naoki Urasawa's Monster, (9/10) (Psikolojik Polisiye)

- Gantz, (10/10) (Gençlik Erotik Bilimkurgu)

- Crying Freeman, (9/10) (Aksiyon Erotik Polisiye)

- Basilisk, (8/10) (Fantastik Erotik Samuray)

- Parasyte, (9/10) (Gençlik Bilimkurgu Korku)

- Ikigami, (9/10) (Psikolojik Gerilim)

- Priest (9/10) (Fantastik Western Korku)

- House of Terror (8/10) (Korku Gerilim)

Alperen

Selam,
Naoki Urasawa's Monster'inin 1-2 albumunu okumustum. Guzeldi. Vakit bulursam okumak istiyorum.

Gantz'i okumaya devam ediyorum. Bence cok guzel. Nasil bitecek diye merak ediyorum.

Crying Freeman'in 1-2 albumunu elden dusme amazondan satin alip okumustum. Ilgincti. Ama ayni yazarlarin Lone Wolf and Cub kalitesinde degil.

Basilisk'i o kadar sevmedim. Filmi de var ilgi duyanlar icin.

Parazit'i Komple okudum. Parasyte'in ilk albumunu 1 sene arayip en sonunda amazondan 20 dolara satin almistim, elden dusme olarak. Cok guzeldi. Tum cevrecilere ve bilim kurgu yazarlarina tavsiye ederim. Ayni yazarin Historie'si de cok guzel. tavsiye ederim.

Oguz

Naoki Urasawa's Monster tam 18 ciltlik bir seridir. Çok sürükelyicidir. Olaylar Almanya'nin ve Çek Cumhuriyeti'nin çesitli sehirlerinde geçer. Tabii Almanya olup da Türkler olmaz mi? Çizgi roman da Trükler de var! Tam 17 ana karakakterin yer aldigi çizgi roman çok sürükleyicidir ancak 18. cilt aklinizda bir sürü soru isareti birakarak sona erer... Seride olaylar birbirini takip ettgi için okumya baslamadan önce tüm ciltleri temin etmenizi tavsiye ederim.

Gantz'i okumamis bir çizgi roman hayrani çok sey kaybetmis demektir. Bu kadari yeterli sanirim...

Crying Freeman, aksiyon ve siddet dozu epey yüksek bir eserdir. Sayet çizgi romani okumadan, Mark Dacascos'un basrolünü oynadigi (Yön: Christophe Gans) filmi izlerseniz büyük olasilikla fazla bir sey anlamaz çizgi romandan da uzak durursunuz ama korkmayin yaklasin; çizgi roman müthistir...

Basilisk ise birbirinden ilginç karakterleri nedeniyile ilgimi çekmistir.

Oguz

Parasyte, birbirini takip eden 8 ciltlik bir seridir. Gençlik duygularini okura çok güzel yansitirken bazi sahnelerde heyecan ve gerilimi hat safhaya çikarmayi basarmislardir. Kanli, ve ürkütücüdür...

Ikigami'de ise - simdilik sadece ilk 2 cildini okuyabildim - her cillte iki farkli karakterin basindan geçenler anlatilmakta, karakterlerin 24 saat sonra ölecekleri mesajini aldiktan sonra neler yaptiklari anlatilmaktadir. Günümüzde yasanan, çok ilginç bir seridir.

Priest zomiblerin, canavarlarin cirit attigi, seytani bir Western'dir. Siddet dozu yüksektir ve zaman zaman kan gövdeyi götürür. Ilk 4 cildini okuyabildim.

House of Terror, Japon korku filmlerinden alisageldigimiz siyah, uzun ve düz saçli, masum ama (istediginde) seksi görünüslü bir genç kizin hayalet öyküsüdür. Bildigim kadariyla Amerika'da 3 cilt yayimlandi. Ben sadece ilk cildi okudum. Ciltteki maceralar birbirinden bagimsizdir. Çizimler, yukaridaki diger eserlere göre çok daha basit olmasina ragmen harbiden stres yaratir, tirstirir. Geceleri okumayiniz!

Alperen

Bugunlerde Cage of Eden'i okumaya devam ediyorum. Lost-severler sevebilir.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cage_of_Eden]

iko

Manga 8 !!!
en geç 12 Martta raflardaki yerini alıyor..
daha erken bir duyumum olursa da hemen yazacağım

Ayrıca face sayfamızı beğenin:
Akılçelen Kitaplar

http://www.facebook.com/pages/Ak%C4%B1l%C3%A7elen-Kitaplar/373193556026020?sk=app_201143516562748

bu konuda destek istiyorum..

Örümcek Adam

Hellsingin tüm mangasına sahibim  :)