Martin Mystere Sohbet Odası

Başlatan s.b, 31 Mayıs, 2010, 11:34:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Bu sene 30. yaşgününü kutlarken emekli etmezler ama sonu yakın uzatmaları oynuyor :)
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

30 senede dünya üzerinde el atmadığı gizem kalmadı. Dolayısıyla bitsin artık...

Bu arada Lal'den çıkan son sayının kapağı ve paneller acayip steampunk kokuyor. Bu akımı sevenlere duyurulur...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yunusmeyra

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Ekim, 2012, 11:05:33
  Bugün Martin Mystere Maxi 3-4'e başladım. Lal yayınladığında almama rağmen ilk iki macerayı okumamıştım. Uzun zaman zonra Marty amcayı okuyayım dedim ve kendimi bir Stephen King romanında, daha doğrusu "O" (It) romanının içine düştüm. Bu kadar mı "esinlenme" olur?
  Bu esinlenme değil düpedüz araklama arkadaşlar. Aranızda "O"yu mutlaka okumuş olan, ya da filmini izlemiş biri vardır. Ben zamanında ikisini de yaptım. En sevdiğim King romanlarındandır.
  Martin neden bıraktığımı bana yeniden hatırlattı. Sağolsun!!!!
aslında martin amca'nın özgün konu ve senaryoların sıkıştığı yerlerde yaptığı bu işler bir yazı konusu..fakat bu yazı ciddi olarak yazılırsa çok kişi soğur bu seriden..indiana jones v.d. bu işi tadında bıraktılar,sıra martin amca'da..  :'(
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Evet arkadaşlar Martin Mystere TÜRKİYE sayfamızda Facebook'ta açılmıştır herkezi bekleriz.

https://www.facebook.com/groups/485088661536361/

hanac

BAHADIR

Sende mi Brütüs! Ya da sende mi Hasan...

Ha hasana ha sana...Yaw Allah rızası için şu resimleri yüklerken bir ebat girin... Resmin büyük olmasının hiç bir cazibesi yok...
Velakin zaten resmin de bir cazibesi yok...Bu manga, anime bana niye bu kadar itici geliyor anlamadım...Psi, Com'dandır diyecem ama bilemiyorum... :)

hanac

Alıntı yapılan: BAHADIR - 20 Kasım, 2012, 08:52:42
Yaw Allah rızası için şu resimleri yüklerken bir ebat girin... Resmin büyük olmasının hiç bir cazibesi yok...

Tamam tamam düzelttim. Dün gece üşenmiştim.

kalidor

Manga, anime olayına ben de katılıyorum.  Hayatımda aldığım ilk manga bu haftasonu fuardan Yalnız Kurt ve Yavrısı oldu. Zamanında blogumda Japonlar hakkında sevimsiz yazılar yazmıştım, buyrun:

http://fuzun.blogspot.com/2010/01/big-in-japan.html

http://fuzun.blogspot.com/2010/01/made-in-japan.html
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Her milletin geçmişinde kara sayfalar mevcut, aslında bu duruma "milletlerin" yerine "devletlerin" dersek daha doğru olur. Tarih sıradan insanların bu katliamlarda nasıl kullanıldığının örnekleriyle doludur. Mevzuyu deşersek altından çok daha iğrenç şeyler çıkacağını hepimiz biliyoruz. Uzatmıyorum bu yüzden.

Ama kabul edelim yukarıdaki Java orjinalinden daha yakışıklı ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Ekim, 2012, 14:29:33
30 senede dünya üzerinde el atmadığı gizem kalmadı. Dolayısıyla bitsin artık...

Bu arada Lal'den çıkan son sayının kapağı ve paneller acayip steampunk kokuyor. Bu akımı sevenlere duyurulur...
Bu Akımı seven kaldımı oda ayrı bir merak konusu burada D&R'de Martinler olduğu gibi duruyor.Yayıncıya Duyurulur... :-X :-\ ;)

kandorlu

Alıntı yapılan: hanac - 19 Kasım, 2012, 23:16:48
Bu ne iş arkadaşlar ? Animesi mi var ?

http://martinmystery.totalyoo.com/main.php?lang=uk

Bir kaç sene önce ülkemizde verilmişti bu animasyon digitürk 162. kanal olması lazım martin java ve diana burada üniversite öğrencisi olağan üstü olayları araştıran bir birime çalışıyorlar ayrıca martin ve diana burada sevgili veya nişanlı değil geçinemeyen iki üvey kardeş diye hatırlıyorum bazı bölümler gerçekten eylenceliydi ama genel olarak ben pek beyenmemiştim.

altay1944

Sevemedim gitti şu mangaları ama Allah var renklendirme güzel.Ve sanırrım bu bir çizgifilm.Anime.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

Giancarlo Alessandrini - ALBISSOLA 2013

yamac77

Merhaba;

Şu anda Martin Mystere Lal 115 no.lu sayıyı (Altın Buda) okuyorum...ilk sayfalardayım bu macera hakkında firki olanlar, beğenenler, beğenmeyenler var mı?