Martin Mystere Sohbet Odası

Başlatan s.b, 31 Mayıs, 2010, 11:34:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Bu haberi kaçırmışız.

http://m.huffpost.com/us/entry/3178208

http://mobil.hurriyet.com.tr/galeri-40284035#p=20

Resimlere baktığımda kendimi resmen bir Martin Mystere öyküsünde buldum. Okuyanlar köfteyi çaktı...
They drew first blood...

haysat

Arkadaşlar bir çoğumuzun bildiği gibi Martin amcamız İtalya'da 2 aylık periyotlarda yayınlanıyor,buna rağmen Lal yayınları seriyi aylık olarak devam ettiriyordu.

Ve beklenen açıklama Lal yayınlarından geldi..

İmkansızlıklar Dedektifi Martin Mystére 177. Sayısı Türk Fasulyesi ile birlikte İtalya'daki periyoduna dönerek artık 2 ayda bir yayınlanacak.

112. Sayıdan beri İtalya'da aslında iki ayda bir yayınlanmaya başlayan bu seriyi, biz okurlarımızın alışkanlığını bozmamak için ayda bir yayınlama kararı almıştık. İtalya ile aramızda epey bir sayı farkı olduğu için 65 sayı yani 5 seneden uzun bir sayı boyunca aylık periyodu bozmadık; ancak İtalya ile farkımız çok azaldığı için Martin Mystére aylık seri artık iki ayda bir yayınlanacak. Yani bir sonraki sayı ocak ayında değil şubat ayında raflarda göreceksiniz.

Martin Mystére maceraları sizlerle olamaya devam edecek!

Lalkitap

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

xmenac

Acaba yeni bir seriye başlayacaklar mı?

Mister No tamamlandı, Martin Mystere iki ayda bir yayınlanacak. Dylan Dog Maxi ve Dev Albüm de üç ayda bir yayınlanıyor sanırım.

Her ay yayınlanan Zagor ve Dylan Dog kaldı.

haysat

Henüz bir açıklama yok.

Ben de Çizgi düşler'in yaptığı gibi Martin amcamızı biraz beklemeye alıp, Zagor'u ay da 2 sayı olarak yayınlarlar diye düşünüyordum.

Bekleyip göreceğiz..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

kharon

hanac

Martin Mystere romanı yayınlanıyor ...

allan quatermain

Mayıs ayından itibaren Martin Amca eski formatına dönecekmiş anladığım kadarıyla, 96 sayfa ve aylık yayınlanacakmış.

Saki

Müfettiş Travis'in soyadı nedir? MM severler için bir soru. Buna bir sayida rastladım.

hanac

Alıntı yapılan: Saki - 30 Aralık, 2021, 00:40:07
Müfettiş Travis'in soyadı nedir? MM severler için bir soru. Buna bir sayida rastladım.

Soyadı da Travis galiba.

Yani tam olarak Travis Travis.

Doğru mu ?

Saki

Doğru. Müfettiş Travis Travis. Bunu ne zaman okudum şaştım  :)

Saki

Tam eski yıldan yenı yıla geçerken MM  Karanlık Tantra macerasını okudum, ve büyük bir keyifle okudum, çizimler muhteşem, peki bu Jingpo Jean Mıchel Jarreye benzemiyor mu...

hanac

Alıntı yapılan: Saki - 06 Ocak, 2022, 15:18:19
peki bu Jingpo Jean Mıchel Jarreye benzemiyor mu...

Benzemiyor  ;D

Saki

Ta kendisi, Bonelli çizgiromanlarda hangi karakter hangi ünlüye göre çizilmiş olayı artık bende takıntı oldu  ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: Saki - 06 Ocak, 2022, 17:46:43Ta kendisi, Bonelli çizgiromanlarda hangi karakter hangi ünlüye göre çizilmiş olayı artık bende takıntı oldu  ;D

Bence de ta kendisi sanırım Hasan espiri yapmak istemiş.

Saki

Tabiki espiri yapmış, Martın Mystere şu Mr. Cinksten bir türlü kurtulamadı. Adam çok şanslı, ilginç olan da MM da sürekli onun bir oyuncuya benzediği vurgulanıyor, bu kendisi MM söylüyor. Şimdi bu oyuncu kimdir bulmak gerek.  :D