Martin Mystere Sohbet Odası

Başlatan s.b, 31 Mayıs, 2010, 11:34:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Bu kalın Martin mi acaba?Ben yeni Martin'leri okumaya başladım ve beğeniyorum.Bu sayıyı daha okuyamadım.

yamac77

Şu 158 sayfa olanlardan, kalın derken bunu mu kastettiniz ?..Şu anda 136. sayısı çıktı galiba...

tommikser

Evet kalın olanlardan.Siz nasıl buldunuz?Genel olarak bu yeniler beğeniliyor.

rumar80

Ben uzun bir süre önce Marty amca ile yollarımı ayırdığım için bu mavera hakkında birşey diyemem, ama genel olarak son dönem Martin maceraları bana yetersiz gelir.

yamac77

Valla ben Rıza beye katılıyorum son dönem okuduklarımdan ben de zevk almıyorum ama bu maceraya çok yeni başladım daha tarihsel bilgiler veriyor sadece, Martin amca görünmedi :)...Ama ne bileyim bu "Altın Buda" bilindik, sevildik bir maceradır belki fikri olan vardır diye sorayım dedim..ona göre daha bir heyecanla okuyacaktım ama anladığım kadarıyla bu da sıradan bir Martin macerası... :-\

tommikser

Bence siz Nathan ile devam edin  ;D

altay1944

Martinde eksilen bir şey yok aslında daima heyecanlı,bilgi yüklü...Daha çok son yıllarda bonelli nedense en iyi çizerlerini texe ayırıp diğer serilere gerekli önemi göstermemesinden veya yeni çizer denemelerinden kaynaklı olarak martinlerin o bilindik çizerini göremeyen okuyucular artık martin ıı-ıııh demeye başladılar.Oysa iddia ediyorum martin martindir .Bence zevkle okuyun.Ben çıkan tüm serileri alıyorum.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

yamac77

Martin ne yaparsa yapsın hayatta bırakamıyacağım bir kahraman, almaya sonuna kadar devam edeceğim...Mesela Tex için aynı şeyi söyleyemem, Tex'in bundan sonra sadece Boselli maceralarının olduğu süper ciltlerini alıp okuyacağım...

tommikser

Bence Nathan'ı deneyin Yamaç'a da Avengers'ı unutmayın  ;D

yamac77

Ya Nathan zor görünüyor, uzay, uzay aracı, gelecek, lazer silahları ben bunları pek sevmiyorum açıkçası, belki Dampyr ve Lone Wolf...Brendon ve Dylan Dog'u da eledim...Ama Avangers tuttu, sabah baktım tuvalete girerken elinde Avengers :)

tommikser

O zaman Dampyr'i kesin deneyin.Çok ama çok iyidir gerçekten.Avengers'ın tutmasına sevindim.Birde Örümcek adamı deneseniz.Hem klasiği hem renklisi de iyi  gidiyor.Çocuklar çok seviyor.

yamac77

renkli örümcek adam ne alabilirim, şöyle yeni çıkanlardan?

tommikser

Marmara yayıncılığın çok güzel kitapları var.Mesala ödüllü Oz byüücüsünü önerebilirim.Ben çok beğendim hem renk hem çizim hemde öykü uyarlaması çok iyi.Marmaranın çizgi romanlarını bir inceleyin derim.Çocuklar bayılıyorlar.

rumar80

Alıntı yapılan: yamac77 - 26 Temmuz, 2013, 16:20:49
renkli örümcek adam ne alabilirim, şöyle yeni çıkanlardan?

Marmara'nın Örümcek adamları sıfırdan başlamak isteyenler için birebir ama Gerekli'nin çıkarmaya başladığı klasik seri siah beyaz da olsa çizgi roman severler için vazgeçilmez olmalıdır.

darkwood

Martin Mystere benim içinde her zaman okunacak kitaplar arasında olmuştur, klasik ve yeni maceralarını sık sık düzenli olarak okuyorum.
Martin'i bırakmayın, 2 ayda bir çıkan Brendon'u kaçırmayın ve aylık serilerde ise Nathan, Tex ve Zagor'u ise değişmeli olarak takip etmenizi öneririm.

Gerekli'nin çıkarmaya başladığı klasik seri ise Örümcek severler için kaçırılmaması gereken bir seri. Fasikül kapakları çok iyi düşünülmüş birde renkli olsaydı.  :-\
Darkwood Sakinleri..