The Walking Dead..

Başlatan V, 02 Haziran, 2010, 23:54:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

2
Bölüm:7/16 (GünceL) (Sezon FinaLi) Bölüm başlangıçı Sasha'nın dramatik durumu ile geçince ne oluyor yaaa dedim Final böylemi olacak derken bir şok dalgası, o geçmeden ikinci şok dalgası ve nihayet 3. şok dalgası ...
Bu arada çatışma sahneleri çok komik olmuş 1 adımdan zayiyat vermeden olaydan kurtulma....
Gelecek sezon bizi günler bekliyor

Bölüm Notu:8.5/10

dean

The Walking Dead'in sekizinci sezon fragmanı yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=8YOv8Ik1MX8

dean

Saint2

The Walking Dead 'in 8. sezonunu izleyen var mı ???
Uzun zamandır kimse yorum yapmamış...

ferzan

Ben 7. sezonun ilk bölümünden sonra tamamen bıraktım...5. ve 6. sezonlarda diziyi ciddi ciddi sorgulamaya başlamıştım, 7 'den itibaren bıraktım...Çok sevdiğim çizgi romanından devam ediyorum esere...Bırakmamın pek çok sebebi var ama en temel sebebi artık aynı şaşkınlık, sevgi dolu mazlum bakış, omuz sıvazlama ve göz belertmelerle ''Everything's gonna be allright...'' minvalindeki triplerden gına geldiği için diyebilirim...Andrew Lincoln 'ün (Rick) de o her olağanüstü durumdaki dehşetengiz han bakışları ve Carol, Maggy gibi karakterlerin makul teselli yüz ifadeleri canıma yetti 6 sezon boyunca... :) Rahip gibi, Morgan gibi karakterlerin dizide verilmesindeki acizlik hissi (vaktiyle Tyreese gibi müthiş bir karakterini örgülü minik bir kız çocuğuna çevirmişlerdi), rahibin ultra iticiliği (Oz 'da canlandırdığı karakteri de sevmiyordum, oyuncuya müthiş gıcığım var), çizgi romandaki Andrea ve Michonne karakterlerinin dizideki konum ve değişiklikleri falan boğazımı sıkmaya başladı git gide...Bıraktığım için çok memnunum...Sadece Daryl, Negan, Dwight gibi karakterleri izleyemediğime yanıyorum ara sıra, o kadar...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nemo

Dun son 3 bolumu izledim. 8. bolumun sonunda uzuldugumu itiraf etmeliyim ama eskisi kadar guzel gelmedigini belirtmeliyim. Uzatmak icin ellerinden geleni yapmislar. Bir seyi tadinda birakmayi ogrenemediler. Cizgiromani icin de gecerli bence.
Özel Alfa Ajanı

Saint2

Alıntı yapılan: Nemo - 12 Aralık, 2017, 12:24:54
Dun son 3 bolumu izledim. 8. bolumun sonunda uzuldugumu itiraf etmeliyim ama eskisi kadar guzel gelmedigini belirtmeliyim. Uzatmak icin ellerinden geleni yapmislar. Bir seyi tadinda birakmayi ogrenemediler. Cizgiromani icin de gecerli bence.

Ben izlemeye devam ediyorum ama içimde birşey kaçırmış olmayayım hissi yüzünden. Negan'a karşı var olan bu çaresizlik soğuttu beni diziden.
Son bölüm beni de üzdü. Bildiğim kadarıyla ratingler kötüymüş. İnşallah adam gibi biter dizi.

NIC

ben kitaptan bile eski zevki almiyorum ki diziyi birakali coook oldu.Güzel bir finalle baglarsalar iyi olacak ama onda bile süphelerim var artik

dean

Diziye 10. sezon onayı geldi.

kharon

yaklasik 1 senedir izlemiyorum sanirim, hangi sezonun hangi bolumunde biraktigimi bile unuttum. Hikaye guzeldi, merak ediyorduk ne olacagini ama cok uzadi maalesef.

dean

Dizinin 11. sezon onayı geldi. Son sezon olacak. Lakin iki spin-off geliyor. Bunlardan biri her bölümün farklı hikaye anlattığı bir dizi. Diğeri ise Daryl ve Carol spin-off'u. Böylece The Walking Dead dizileri 5'e çıkacak. Şöyle bir listeleyelim.

The Walking Dead: 11 Sezon
  Fear The Walking Dead: 6. Sezon onayı var.
  The Walking Dead: World Beyond: 2 sezon limited
  Tales of the Walking Dead: Antoloji format.
  The Walking Dead: Daryl/Carol spin-off

newman

10. sezon ile 11. sezon arasındaki bölümü anlatacak yeni bölümler geliyormuş.

Harun Ça

İlk sezonlar zamanı sezon başlamadan webisodes adında mini seri olurdu hatırladığım kadarıyla 3 tane olması lazım spin-off gibi dizide gördüğümüz ufak bir detayın daha geniş hikayesi anlatılırdı mesela Rick'in ilk bölümde gördüğü yarısı olmayan kadının hikayesi gibi o tarz birşeyler olursa belki final sezonu hatırına biraz heyecanlandırır.

rumar80

Seriyi ne kadar sevdiysem, nedense diziye de o kadar ısınamadım. Yıllar önce birinci sezonu izleyip bırakmıştım. Tekrar izler miyim? Gerçekten zor bir soru.

ZGeralt

6 ya da 7 sezon izledim, nerede kaldım hatırlamıyorum. Fear of the Walking Dead'in ise ilk sezonunu izledim, iyi bir dizi değil zaten.
Bu kadar uzatıp üstüne de spin-off'lar  gelmesi daha ne kadar suyunu çıkaracaksınız dedirtiyor.
O kadar sıkılmışım ki diziden, ne yeni bölümleri, ne spin-off'ları ne de çizgi romanları ile ilgili tek bir şey bile merak etmiyorum.
Oysa ne güzel başlamıştı her şey :)