Batman Sohbet Odası

Başlatan pizagor, 24 Haziran, 2010, 19:41:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Bu yazılanlardan sonra Paralel Evren yayın çıkarırsa şaşırmam.

Rebirth Batman'in yayıncısı da JBC olmayabilir.  :)

maeglin

Nightrain

Alıntı yapılan: hanac - 27 Mayıs, 2016, 22:34:39
Bu yazılanlardan sonra Paralel Evren yayın çıkarırsa şaşırmam.

Rebirth Batman'in yayıncısı da JBC olmayabilir.  :)

Klasikleri JBC bassın, guncel seriyide Parelel. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

Yıldıray Çınar tarafından çizilmiş Paralel Evren'e özel kapak sanırım :)

hanac

Kauss

Bugün kitapçıda gezerken Joker endgame'i gördüm. Hiç okuyanınız var mı acaba ? Elimde çizgi roman olduğu için almadım ama listeme ekledim.

Nightrain

Arkham Asylum: A Serious House on Serious Earth

-brendon-

Guzel haberde dedectif, new 52,hush bunlarida cikartiyorlardi artik ön siparisi görmeden heveslenmicem :-\

peder clemente

goodreads'in Best of Batman listesinde 5. sırada.Grant Morrison henüz Batman Gothic, Batman R.I.P'i ve All-Star Superman'i yazmamış.1989 yılında bu Batman hikayesini yazıyor.Ve tüm zamanların en çok satılan ve tartışılan Batman Graphic Romanı oluyor.Dave Mc Kean'in sürreal çizgileri, Grant Morrison'un kafasına yatmasa da esere yaratıcı bir değer katıyor.JBC en iyi Batman eserlerini Türkçe'ye kazandırıyor.Zor bir işi başarıyor.Artık bu yıl ve 2017'de The Long Halloween ve Dark Victory'yi bekliyoruz.Hush zaten yayınlanacak.Teşekkürler JBC.

maeglin

Alıntı yapılan: peder clemente - 18 Ağustos, 2016, 14:08:02
goodreads'in Best of Batman listesinde 5. sırada.Grant Morrison henüz Batman Gothic, Batman R.I.P'i ve All-Star Superman'i yazmamış.1989 yılında bu Batman hikayesini yazıyor.Ve tüm zamanların en çok satılan ve tartışılan Batman Graphic Romanı oluyor.Dave Mc Kean'in sürreal çizgileri, Grant Morrison'un kafasına yatmasa da esere yaratıcı bir değer katıyor.JBC en iyi Batman eserlerini Türkçe'ye kazandırıyor.Zor bir işi başarıyor.Artık bu yıl ve 2017'de The Long Halloween ve Dark Victory'yi bekliyoruz.Hush zaten yayınlanacak.Teşekkürler JBC.

2017 yazmayın sonra 2018'e kayar o  :D Şaka bir yana çok güzel iş çıkarıyorlar, keşke basılıp dağıtıldığı gibi kapış kapış gitse de yayınevinin de tek derdi yetiştirememek olsa

Nightrain

Hush çıksa artık! >:( Amerikan Vampiri'ni sormuyorum artık. >:( >:( >:(

bugraltu

Hala Batman New 52'ye devam edilmiyordu... :)

-brendon-

Yapikredi den haber geldi jbcden de bekliyoruzzzz  :)

darkwood

Harley Queen 2.sayı ne zaman geliyor.  ???
Darkwood Sakinleri..