Gerekli Seyler Yeni Yayinlari duyurdu !!

Başlatan BAHADIR, 15 Haziran, 2010, 20:56:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 15 Haziran, 2010, 01:21:20
1602: "Süper kahramanlar Ortaçag'da yasasalardi" gerçekten etkileyici bir slogan ve ilgi çekici bir macera. Internetten biraz arastirdim.
Galiba 8 sayilik bir dizi olarak yayinlanmis, daha sonra devam etti mi bilmiyorum (Yanlisim varsa düzeltin lütfen).
Olaylar Kraliçe Elizabeth döneminde geçiyor (ve tabi ki alternatif bir evren olarak ele alinmis) Karakterlere bakacak olursak;
- Nick Fury: Kraliçenin gizli servisinin basinda yer aliyor (Yine bulmus kendine yagli br makam:))
- Dr. Strange: Sarayin basfizikçisi konumunda (Bu karakter her zaman ilgi çekici gelmistir bana)
- Victor Von Doom: Latvia'nin esrarengiz krali olarak karsimiza çikiyor.
- Matthew Murdock (Daredevil): Irlandali kör bir ozan.
Ayrica bazi resimlerden gördügüm kadariyla Fantastik Dörtlü' den Thing ve X-Men' den Charles Xavier' de var.
Eminim ki baska karakterler de vardir. Bu yeni yayinlar içinde en çok merak ettigim dizi 1602 diyebilirim.

Ekrem arkadasimiz bu basligin ilk mesajlarinda çok güzel bir tanitim yapmisti.

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kafkaesk

1602 çevirisi bitti son okuma-dizgi-baski süreci basliyor.
en geç 2 hafta içinde çikmis olur diye düsünüyorum.

rumar80

1602: "Süper kahramanlar Ortaçag'da yasasalardi" gerçekten etkileyici bir slogan ve ilgi çekici bir macera. Internetten biraz arastirdim. Galiba 8 sayilik bir dizi olarak yayinlanmis, daha sonra devam etti mi bilmiyorum (Yanlisim varsa düzeltin lütfen). Olaylar Kraliçe Elizabeth döneminde geçiyor (ve tabi ki alternatif bir evren olarak ele alinmis) Karakterlere bakacak olursak;
- Nick Fury: Kraliçenin gizli servisinin basinda yer aliyor (Yine bulmus kendine yagli br makam:))
- Dr. Strange: Sarayin basfizikçisi konumunda (Bu karakter her zaman ilgi çekici gelmistir bana)
- Victor Von Doom: Latvia'nin esrarengiz krali olarak karsimiza çikiyor.
- Matthew Murdock (Daredevil): Irlandali kör bir ozan.
Ayrica bazi resimlerden gördügüm kadariyla Fantastik Dörtlü' den Thing ve X-Men' den Charles Xavier' de var. Eminim ki baska karakterler de vardir.

Bu güzel açilamaya bir iki ekleme de ben katayim istedim
   Çok önceleri okumustum. Yanlis hatirlamiyorsam Nick Fury'nin Peter Parkaugh adinda bir yardimcisi vardi. Hatta 1602'nin devaminda daha önemli bir rolü vardi.
  Bir de Captain America bir kizilderili idi galiba

V

Gerkli Seyler "Secret War" fotolarini yayinladi..

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Marvel evreninde ortaligi karistiran bir macera. Gabrielle D'elloto çizimleri ile. Umarim ek bilgileri de (SHIELD files) yayinlarlar

haysat

Gerekli  Seyler..
Fuarda 6 adet yeni sayi çikaracak olan Gerekli Seyler tüm hizi ile yayinlarina devam ediyor.
Çikacak olan Çizgi Romanlar..
1602
planet hulk
gizli savas
c.yabancilar
diabolik 5
x men klasik
Anlasilan fuarda bütçe çökecek...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

rumar80

Fuara giderken cebiniz dolu gidin dostlar. Ben büyük ihtimalle katilamayacagim, is güç, nöbet vs. 
  Bu arada & yayinin üçünü daha önce okumustum (1602, planet hulk, x-men)
   1602 alternate universe sevenler için birebir. Kaçirmayin
   Planet Hulk süper bir macera. Hulk'u uzun zamandir (Peter David'in yazdigi dönemden beri) bu kadar etkileyici görmemistim.
   X-men klasik maceralar. Chris Claremon yazar, John Byrne çizer.  Yanilmiyorsam bu seride Proteus, Dark Phoeniz saga ve Days of future past var. Zamaninin en çarpici X-men maceralari.
   Secret war'un tamamini okumamistim, tamamlamak güzel olacak.

6'da kaçini alacaksin dersen: 4
  1602 ve X-men'in orjinalleri ben de mevcut bu nedenle. Yoksaa...

gamlıbaykuş

New Avengers ve Silver Surfer'da çok gecikmez umarim...

BAHADIR

Duyduguma göre gerekli seylerin telifini alipta duyurmadigi yayinlar varmis...Ve bunlarin basinda Punisher'in adam gibi tek serisi olan Max serisi geliyormus...Mis'li Mus'lu konustugumdan hareketle bende fisilti gazetesinin yalancisiyim...

Ama Michel bey çikipta yok öyle bir sey diyebilir yada bizi tekrar sevince bogan haberi verebilir...

Tabi bu kadar yayin bollugunda ve su asamada basmalari risk olabileceginden, yilbasindan sonra basma düsüncesi ile haber ertelenmis olabilir mi?... ;) Yoksa gerçekten asparagas mi?... ???

gamlıbaykuş

Bahadir Abicim en azindan benim adima güzel bir haber verdin. Punisher'i severim ve böyle kaliteli bir seri ile de raflarimizdaki yerini alirsa harika olur. Umarim yakin zamanda haberler netlesir...

michel

Arkadaşlar Gerekli Şeyler'in 2011- 2012 yeni yayınlarını açıklıyorum.
Dağıtım sorununu artık bir şekilde aştık.Artık kitaplarımız tüm D&R ,Remzi ,Dost başta olmak üzere tüm kitapçılarda bulunuyor.Ara verdiğimiz 3 ay boyunca yayınlanmayan çr leri Mayıs Haziran içinde tamamlamaya çalışacağız.
Ess.X-Men , Cennetteki Yabancılar 2 , Wolverine Weapon X , Kick Ass ,New Avengers 2 , Ess. Silver Surfer , Ess Wolverine ,Diabolik ve Vampirella,
Gelelim yeni ürünlere.Gerçi gayrı resmi olarakta arada çıtlatmıştık;
Essentialler (klasik);
Amazing Spider Man orijinal 1 den
Thor Kırby çizimlerin bittiği yerden
Team Up baştan
Tomb of Dracula
Modern renkliler;
New Avengers devam ediyor ayarlayabilirsek aylığa çevirmek istiyoruz
Avengers Disassembled
Punisher Max
Thor (Stracyznski)
Old Man Logan
X Men and Spider Man 2009 da çıkmış tek kitaplık crossover,
Ayrıca hiç tahmin edilmeyecek sürpriz bir crossover daha , her an raflarda görebilirsiniz.!!!!!!!!
ve tabiiki Mayıs ayında başlayacak mangalar Naruto ve One Piece.
Bol çr.lı günler

gamlıbaykuş

Michel abi, sen ne yaptın ya gece gece heyecana soktun bizi. En kısa zamanda yeni yayınlarınızı görmek dileğiyle. Başarılar dilerim :)

hanac

Hayırlı olsun Michel.

Old Man Logan tam bomba haber oldu.  :)

gamlıbaykuş

Thor Kırby çizimlerin bittiği yerden, denmiş bu durumda Thor kaçıncı sayıdan başlamış olacak ve bir de merak ettiğim neden böyle bir tercihte bulundunuz... (Oyy heyecanlandım)