Conan ve Büyücüler

Başlatan kalidor, 28 Mayıs, 2010, 18:33:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Bildiginiz gibi Conan büyü ve büyücülerden hoslanmasa da Hiborya Çagi'nda büyü yaygin ve genelde vazgeçilmez bir kötülük araciydi. Conan'da birçok macerasinda kötü büyücülerle ve bunlarin cehennemden veya farkli diyarlardan çagirdigi çesitli mahlukat ve canavarla savasmistir. Büyücülerin çogu Stigya asilli olup Yilan Tanri Set'e taparlar ve oldukça uzun ömürlü olurlar. En karizmatigi de bence Toth-Amon'dur.
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

kesinlikle thulsa doom adamda acaip bir güç var.Kimse onunla bas edemiyordu.Bide çizim olarakta ilginçti.Çocuklugumda etkilerdi ;D

Lami Tiryaki

Zeus nasil tanrilarin babasiysa Thoth-A-Mon'da Hiborya çagi büyücülerinin duayenidir. Boynuzlari yeter adamin... Oyum Thoth-A-Mon'a...

Selamlar
Lami

V

"Büyük kan,büyük büyü"

Kizil çemberin efendileri adina, iblisleri zincirleyen tüm büyülerin toplandigi Skelos'un demir

ciltli kitaplarini derleyen Vathelos'un hatirina tabiki

Thoth-A-Mon..

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Mjolnir degil mi o karedeki?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

Alinti kare,Thor ve Conan'in ortak bir macerasindan.Tabi macerada Thoth-A-Mon'da var..
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Ben de o çekiç ne is diye düsünüyordum :D Meger Thor'un çekiciymis.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: judas2099 - 31 Mayıs, 2010, 23:15:00
Alinti kare,Thor ve Conan'in ortak bir macerasindan.Tabi macerada Thoth-A-Mon'da var..

Bu macerayi kesinlikle hatirlamiyorum... Saniyorum What If kivaminda bir hikaye... Türkiye'de de yayinlandi mi bu sayi(lar)?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Anket yıllardır devam ediyor bir sonuca varacak mı?EE sayın Kalidor nedir bu anketin sonucu.Devam ediliyorsa ankete cevap verilsin mi?

kalidor

Ankete katılım çok az, konu canlansın 50 kişiyi bulsun sonlandıralım  :D
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Ben Thulsa Doom demişim. Ne dediysem o.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Thorh Amon demişim daha önce değişen bişey yok

doktor1881

hiborya çağında en güçlü kim bilmem ama günümüzdeki en güçlü büyücüyü biliyorum ( Eminim hepinizde biliyorsunuzdur) (BU arada Hiborya içinde oyumu kullandım)

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...