The LAST PHANTOM

Başlatan hanac, 18 Haziran, 2010, 17:19:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nacho_grande

Bugün San Diego Comicon 2010' u ziyaret eden arkadasimdan istediklerim elime ulasti. Gelenlerden bir tane  Red-Sonja' nin içinde bütün Alex Ross Phantom bu kapaklarina yer vermisler, inanin basilmis hali burdakinden kat be kat daha iyi. Gerçekten inanilmaz saglam bir Phantom konsepti olmus, umarim uzun soluklu olur.

hanac

1. sayi ABD de yayinlandi.

Iç sayfalar;

hanac

4. sayinin kapagi da muhtesem

rumar80

Birinci sayi GON'a gelmis (iki kapakli hali de). Ilgilenenlere duyurulur.

rumar80

Alıntı yapılan: BAHADIR - 18 Haziran, 2010, 20:08:23
Kostüm bile kirmizi

Amerika'da mini diziyi çevirenler umarim bu sayiyi görürde nasil bi Phantom çevirmisiz diye sorarlar kendilerine...

Kostüm kirmizi degil. Daha dogrusu üstündeki kostüm degil!!

hanac

BAHADIR

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Eylül, 2010, 15:51:52
Alıntı yapılan: BAHADIR - 18 Haziran, 2010, 20:08:23
Kostüm bile kirmizi

Amerika'da mini diziyi çevirenler umarim bu sayiyi görürde nasil bi Phantom çevirmisiz diye sorarlar kendilerine...

Kostüm kirmizi degil. Daha dogrusu üstündeki kostüm degil!!

Açikcasi çizgiromanin içerigine bakmadim yada önemsemiyorum benim deginmek istedigim nokta konsept'ti...Çevrilen mini dizi'nin bir kaç nokta haricinde bizim Phantom'la yakindan uzaktan alakasi yok...Tamam karakter günümüze uyarlanabilir bir takim degisiklikler yasayabailir,Dyinamite'in de yaptigi özüne sadik kalarak karakteri daha bir yetikskinler için havasina sokmak ama iç çizgilerin sadeligi bunu tabiki biraz bozmus...iç sayfalarida Ross çizseydi ortaya tadindan yenmeyecek bir Phantom çikardi...Saglik olsun ilerde belki...neden olmasin...

rumar80

Sevgili Bahadir.
  Benim de burada belirtmek istedigim spoiler olmadan yeni Phantom'un üzerindeki kirmizi renkteki nesnenin ne oldugunu ima etmek ve sertliginden bahsetmekti
Sevgiler

hanac

Seri ABD de iyi gidiyormus.

Subat da 7. sayi çikiyor ve yeni bir macera basliyormus bu sayi ile.

8. sayinin kapagi da hazir.

rumar80

Bize daha sadece 2 sayi gelebildi ki ben begendim. Gelse de devamini okusam. Ya da beklesem de cildini mi alsam?

aaciltan

Ben bu yeni kizilmaske'yi pek begenmedim arkadaslar.
Aklimda ve gönlümde hep tay yayinlarindaki kahramanimiz ve onun güzel siyah-beyaz maceralari var...
Yilan hikayesine dönen basimi bir gerçeklesse de o degerli arsivim elime geçse...

hanac

Biz sabırsızlıkla klasik Kızılmaske'yi beklerken, Dynamite Last Phantom'a devam ediyor.

9. Sayinin Kapağı

10. Sayinin Kapağı

mcyz

Ben de ilk iki sayıyı okudum; hoşuma gitti, okuması da kolay  :)

rumar80

GON'a ilk dört sayı da gelmişti.
   Bu arada kurukafa yüzüğünün bıraktığı iz de süper....

mcyz

2. sayı heyecanlı yerde bitti zaten, haftasonu GON'a uğrayıp 3'le 4'ü de alırım vakit bulabilirsem. İlk sayı GON'da kalmamıştı bugün Gerekli Şeyler'in yeni yerinde buldum onu da..